خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
دوستان کی از پیشگامان سرویس داشته ؟ پینگ و دانلود و وضعیت قطعیش چجوریه ؟ بین پیشگامان و فن‌آوا دو دلم :D!
من ٤ سال فن اوا دارم دستني ١ و ffxiv رو بازي مي كردم زياد قطعي نداشتم و راضي بودم كه امسال شاتلم گرفتم شاتل پينگش كمتره از فن اوا راضي كننده تره برام حجم خوري فن اوا زياده البته

• Like
Reactions: Amin.AP

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
دوستان الان شرکتی هست که این تعرفه های جدید رو برای فروش تو سایتش گذاشته باشه؟ من های وبم هنوز نذاشته.

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
نه اينجوريام ني :D الان رو حالت گيم واسم پينگ بين ١٢٠ تا ١٧٠ هست بيشتر مواقع
مورد های استثنا هم همیشه وجود داره !
تاحالا دیده بودم کسی از نظر سرعت و حجم راضی باشه ولی واسه گیم نه ! خودم چند سالی ازشون سرویس میگرفتم هر از گاهی نت Packet loss داشت وسط بازی شوت میشدی بیرون .

• Like
Reactions: amirv2

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
من ٤ سال فن اوا دارم دستني ١ و ffxiv رو بازي مي كردم زياد قطعي نداشتم و راضي بودم كه امسال شاتلم گرفتم شاتل پينگش كمتره از فن اوا راضي كننده تره برام حجم خوري فن اوا زياده البته
پارس آنلاین داشتم چندین سال سرعتش مال نبود خیلی هم گرون بود. ۱ سالیه مودم کلا خاموشه از TD LTE استفاده می‌کنم. تخلیه کردن خط به‌ چه صورت هست ؟ خیلی کار می‌بره ؟

• Like
Reactions: amirv2

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
این دیگه چه مسخره بازیه پارس آنلاین درآورده، تو پنل فقط تا 4 مگابیت وجود داره:| احتمالا دو دوتا چهارتا کردن دیدن حجم سرویس های بالاتر از 4 مگ به قیمتی که باید بدن نمیخوره، در نتیجه کلا پیچوندنش:)

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
پارس آنلاین داشتم چندین سال سرعتش مال نبود خیلی هم گرون بود. ۱ سالیه مودم کلا خاموشه از TD LTE استفاده می‌کنم. تخلیه کردن خط به‌ چه صورت هست ؟ خیلی کار می‌بره ؟
نه يك هفته فوقش البته من فن اوا رو تخليه نكردم يه درخواست بدي يه هفته اي تخليه ميشه خط ،

• Like
Reactions: Amin.AP

MobbMicc

کاربر سایت
May 24, 2014
294
این دیگه چه مسخره بازیه پارس آنلاین درآورده، تو پنل فقط تا 4 مگابیت وجود داره:| احتمالا دو دوتا چهارتا کردن دیدن حجم سرویس های بالاتر از 4 مگ به قیمتی که باید بدن نمیخوره، در نتیجه کلا پیچوندنش:)
نکته جالبش اینه منی که تا دیروز اسپید تست ۱۳ مگابیت میاورد واسم الان ۳/۷ میده :))))))) وزیر مچکریم. خدا سایه امثال شما رو از سر ما کم نکنه که اگه نبودین می مردیم از خوشی

• Like
Reactions: White Injun

MobbMicc

کاربر سایت
May 24, 2014
294
والا قرار بود به استانداردای بین المللی تو حوزه اینترنت نزدیک شیم ولی ظاهرا وسط راه تصمیم بر این شده به استانداردهای بین المللی تو حوزه فاضلاب برسیم. خدایا شکرت.

• Like
Reactions: Focus Hazy

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
البته واسه دانلود به نظرم مناسب ترين همراه اوله يه هفته ١٤ تومن ميدي از ١ تا ١١ ، تازه تا ٢ بيدارم نميموني :Dميتوني تو يك هفته ٦٠٠ ٧٠٠ گيگ دانلود كني ، حالا پينگم كه تو ايران با توجه به پولي كه بدي درست درمون ني ، اپلودم كه بدتر ، td lte هم كه نت تايپش استريكت هست ، واقعا ادم ميمونه چيكار كنه ، مثلا يه شركتي مثل xfinity بهترينه تو isp ها تو امريكا ، اون داره ماهيانه ٣٠ دلار ميگيره حداقل ولي ١٠ برابر پينگ كمتر و سرعت اپلود بالاتر بهتون ميده ، دقيقا قضيه پرايده ماشيني كه ارزشش ٥ ميليونه رو ميخوان ٢٠ ميليون قالب كنن اينم همينطوره

Focus Hazy

کاربر سایت
May 30, 2012
385
نام
Adib
الان پارس انلاین نهایت سرعتی که واسه فروش گذاشته 4 مگابیته 64 گیگ . بعد یه بسته ویژه گیمر داره 4 مگابیت 240 گیگ 125تومن!! 16 مگ 200 گیگ 80 بود که ؟ این ویژه ش فقط حجم بیشتره یا پینگو سرعت اپلودم فرق داره ؟؟ سرعت من قبلا 13 مگابیت راحت میگرفتم حتی اسمی 2 مگ بود سرویسم ولی با 1.7 مگتبایت الان با idm میتونم دانلود کنم. . میترسم این اسمی و عملیش یکی باشه. چون زیرشم ننوشته سقف افزایش سرعت تا 16
والا این یکم پیچیدس داستانش، گیم کلا حجم عظیمی رو مصرف نمس کنه و در حد سنت و رسیو های خیلی خیلی کم هست، بنابراین نت شما یه طور خواهد بود که پینگ ثابت داشته باشی یعنی به نوعی انگار سرعت دانلودت تو حجم خیلی خیلی کم، زیاد باشه

• Like
Reactions: MobbMicc

MobbMicc

کاربر سایت
May 24, 2014
294
والا این یکم پیچیدس داستانش، گیم کلا حجم عظیمی رو مصرف نمس کنه و در حد سنت و رسیو های خیلی خیلی کم هست، بنابراین نت شما یه طور خواهد بود که پینگ ثابت داشته باشی یعنی به نوعی انگار سرعت دانلودت تو حجم خیلی خیلی کم، زیاد باشه
حالا چرا آخرش ۴ مگه؟ کلا الاف شدیم تمدید بکنیم نکنیم.

sn@ke

کاربر سایت
Jun 9, 2008
0
نام
علیرضا
حالا چرا آخرش ۴ مگه؟ کلا الاف شدیم تمدید بکنیم نکنیم.
برای من 16 مگ داره پارس انلاین ولی حجمش کمه اخه..!!
48 گیگ بین الملل برای 8 مگ 8-|
خوب الان بقیه خیلی بیشتر دادن...!!!

بچه ها الان میخوام تخلیه کنم نمیدونم از کجا بگیرم پیشنهادتون چیه..>؟

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,573
نام
mohammad
دوستان سلام؛ این سرویس های جدید شرکت ما هستش (فن آوا) و به جرات میتونم بگم از تمامی FCP های فعلی سرویس هامون بهتر هستش. ضمنا از ساعت 2 شب تا 8 صبح هم شبانه رایگان داره. بدون هیچ محدودیتی. قیمت هاش هم عالیه انصافا. (یه موقع فکر نکنید من پول گرفتم تبلیغ کنم :D اصلا! :D چون من کلا توو قسمت CORE هستم و هدفم از بیان این موضوع اینه که شما دوستان هزینه ی کمتری بکنید و سرویس بهتری استفاده کنید)

ضمنا ترافیک داخلیش هم نیم بها حساب میشه. یعنی مثلا شما اگر از سایت های داخلی ( ورزش 3، آپارات و ...) 2 گیگ اینترنت اینترنت اسفاده کنید، فقط 1 گیگ از شما کم میشه.

1pon_untitled.png
یک سوال من پارس انلاین دارم... افزایش سرعت رو توی سایت می زنن تا شونزده مگابیت... من سرعت دانلودم روی یک مگابایت هست... یبار زنگ زدم...گفتن خط شما نمی تونه بیشتر از هشت مگابیت رو بکشه... گذشت... تا بحث شایعه این اینترنت نامحدود فوق محدود زیاد شد:D... بعد تصویب شد و ادامه داستان... دیدم به هر کی میرسم انگار شرکت همینو بهش گفته خطتتون بیشتر از هشت مگابیت رو نمی کشه... بعد رفتم جلوتر شنیدم شاتلم داره غیر مستقیم اینکار رو می کنه... پارس انلاین که به اکثره کسایی که دیدم گفته مودم رو ببرید سر خط وصل کنید... حالا فن اوا شما واقعا خط هارو روی شونزده مگابیت می بنده یا نه؟:D
و تو ساعات رایگان سرعت ثابته؟ یعنی من بیام سمت فن اوا و سرویس شونزده مگابیت رو بگیرم دومگابایت بهم میده؟

• Like
Reactions: Focus Hazy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر