خداحافظی با اکانت‌های هکی و ترکیبی PS4

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
upload_2017-3-5_21-55-44.png

دیروز یکی از کاربران وب‌سایت reddit تصویری منتشر کرد که نشان می‌دهد در آپدیت رسمی و جدید کنسول PS4 می‌توان بدون محدودیت شش ماهه‌ای که قبلاً وجود داشت، اکانت خود را از روی یک کنسول PS4 دیگر دی اکتیو کرده و دوباره بر روی کنسول خود اکتیو پرایمری کنید.

با توجه به تصویر منتشر شده، در بخش Active as Your Primary PS4 تغییراتی ایجاد شده است و در صورتی که اکانت شما بر روی کنسول دیگری فعال باشد، گزینه Change to This PS4 ظاهر شده و اکانت از روی کنسول قبلی غیرفعال و بر روی کنسول فعلی فعال خواهد شد.

در صورتی که این موضوع درست باشد و این قابلیت در آپدیت بعدی کنسول PS4 اضافه شود، از این به بعد باید با اکانت‌های هک شده‌ای که با نام اکانت‌های ترکیبی در ایران معروف بوده و به فروش می‌رسیدند خداحافظی کرد.

در ادامه تصویر موردنظر قرار گرفته است.

BwKHTdW.jpg

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
خبر خوب برای اکانت بازا
طبق اماری که دوستان اکانت فروش دادن . ۸۰ تا چنل دارم گفته شده هیچ تغییر و ضرری تو این امدیت برای اکانتها پیش نمیاد

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
حرف یکی از دوستان که ۱۰۰% تایید میکنم
sell account:
دوستان يك نكته بگم !

خيلي ها ميگن سوني قراره جلوي كرك اكانت هاي پي اس ان بگيره !!!

اين موضوع احتمالش خيلي ضعيفه !! چرا؟؟

چون سوني براي فروش كنسولش سياست هاي خاصي داره ! و دوست داره كنسولش تو همه كشور ها به سادگي بفروشه از جمله كشور هاي جهان سومي مثل ما ك نميتونيم و يا نميخوايم پول به بازي بديم !

سوني با اين سياست هم فروش كنسولش پيشتر شده هم احتمال هك شدن كنسولش مثل PS3 كم كرده !

پس مطمئن باشيد هيچ وقت همچين كاري نميكنه اگر ميخواست اين كارو بكنه خيلي زود تر از اينا ميتونست انجام بده !
اين خبر ها هم فقط براي ساكت كردن مردم كشور هايي هست ك پول به خريد بازي اورجينال ميدن !

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
خبر خوب برای اکانت بازا
طبق اماری که دوستان اکانت فروش دادن . ۸۰ تا چنل دارم گفته شده هیچ تغییر و ضرری تو این امدیت برای اکانتها پیش نمیاد
:)):)):)):)) به چی میخوای برسی با این اخبار دروغ

• Like
Reactions: reza7272

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,952
اوه کنسول بازی هم رفت جز نیاز های اولیه زندگی ؟
شما حتما فارسی میدونی، من اتفاقا نوشتم چیزی مثل سرگرمی چیز اونهمه واجبی برای همه نیست میای با موارد ضروری مقایسه میکنی و الترناتیوم داره که منی که برام مهمه استفاده از بازی کپی و کنسول هک شده س و منم از اونا استفاده میکنم. مثل ماشین نیست انحصارش دست چند تا فرغون ساز باشه که نهایتش میبینی ماشینای بیست سال پیش یا داغون یه خودروساز خارجی رو دارن با وصله پینه میفروشن. اینا هم واجبن هم آلترناتیو ندارن. مگر برای افراد میلیاردر.
ضمنا اینکه چی برای دیگران واجبه چی نیست، و باید پای چی پول بدن و پای چی پول ندن، تشخیصش با شما نیست.
کل قوانین غرب رو بیخیال شدید، چسبیدین به یه چیز مسخره که اصلا اجرا هم نمیشه کردش حالا حالاها، فقط برای پز دادن...

تو از صبح تا حالا بالای منبر داری فتوا میدی پول توی جیب اجنبی غارتگر و استکبار نریزید ... وگرمه به من چی که چی, میخره .

کلا تو مود زیک زاک هستی ... حرفات و شعارات و عملت هیچ همخونی نداره

دلیل اینکه اینطور فکر میکنی اینه که از دید شما کلا کسی که مثل من پایرت میکنه اصلا گیمر نیست.
تو اون تاپیک نمرات زلدا اینو ثابت کردید به همراه دوستاتون...
سر این قضیه به منی که شیره ی اکرینا اف تایم 3d رو کشیدم طرف اومده میگه حرف نزن...

آخرین ویرایش:

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
بشه که ملت به اکانت فروختنشون همون ادامه بدن و در مورد سیاست های شرکت ها تز ندن.
lol
یعنی چی میزاره اکانتاش هک شن که کنسول بفروشه. اصلا فکر می کنید بعد پست می دید؟

• Like
Reactions: MOEIN MPM

FOXP2

کاربر سایت
Jun 19, 2010
171
حرف یکی از دوستان که ۱۰۰% تایید میکنم
sell account:
دوستان يك نكته بگم !

خيلي ها ميگن سوني قراره جلوي كرك اكانت هاي پي اس ان بگيره !!!

اين موضوع احتمالش خيلي ضعيفه !! چرا؟؟

چون سوني براي فروش كنسولش سياست هاي خاصي داره ! و دوست داره كنسولش تو همه كشور ها به سادگي بفروشه از جمله كشور هاي جهان سومي مثل ما ك نميتونيم و يا نميخوايم پول به بازي بديم !

سوني با اين سياست هم فروش كنسولش پيشتر شده هم احتمال هك شدن كنسولش مثل PS3 كم كرده !

پس مطمئن باشيد هيچ وقت همچين كاري نميكنه اگر ميخواست اين كارو بكنه خيلي زود تر از اينا ميتونست انجام بده !
اين خبر ها هم فقط براي ساكت كردن مردم كشور هايي هست ك پول به خريد بازي اورجينال ميدن !
فروش کنسول بدون فروش نرم افزاری برای سونی سودی نداره
چون اگه اشتباه نکنم روی کنسول ضرر میدن و قیمت تمام شده اش بیشتره
یا در بهترین حالت نزدیکه بهمه

• Like
Reactions: PEDRAMGOLCHIN

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
شما حتما فارسی میدونی، من اتفاقا نوشتم چیزی مثل سرگرمی چیز اونهمه واجبی برای همه نیست میای با موارد ضروری مقایسه میکنی و الترناتیوم داره که منی که برام مهمه استفاده از بازی کپی و کنسول هک شده س و منم از اونا استفاده میکنم. مثل ماشین نیست انحصارش دست چند تا فرغون ساز باشه که نهایتش میبینی ماشینای بیست سال پیش یا داغون یه خودروساز خارجی رو دارن با وصله پینه میفروشن. اینا هم واجبن هم آلترناتیو ندارن. مگر برای افراد میلیاردر.
اینکه چی برای دیگران واجبه چی نیست، و باید پای چی پول بدن و پای چی پول ندن، تشخیصش با شما نیست.
تو از صبح تا حالا بالای منبر داری فتوا میدی پول توی جیب اجنبی غارتگر و استکبار نریزید ... وگرمه به من چی که چی, میخره .

کلا تو مود زیک زاک هستی ... حرفات و شعارات و عملت هیچ همخونی نداره

mhn123

کاربر سایت
Jul 4, 2010
82
فروش کنسول بدون فروش نرم افزاری برای سونی سودی نداره
چون اگه اشتباه نکنم روی کنسول ضرر میدن و قیمت تمام شده اش بیشتره
یا در بهترین حالت نزدیکه بهمه
فروش نرم افزاری سونی چهار تا دونه بازی کلا ساخته انحصاری بقیشو داده جایی براش ساخته یا کلا برا همه کنسولااومده بیشتر سودشم میره تو جیبه بازی ساز
فکر کنم از بازار قطعات. سخت افزاری خبرنداری ps4 فکر کنم چند ساله که اومده سخت افزاره استفاده شده توش شاید اولش خیلی سودی براش نداشته باشه ولی به مرور زمان هم ازکنسولش میزنه هم سازنده سخت افزار ارزون تر بهش میفروشه تا جایی که من میدون سونی.نه میتونه گرافیک درست کن نه سی پی یو نه رم باید. شرکتای سازنده بخره پس برایه فروشش کنسولش تو کشورایی جهان سومی مثله ایران باید هک و اینور چیا راه بندازه طوری که بازی سازهم نتونه از سونی شکایت کنه تحت عنوان هک و هکرو اینجوز چیزا که صد درصد با حودسازنده کنسولا در ارتباطن و اونا بهشون خط میدن این قضیه اکانتایه هکیم فکر نکنم جمع بشه

mhn123

کاربر سایت
Jul 4, 2010
82
در ضمن من خودم حداقل 10 تا اکانته هکی رو سیستم زدم انلاینم شدم هیچی نشد

• Like
Reactions: guppy

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
بابا بزنید تاپیکو ببندید . مشکلی برای اکانتای هکی پیش نیومده برا منم مشکلی پیش نیومده
تا یه تاپیک فیک دیگه بدرود

heroofiran

کاربر سایت
Feb 20, 2013
998
نام
احسان
چی کار به هم دارین خوب؟یکی دوست داره هکی بازی میکنه یکی دوست نداره اورجینال.من خودم این نسل همه بازیهامو دیسک گرفتم یا تو تخفیفا خریدم ولی اگه فردا ps4 هک شه میرم از هکش استفاده میکنم.البته درسته بعضی دوستان میگن بازار اینا جم میشه دیسک زیاد تر میشه منم اینو دوس دارم ولی یکم به فکر بعضی ها هم که دستشون تو جیب خودشونه باشین سخته با حقوقی که بعضی از ما ها میگیریم

abolfazl79

کاربر سایت
Apr 9, 2014
33
اینایی میگفتن باید با اک هکی خداحافظی کرد کجان دقیقا؟ اپدیت اومد برای اطمینان خاطر یه اک هورایزن هم خریدم هیچی هم نشده منکه گفتم فیکه به امید خدا اک هکیم بیشتر میشه

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
باید به جای این تاپیک اینو میزدید
سلامی مجدد به اکانتهای هکی و ترکیبی ps4
به نوبه خودم سلام عرض میکنم:-h

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
من از صبح تا حالا پنجاه بار چک کردم برای اپدیت جدید هنوز چیزی نیومده ... چطور اینجا اپدیت کردن و مشکلی هم براشون پیش نیومده ...

ضمن اینکه خود سونی اکانت ها رو نمیبنده .بلکه به صاحب اکانت اطلاع میده... هر کی هم بفهمه اکانتش دزدیده شده . اختیارش رو داره.. با یه فلیپینی اقا دزده رو بندازه بیرون از اکانتش...
یا اینکه دچار سندرم استکهلم باشه طرف ...دلسوزی و همدردیش گل کنه برای طرف و تازه هر ماه یه ۱۰۰ دلارم شارژ کنه به صلاحدید و علاقه خودتون بازی بخرید . و این داستانا که دوستان تعریف میکنن

آخرین ویرایش:

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
فروش نرم افزاری سونی چهار تا دونه بازی کلا ساخته انحصاری بقیشو داده جایی براش ساخته یا کلا برا همه کنسولااومده بیشتر سودشم میره تو جیبه بازی ساز
فکر کنم از بازار قطعات. سخت افزاری خبرنداری ps4 فکر کنم چند ساله که اومده سخت افزاره استفاده شده توش شاید اولش خیلی سودی براش نداشته باشه ولی به مرور زمان هم ازکنسولش میزنه هم سازنده سخت افزار ارزون تر بهش میفروشه تا جایی که من میدون سونی.نه میتونه گرافیک درست کن نه سی پی یو نه رم باید. شرکتای سازنده بخره پس برایه فروشش کنسولش تو کشورایی جهان سومی مثله ایران باید هک و اینور چیا راه بندازه طوری که بازی سازهم نتونه از سونی شکایت کنه تحت عنوان هک و هکرو اینجوز چیزا که صد درصد با حودسازنده کنسولا در ارتباطن و اونا بهشون خط میدن این قضیه اکانتایه هکیم فکر نکنم جمع بشه
استاد، سونی از هر فروشی که روی PS4 اتفاق میفته 10-20 درصدشو بر می داره. یعنی واسه یه بازی 60 دلاری کاملا Third-Party که هیچ ربطی به سونی نداره 6-7 دلار کاسب می شه.
البته جایی مثل استیم 30 درصده و این عدد 10-20 درصدی که دادم قدیمیه، الان شاید همون 30 درصد شده باشه.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر