خداحافظی با اکانت‌های هکی و ترکیبی PS4

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
upload_2017-3-5_21-55-44.png

دیروز یکی از کاربران وب‌سایت reddit تصویری منتشر کرد که نشان می‌دهد در آپدیت رسمی و جدید کنسول PS4 می‌توان بدون محدودیت شش ماهه‌ای که قبلاً وجود داشت، اکانت خود را از روی یک کنسول PS4 دیگر دی اکتیو کرده و دوباره بر روی کنسول خود اکتیو پرایمری کنید.

با توجه به تصویر منتشر شده، در بخش Active as Your Primary PS4 تغییراتی ایجاد شده است و در صورتی که اکانت شما بر روی کنسول دیگری فعال باشد، گزینه Change to This PS4 ظاهر شده و اکانت از روی کنسول قبلی غیرفعال و بر روی کنسول فعلی فعال خواهد شد.

در صورتی که این موضوع درست باشد و این قابلیت در آپدیت بعدی کنسول PS4 اضافه شود، از این به بعد باید با اکانت‌های هک شده‌ای که با نام اکانت‌های ترکیبی در ایران معروف بوده و به فروش می‌رسیدند خداحافظی کرد.

در ادامه تصویر موردنظر قرار گرفته است.

BwKHTdW.jpg

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
خود گول زنی هم‌ خودش یه دنیایی داره
اخه ادم مومن تو تاپیک ویندوز اورجینال هم همین حرفا رو در باره ps4 و غیره میزنن که نه ps4 فرق داره با ویندوز ویندوز کلی کارو بار میشه باهاش کردو ps4 فقط گیم.هک هکه ربطی نداره چه ویندوز باشه چه ps4 یا هر کوفتی. من اینو متوجه نشدم که میگید ایرانو ادم حساب نمیکنن. همون شرکت سونی اگه مارو ادم حساب میکرد یه منو فارسی برا کنسولش میزاشت . فدات

مثل این میمونه که رئیس جمهور آمریکا دونالد ترامپ سفر و رفتن مردم 7 تا کشور به آمریکا ممنوع کرده
این قانون حتی شامل ایرانی هایی هم میشه که گیرین کارت دارن و از آمریکا بیرون رفتن مثلا مسافرت رفتن اروپا - اما موقع بازگشت امکان ورودشون نیست و ممنوع ورود هستن با اینکه گرین کارت آمریکا دارن و آمریکایی محسوب میشن
وقتی راه ورود ممنوع شده باید به صورت غیر قانونی وارد شد تنها راهشم همینه
درباره اینکه اون دوستمون گفت شاید یکی با بدبختی خریده باید بگم پول این بازیا برای اونا هیچی نیست بخاطر همینه انقدر کالکشن و آرشیو دارن , وقتی حقوق 4500 دلاری ماهیانه میگیرن 50 و 60 دلار ( تازه بازیا سطح بالا این قیمت دارن ) پول بازی دادن براشون هیچی نیست
اگر همین کمپانی ها مارو آد حساب میکردن اول نمایندگی تو ایران به صورت رسمی میزدن و دوم تولید و تکثیر بازی ها شرکتی خودشونو تو ایران انجام میدادن اونطوری به پول خودمون بازیا اصلی با قیمت به مراتب خیلی خیلی کمتری در اختیارمون بود

آخرین ویرایش:

consl

کاربر سایت
May 28, 2015
68
بحث استفاده از نرم افزار هكي رو با استفاده از اكانت هكي قاطي نكنيم. اينا دو تا مقوله جدان... يكيش رعايت نكردن حق كپي رايته، يكش دزدي و بردن مال يكي ديگه! جفتشونم اخلاقا و قانونا تاييد شده نيستن.
هيشكي بدش نمياد يه نرم افزار رو با پرداخت قيمت معقول و جهانيش با استفاده از سيستم بانكي كشور، قانوني اكتيو كنه اما آيا تو كشورمون همچين امكاني داريم؟! نرم افزار اورجينال يا پيدا نميشه يا اگه پيدا هم بشه خيلي گرونتر از قيمت جهاني اش درمياد.
اما در مورد بازيها كه اين امكان رو داريم... ميتونيم اولويت بندي كنيم بازي كه برامون مهمه بخريم يا صبر كنيم تخفيف خوبي بخوره بخريم يا منتظر دست دوش بمونيم يا مثل اكثرمون بازي رو بعد از خريد با يه ضرر كم بفروشيم و...
اينكه من دلم ميخواد فلان بازي رو حتما بازي كنم توجيه نميشه كه برم از اكانت يه شخص ديگه استفاده كنم! خودمون رو گول نزنيم با كمال احترام اين كار چيزي جز دزدي نيست.
بنده خدا دزدی دزدیه من کلا مخالف انجام این کار هستم ولی هر دو کار یکی هستن از نظر من استفاده از بازیهای کپی و فیلم ونرم افزار و... این رو بدتر از این اکانتها میدونم .این اکانتها صاحب اکانت همیشه صاحب بازیهای خودشه فقط واسه مدته کوتاهی نم توانه ارظ2 بازی استفاده کنه ولی استفاده از کپی برنامه ها وبازیهای ضر زدن به یه شرکته ودر اون شرکت افراد زیادی دارن ازش نون میخورن وباین کار به همه ی اونها ضرر میرسونی حالا هی بهانه ی الکی بیار واسه این بگی که ایران تو امارشو نیست ای توجیه الکی هستش رو کار اشتباه تو.توی کشورهم نرم افزار ارجینال پیدا میشه با قیمت جهانی تو گوگل سرچ بزن راحت پیدا میکنی بهانه ی الکی میاری بنده خدا. عزیز در کل دزدی دزدیه ولی شما داری الکی خودتو تبره میکنی .
(و اکلانی و ادفنی واذنی)

• Like
Reactions: dave_oj

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
من فقط تو انلاین یه فیفا میزنم اونم گهگاهی ! اینجوری میرم کلی بازی میریزم نت رو قطع میکنم راحت میشینم بازی میکنم !
اینجوری بدتر میشه و بازار بازیهای دیسکی کساد تر میشه .
سونی اومد ابروشو درست کنه چشمشو کور کرد !
حداقل الان یه سری از ترس بن شدن کنسول اکانت هکی نمیگرفتن ولی اینجوری دیگه ترس بن شدن کنسول هم ندارن

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا
بحث استفاده از نرم افزار هكي رو با استفاده از اكانت هكي قاطي نكنيم. اينا دو تا مقوله جدان... يكيش رعايت نكردن حق كپي رايته، يكش دزدي و بردن مال يكي ديگه! جفتشونم اخلاقا و قانونا تاييد شده نيستن.
هيشكي بدش نمياد يه نرم افزار رو با پرداخت قيمت معقول و جهانيش با استفاده از سيستم بانكي كشور، قانوني اكتيو كنه اما آيا تو كشورمون همچين امكاني داريم؟! نرم افزار اورجينال يا پيدا نميشه يا اگه پيدا هم بشه خيلي گرونتر از قيمت جهاني اش درمياد.
اما در مورد بازيها كه اين امكان رو داريم... ميتونيم اولويت بندي كنيم بازي كه برامون مهمه بخريم يا صبر كنيم تخفيف خوبي بخوره بخريم يا منتظر دست دوش بمونيم يا مثل اكثرمون بازي رو بعد از خريد با يه ضرر كم بفروشيم و...
اينكه من دلم ميخواد فلان بازي رو حتما بازي كنم توجيه نميشه كه برم از اكانت يه شخص ديگه استفاده كنم! خودمون رو گول نزنيم با كمال احترام اين كار چيزي جز دزدي نيست.
اون اولویت بندی رو قبول دارم اما بعضی چیزا واقعا برای ما سخته تهیش فرضا خود بنده بتل ۱ رو با دوستم شریکی و قانونی خریدم اما وقتی میرم توی استور و میبینم یه سیزن پس ۵۰ دلاری (نزدیک ب قیمت خوده بازی)گزاشته جلوی روم چجوری باید تهیش کنم مگر چقد درآمد دارم (یا اون کسایی ک پول تو جیبی میگیرن از باباهاشون از کجا باید تهیه کنن)میدونم ک میگین اینم ی توجیه درست ولی قبول کنید قیمتها با دخل و خرج ماها نمیخونه این میشه ک من ۲۰۰هزار ندارم بدم برای این کار انا با ۸ تومن سیزن پسو میخرم

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
عالی دم سونی گرم

بازار بازی فیزیکی و اکانت های واقعی نابود شده بود تو این مدت

Sent from my E6633 using Tapatalk

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
بنده خدا دزدی دزدیه من کلا مخالف انجام این کار هستم ولی هر دو کار یکی هستن از نظر من استفاده از بازیهای کپی و فیلم ونرم افزار و... این رو بدتر از این اکانتها میدونم .این اکانتها صاحب اکانت همیشه صاحب بازیهای خودشه فقط واسه مدته کوتاهی نم توانه ارظ2 بازی استفاده کنه ولی استفاده از کپی برنامه ها وبازیهای ضر زدن به یه شرکته ودر اون شرکت افراد زیادی دارن ازش نون میخورن وباین کار به همه ی اونها ضرر میرسونی حالا هی بهانه ی الکی بیار واسه این بگی که ایران تو امارشو نیست ای توجیه الکی هستش رو کار اشتباه تو.توی کشورهم نرم افزار ارجینال پیدا میشه با قیمت جهانی تو گوگل سرچ بزن راحت پیدا میکنی بهانه ی الکی میاری بنده خدا. عزیز در کل دزدی دزدیه ولی شما داری الکی خودتو تبره میکنی .
(و اکلانی و ادفنی واذنی)
كي داره توجيه ميكنه و بهانه مياره؟ كي داره خودش رو تبرئه ميكنه؟ مگه من گفتم رعايت نكردن حق كپي رايت خوبه؟
دوست عزيز كپي رايت يه حق معنويه ولي شخص رو اكانتش يه حق مادي داره؛ توجيه اينه كه بگيم حالا اين شخص يه مدت اكانتش قفل ميشه تو اين مدتم من استفاده ميكنم كارمند هم نداره كه ضرر كنه!!
برخلاف بازي، استفاده من از نرم افزار محدود ميشه به نرم افزارهاي موبايلي و تبلتي رايگان پس در اين مورد نميتونم براي كسي كه استفاده تخصصي مثلا از يه نرم افزار طراحي داره تعيين تكليف كنم. صرفا ميتونم نظرم رو در مورد حسن يا قبح كارش بگم. حالا اگه كسي دوست داشت ميتونه با استفاده از امكان سرچ گوگل! كارش رو راه بندازه.
(بل كانوا لايفقهون الا قليلا)

@reza7272
حرفتون رو كاملا قبول دارم. متاسفانه تو شرايط فعليمون هزينه بازي كردن بشدت بالاست.

آخرین ویرایش:

consl

کاربر سایت
May 28, 2015
68
كي داره توجيه ميكنه و بهانه مياره؟ كي داره خودش رو تبرئه ميكنه؟ مگه من گفتم رعايت نكردن حق كپي رايت خوبه؟
دوست عزيز كپي رايت يه حق معنويه ولي شخص رو اكانتش يه حق مادي داره؛ توجيه اينه كه بگيم حالا اين شخص يه مدت اكانتش قفل ميشه تو اين مدتم من استفاده ميكنم كارمند هم نداره كه ضرر كنه!!
برخلاف بازي، استفاده من از نرم افزار محدود ميشه به نرم افزارهاي موبايلي و تبلتي رايگان پس در اين مورد نميتونم براي كسي كه استفاده تخصصي مثلا از يه نرم افزار طراحي داره تعيين تكليف كنم. صرفا ميتونم نظرم رو در مورد حسن يا قبح كارش بگم. حالا اگه كسي دوست داشت ميتونه با استفاده از امكان سرچ گوگل! كارش رو راه بندازه.
(بل كانوا لايفقهون الا قليلا)

@reza7272
حرفتون رو كاملا قبول دارم. متاسفانه تو شرايط فعليمون هزينه بازي كردن بشدت بالاست.
یعنی نظر شما استفاده از اکانت هکی دزدی نیست؟

Turok-71

کاربر سایت
Nov 28, 2009
508
این دوگانگی شخصیتی در مواجه با حق کپی رایت تو این مرز و بوم خیلی جالبه!!

طرف فیلمهای سینمایی و سریالهای روز دنیارو راحت بصورت کپی نگاه میکنه/فوتبال و شبکه های کارتی رو با سیسیکم مثل آب خوردن میبینه/دیگ اپ ها و سیستم عامل های پولیو رو که مفتی میزنه به بدن هیچی!!
بعد سر یه بازی که بحثش پیش میاد به والاترین مقام شهروندی به یک آن سوییچ میکنه و دم از حقوق کپی رایت میزنه!!

حداقل حقوق 800 تومنه/با هزینه های جاری تک تومنی ازش نمیمونه...بیایم 280هم پول بازی بدیم؟؟
شما زیرساخت هارو درست کن درآمدو بالا ببر...وقتی ارزش یه بازی،یک سوم حقوق قشر کارگره واسه من از حق کپی رایت نگو!!

consl

کاربر سایت
May 28, 2015
68
مومن دو ساعته دارم برهان و دليل ميارم كه اكانت هكي بده! بردن مال مردمه! شما كلا كامنتم رو نخوندي :-?
دقیق کامنت شما رو خوندم الان یه بار دیگه بگید اشتباه نوشتم منظورم کپی فیلم و بازی و غیره بود دزدی هست یا نه؟

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
این دوگانگی شخصیتی در مواجه با حق کپی رایت تو این مرز و بوم خیلی جالبه!!

طرف فیلمهای سینمایی و سریالهای روز دنیارو راحت بصورت کپی نگاه میکنه/فوتبال و شبکه های کارتی رو با سیسیکم مثل آب خوردن میبینه/دیگ اپ ها و سیستم عامل های پولیو رو که مفتی میزنه به بدن هیچی!!
بعد سر یه بازی که بحثش پیش میاد به والاترین مقام شهروندی به یک آن سوییچ میکنه و دم از حقوق کپی رایت میزنه!!

حداقل حقوق 800 تومنه/با هزینه های جاری تک تومنی ازش نمیمونه...بیایم 280هم پول بازی بدیم؟؟
شما زیرساخت هارو درست کن درآمدو بالا ببر...وقتی ارزش یه بازی،یک سوم حقوق قشر کارگره واسه من از حق کپی رایت نگو!!

همه این مشکلات چه ربطی به اون جوون امریکایی داره که اکانتش هک شده و دیگه نمیتونه با برادرش مشترکا از بازیها استفاده کنه؟

consl

کاربر سایت
May 28, 2015
68
همه این مشکلات چه ربطی به اون جوون امریکایی داره که اکانتش هک شده و دیگه نمیتونه با برادرش مشترکا از بازیها استفاده کنه؟
تو از کجا میدونی برادر داره ؟ ثبات کن برادر داره
بر اساس فرض که نمیشه صحبت کرد
شاید طرف یه پیرمرد باشه که تنها باشه
شما وقتی اینو دزدی میدونی جرائت داشته باشه کپی رایت رو هم دزدی بدونه

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
دقیق کامنت شما رو خوندم الان یه بار دیگه بگید اشتباه نوشتم منظورم کپی فیلم و بازی و غیره بود دزدی هست یا نه؟
كپي رايت يه حقه براي سازنده وقتي ما غيرقانوني استفاده ميكنيم اصطلاح حقوقيش اينه كه حق معنوي كپي رايتش رو نقض ميكنيم و اصطلاح عامه اش هم همون دزديه منتها كپي رايت با اكانت هكي يه فرق اساسي داره؛ استفاده از اكانت هكي مثل اينه كه كيف پول يكي رو بدزديم. به قول علما قياس مع الفارقه:D
كدوم فيلم همزمان با اكران جهاني تو كشورمون اكران ميشه؟ كدوم كانال كابلي تو كشور بصورت رسمي اشتراك ميفروشه و پخش ميشه؟
بعضي وقتها مجبوريم كپي رايت رو نقض كنيم ميفهمي مجبور!:D در هر صورت كاملا در صحت و سلامت شخصيتي و عقلي از اين تربيون اعلام ميكنم كه نقض كپي رايت عمل خلاف اخلاق و قانونه :D

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
تو از کجا میدونی برادر داره ؟ ثبات کن برادر داره
بر اساس فرض که نمیشه صحبت کرد
شاید طرف یه پیرمرد باشه که تنها باشه
شما وقتی اینو دزدی میدونی جرائت داشته باشه کپی رایت رو هم دزدی بدونه

تکبیر :D
باشه خواهر داره .... اوووووووووووم .... شاید با دوستش شریکی بازی میگیرن :D ........... شاید یه پیرمرد خسته هست که با نوه اش شریکی بازی میگیرن :D

و در آخر، نقض کپی رایت هم یعنی پایرسی :D قانون رو نقض کردن جرم هست. هر قانونی میخواد باشه.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر