خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
864
نام
محسن
این به معنی سرویس دهی به این مناطق نیست. اسم منطقه سرچ کنید تو لیستش میاد خیلی جاها ولی روشون بزنی میگه فعال نیست تو اون منطقه

Starlink is not yet available in your area but as we launch more satellites, we continue to expand our coverage area. Please check back for future availability in your area.

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,672
نام
milad
مثل ماهواره توسط 98 درصد مردم تهیه و استفاده میشه کاری هم از دستشون برای جلوگیری برنمیاد
امیدوارم این اتفاق بیفته تا هزینه هایی که خرج اینترنت شارژ و سیمکارت... میشه ازش جلوگیری بشه
فقط هزینه اشتراکش خیلی گرونه با درامد ما

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,943
نام
MR.1199
مثل اینکه تجهیزاتش رو اهواز دارن 15 میلیون میفروشن😑😑😑View attachment 219238

آقا مثل این که تصویر برای سال گذشته هست :D یه کانالی هم زده شده تو تلگرام که شروع کردن فروختن کیت که کاملا کلاه برداریه، حواستون باشه.

ولی خب باز هم در اصل ماجرا فرقی نمیکنه. دیر یا زود کیت وارد ایران میشه، پوشش دهی هم احتمال بسیار زیاد همین الانش هم روی ایران به طور کامل وجود داره فقط در سایت استارلینک اعلام نشده. احتمالی که میدم این هست که حتی اگر سرویس رو شخص بیاد مثلا روی یکی از شهر های ترکیه یا عراق خریداری کنه، باز هم اتصال صورت میگیره داخل ایران! :D باز باید دید چی میشه.

ضمنا، یک سری از خبرنگاران عزیز سایت های همسایه از همین الان شروع کردن جو خبری false رو ایجاد کردن برای این سرویس و تهیه مصاحبه با مراجع "معتبر" داخلی، که خب نون شب ـشون از این طریق تامین میشه و با یکی ـشون هم همین چند دقیقه پیش بحث داشتم :)) چیزی که میخواستم بگم اینه که بی اهمیت به حواشی این عزیزان در سایت ها و اخبار فیک ـشون در توییتر، قضاوت رو با دانسته های خودتون انجام بدید.

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,672
نام
milad
هدف استارلینک فکر کنم بیشتر از همه کشور هایی مثل ایران باشه و الا کشوری که داره از اینترنت کاملا ازاد و 5g استفاده می کنه همه نیازاش برطرفه اونم با قیمت مناسب شاید زیاد ترغیبش نشه
دوستان کسی میدونه سرعتش چقدره و ایا نامحدوده ؟؟
میشه باهاش از سرویس هایه ابری مانند ps now ، google stadia ، netflix و غیره با سرعت 100 در 100 استفاده کرد
و اینکه میشه باهاش محتوای انلاین با رزولیشن 4k و 8k رو تماشا کرد ؟

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
دوستان مطلع از اخبار نمیدونید این استارلینک تو ایران قابل استفاده هست یا نه؟ اصلا اینا روابط عمومی ای چیزی ندارن که درباره این موضوع یه خبرنگار ازشون سوال کنه ببینه وضعیت چطوریه؟

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,647
هدف استارلینک فکر کنم بیشتر از همه کشور هایی مثل ایران باشه و الا کشوری که داره از اینترنت کاملا ازاد و 5g استفاده می کنه همه نیازاش برطرفه اونم با قیمت مناسب شاید زیاد ترغیبش نشه
دوستان کسی میدونه سرعتش چقدره و ایا نامحدوده ؟؟
میشه باهاش از سرویس هایه ابری مانند ps now ، google stadia ، netflix و غیره با سرعت 100 در 100 استفاده کرد
و اینکه میشه باهاش محتوای انلاین با رزولیشن 4k و 8k رو تماشا کرد ؟
بیشتر فکر کنم هدف ایلان ماسک یک جهان به هم پیوستست
نمونش این پروژه خیلی به کمک رانندگی خودکار اتومبیل ها میاد
کلا داریم وارد یه عصر جدید میشیم
تستی که من دیدم یکی از بچه های خارج از تاپیک گذاشت 150 مگ میداد
فکر کنم هزینش هم به مرور کم شه

• Like
Reactions: milad.ps4

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر