خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,305
نام
Amin
سلام
نظرسنجی اضافه شد

++++++++

اقا من قبل این یه طرح داشتم سرعت 16 مگ، 150 گیگ برای سه ماه و البته شبانه رایگان الان با این طرح 310 گیگ دارم که 155 بین المللی هست و البته بدون شبانه و اگه شبانه بخوام با 7 هزار تومن اضافه میتونم اونم داشته باشم! خودم به شدت مخالف این طرح بودم ولی حداقل تا اینجا برام مشکلی نبوده و بدم نشده چون هر لحظه بخوام هر چیو دانلود میکنم و نمیزارم شب دانلود کنم....
این طرح بزرگترین مزیتش این چشم و هم چشمی ها این شرکت هاست! از روزی که مجبور شدن استارت بزنن روز نبوده طرحشون رو پاک کنن و اصلاح کنن چون رقیبشون حجم بیشتری داده ! الان دیدم حجم های 600-700 گیگی هم دارن میدن بعضی ها ! این میتونه باعث رسیدن به نامحدود واقعی بشه. البته بزرگترین ایراد این طرح واسه کسایی هست که مصرف زیادی ندارن و مجبورن پول بیشتری بدن....
شما مشکلی با پهنای باند نداری ؟ الان شاتل شده یک هشتم ، 2 مگ گرفتم سرعتش شده 256 !! همه شرکتها سرعتشون یک هشتم شده ؟؟؟
+
پینگ هم وضعیتش بدتر از قبل شده ...

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
شما مشکلی با پهنای باند نداری ؟ الان شاتل شده یک هشتم ، 2 مگ گرفتم سرعتش شده 256 !! همه شرکتها سرعتشون یک هشتم شده ؟؟؟
+
پینگ کار ندارم ولی وقتی اینترنتم وصل شد حس کردم سرعتم کم شده! زنگ زدم گفتم سرعتم کم شده خودش خلاصه اقرار کرد که خطم رو 8 مگ بسته شده گفت برات آزادش میکنم که آزاد کرد و نتم قطع شد چون نمیکشید :)) زنگ زدم گفتم بزار رو 12 مگ این قدر بیشتر نمیکشه چون تجربش رو داشتم اونم گذاشت و الان عادی شده دیگه ! مثل سابقم...
البته این شرکتی که ازش میگیرم گویا با داتک کار میکنه و بسیار قدیمی هست اینجا ! خیلی هم مشتری مدار هستن و وقتی به پشتیبان زنگ میزنی وقت میزارن و نمیپیچونن

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
367
نام
علی
+
سرعت یک هشتم نشده! شما اینترنت 2مگابیت خریدی ( 2048 بیت) ولی دانلود منیجر سرعتو به بایت نمایش میده که برای تبدیل شدنش باید تقسیم بر 8 یشه که میشه 256کیلوبایت.
قبلا چون اینترنت حجمی با حجم خیلی کمتر داشتی سرعتو تا جایی که خطت میکشید باز میذاشتن تا بیشتر حجم بخری.

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
کارت اینترنت همون دایل آپه
40-50 کیلو بایت ،خودشو میکشت به 10 نمیرسید
برا اونم راه داری .
10 تومن گذاشته فک کنم 4 گیگ میگه شاتل با سرعت نامحدود 10 تومن.
تنها کسانی که دانلود خیلی دارن ضرر کردن و گر نه برا بقیه خوب شده
سایتهای داخلی هم تو اون سرویس کلا رایگانه.

داخلی شرکتها متفاوته
من دیدم چند تا سایت شاتل لند ،حتی پارس رو دیدم چند تا سایت دانلود بازی جزء سایتاش بود
این داخلیا رو متفاوت دادن سایتا.
حتما چک کنید تو مخابرات هم دیدم چند تا سایت دانلود داشت های وب هم داشت.
حالا 10 یا 50 کیلو بایت چه توفیقی میکنه؟ از حقیقت غافل نشیم. این جا هم که ما هستیم فقط پارس آنلاین هست. همونطور هم که گفتم الان بخوام همون سرعت قبلمو بگیرم باید کمه کم 45 تومن ماهی بدم نه 25 تومن.. خلاصه که کلک پول .. دزدی جدید.. آخ آخ منقرض شد اینترنت حجمی داریم میبینیم..

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
پینگ کار ندارم ولی وقتی اینترنتم وصل شد حس کردم سرعتم کم شده! زنگ زدم گفتم سرعتم کم شده خودش خلاصه اقرار کرد که خطم رو 8 مگ بسته شده گفت برات آزادش میکنم که آزاد کرد و نتم قطع شد چون نمیکشید :)) زنگ زدم گفتم بزار رو 12 مگ این قدر بیشتر نمیکشه چون تجربش رو داشتم اونم گذاشت و الان عادی شده دیگه ! مثل سابقم...
البته این شرکتی که ازش میگیرم گویا با داتک کار میکنه و بسیار قدیمی هست اینجا ! خیلی هم مشتری مدار هستن و وقتی به پشتیبان زنگ میزنی وقت میزارن و نمیپیچونن
الان چک کردی که هر یک گیگ که دانلود کنی در واقع دو گیگ کم میشه؟؟؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
الان چک کردی که هر یک گیگ که دانلود کنی در واقع دو گیگ کم میشه؟؟؟

اینی که گفتی فکته یا سوال بود ؟ من 310 گیگ دادن که تو پنل زده 155 گیگ ولی گفتن اگه سرورهای ایران استفاده کنی مثلا 1 گیگ دانلود کنی 500 مگ کم میشه بین المللی که هیچی...
نرفتم دقیق بزارم دانلود بشه ببینم چه قدر کم میکنه ولی کم شدن غیر طبیعی حجم ندیدم
ولی باز تست میکنم

• Like
Reactions: ps34

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,873
نام
malek
دوستان خواهشا اول فرق بایت و بیت رو برن مطالعه کنن بعد بریزن سر isp ها.به قول دوستمون قبلا چون حجم مطرح بود سرعت رو تا جا داشت باز میذاشتن تا حجمتون فرت و فرت مصرف بشه و حجم بفروشن.فقط تو یه چیز این طرح جدید موندم اونم اینکه این وسط isp ها بیشتر ضرر میکنن و ملت هم سود آنچنانی نمیکنن.هدفشون پ چی بوده این وسط؟؟!!

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
اینی که گفتی فکته یا سوال بود ؟ من 310 گیگ دادن که تو پنل زده 155 گیگ ولی گفتن اگه سرورهای ایران استفاده کنی مثلا 1 گیگ دانلود کنی 500 مگ کم میشه بین المللی که هیچی...
نرفتم دقیق بزارم دانلود بشه ببینم چه قدر کم میکنه ولی کم شدن غیر طبیعی حجم ندیدم
ولی باز تست میکنم
سوال بود.
از همون 155 گیگ دانلود منظورمه.لطفا ببین از دانلود در سرور خارجی مثلا 500 مگ ، همون 500 مگ رو کم میکنه یا 1 گیگ کم میشه.
اخه همین الان من سومین نفری رو توی اینستا دیدم که داره اعتراض میکنه به این مورد که دوبل کم میکنه و چون خودم سرویسم تا سال آینده اکو قدیمی هست نمیتونم چک کنم

• Like
Reactions: pandora tomorrow

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سوال بود.
از همون 155 گیگ دانلود منظورمه.لطفا ببین از دانلود در سرور خارجی مثلا 500 مگ ، همون 500 مگ رو کم میکنه یا 1 گیگ کم میشه.
اخه همین الان من سومین نفری رو توی اینستا دیدم که داره اعتراض میکنه به این مورد که دوبل کم میکنه و چون خودم سرویسم تا سال آینده اکو قدیمی هست نمیتونم چک کنم
من هنوز سرويساي جديدو نگرفتم چند روز از سرويس قبليم مونده هاي وبم هنوز بسته هاي جديدش قابل خريد نيست ولي زياد به حرف مردم گوش نكنيد اين حرفاي حجم خوري و اين چيزا رو درمورد همه سرويس دهنده ها ميزنن همين هاي وب كه قبلا حجم بيشتري نسبت به بقيه ميداد خيليا ميگفتن حجم خوري ميكنه كه ارزون ميده ولي همچين چيزي نيست

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,305
نام
Amin
سرعت یک هشتم نشده! شما اینترنت 2مگابیت خریدی ( 2048 بیت) ولی دانلود منیجر سرعتو به بایت نمایش میده که برای تبدیل شدنش باید تقسیم بر 8 یشه که میشه 256کیلوبایت.
قبلا چون اینترنت حجمی با حجم خیلی کمتر داشتی سرعتو تا جایی که خطت میکشید باز میذاشتن تا بیشتر حجم بخری.
مرسی منو راحت کردی با این پستت همیشه گیج میزدم تو بایت و بیت :D
ولی این محدود شدن پهنای باند خیلی نامردیه ، اگه شرکتی میشناسید که محدود نکرده بگید

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,873
نام
malek
مرسی منو راحت کردی با این پستت همیشه گیج میزدم تو بایت و بیت :D
ولی این محدود شدن پهنای باند خیلی نامردیه ، اگه شرکتی میشناسید که محدود نکرده بگید
محدودیتی در کار نبوده واسه شما.الان دقیقا سرعتی رو که خریدید دارن بهتون میدن.
تو سرویسهای جدید کسی پینگش نسبت به قبل بهتره شه آیااا؟؟؟

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
من هنوز سرويساي جديدو نگرفتم چند روز از سرويس قبليم مونده هاي وبم هنوز بسته هاي جديدش قابل خريد نيست ولي زياد به حرف مردم گوش نكنيد اين حرفاي حجم خوري و اين چيزا رو درمورد همه سرويس دهنده ها ميزنن همين هاي وب كه قبلا حجم بيشتري نسبت به بقيه ميداد خيليا ميگفتن حجم خوري ميكنه كه ارزون ميده ولي همچين چيزي نيست
اینکه به حرف مردم نباید گوش کرد رو قبول دارم ولی وقتی 3 نفر توی 3 مکان در 3 زمان که همدیگه رو نمیشناسن حرف مشترکی بزنن آدم به شک میوفته

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,661
نام
Moein
پینگ سرویس های قدیمی شاتل
hwrt_screenshot_(99).png

دوستانی که سرویس های جدید خریداری کردن،تغییری کرده پینگتون یا نه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر