خداحافظی با اکانت‌های هکی و ترکیبی PS4

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
upload_2017-3-5_21-55-44.png

دیروز یکی از کاربران وب‌سایت reddit تصویری منتشر کرد که نشان می‌دهد در آپدیت رسمی و جدید کنسول PS4 می‌توان بدون محدودیت شش ماهه‌ای که قبلاً وجود داشت، اکانت خود را از روی یک کنسول PS4 دیگر دی اکتیو کرده و دوباره بر روی کنسول خود اکتیو پرایمری کنید.

با توجه به تصویر منتشر شده، در بخش Active as Your Primary PS4 تغییراتی ایجاد شده است و در صورتی که اکانت شما بر روی کنسول دیگری فعال باشد، گزینه Change to This PS4 ظاهر شده و اکانت از روی کنسول قبلی غیرفعال و بر روی کنسول فعلی فعال خواهد شد.

در صورتی که این موضوع درست باشد و این قابلیت در آپدیت بعدی کنسول PS4 اضافه شود، از این به بعد باید با اکانت‌های هک شده‌ای که با نام اکانت‌های ترکیبی در ایران معروف بوده و به فروش می‌رسیدند خداحافظی کرد.

در ادامه تصویر موردنظر قرار گرفته است.

BwKHTdW.jpg

امیدوارم زودتر این اپدیت بیاد و هم مارو از شر فضای کم هارد خلاص کنه هم از دست این هکرها و اکانتهای مسخره ...
ماشالا هر روز بازی ها تخفیف میخورن و دیسکی هم که دست دومش بعد یه مدت مفت میشه

دوستانی که از ریلیز این اپدیت خوشحالن خودتون به خودتون نگاه کنید همون سیستمی که پشتش نشستید و دارید در مورد قانونی بودن و دزدی و هکیو .. حرف میزنید خود او سیستم عامل هکی و .. هست . بعضیها میگن نه این با اون فرق نداره . هیچ فرقی هم نداره هک همون هکه . همین ویندوز هکی با کلی برنامه هکی که رو سیستمتون هست خودش کلی ضرر میزنه به شرکت سازندش . یارو اومده خودشو پاره کرده بهطور مثال یه internet download manager ساخته شما از هکیش استفاده میکنید خودش کلی ضرر میزنه بهش
اکانتهای هکی هم باقی میمونه فقط کنترلش یه کم اسونتر شده تو حالت افلاین هر کی باقی بمونه اکانتش قفل نمیشه
صاحب اکانت هم نمیاد هر روز بره تو active primary ببینه هک شده یا نه

سواستفاده دیگه چیه اینا مثلا اومدن ابروشو درست کنند زدند چشمش رو هم کور کردند اگه آپدیتشون همین باشه باید منتظر این باشیم که فروشندگان نازنین یه بازی رو به 200 نفر مختلف بفروشند و پول بگیرند من ترجیه میدم اکانت هکی خودم بگیرم و دیتا بریزم تو کنسول تا پول به این فروشنده هایی مثل نارسیس بدم
حاجی بقیشو کاری ندارم فقط اون قسمت پول ب نارسیس دادنش لایک

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

کم کم داریم به لحظات ملکوتی "اون ویندوزی که ازش استفاده می کنی هم کرکیه" نزدیک میشیم :))

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
دمت گرم خیلی قشنگ گفتی من واقعا متاسفم برای خودم که به خاطر قیمتای بالا نمیتونم همه چی رو قانونی داشته باشم اما بعضیا نمیدونم چی میشه که...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

دوستانی که از ریلیز این اپدیت خوشحالن خودتون به خودتون نگاه کنید همون سیستمی که پشتش نشستید و دارید در مورد قانونی بودن و دزدی و هکیو .. حرف میزنید خود او سیستم عامل هکی و .. هست . بعضیها میگن نه این با اون فرق نداره . هیچ فرقی هم نداره هک همون هکه . همین ویندوز هکی با کلی برنامه هکی که رو سیستمتون هست خودش کلی ضرر میزنه به شرکت سازندش . یارو اومده خودشو پاره کرده بهطور مثال یه internet download manager ساخته شما از هکیش استفاده میکنید خودش کلی ضرر میزنه بهش
اکانتهای هکی هم باقی میمونه فقط کنترلش یه کم اسونتر شده تو حالت افلاین هر کی باقی بمونه اکانتش قفل نمیشه

البته اونی که شما میگین کپی کردنه ... ولی این یکی پول کسی که این بازی رو خریده رو بالا میکشی ... یکم فرق دارن .

خدایی چجوری اینو با اون مقایسه میکنین؟استفاده از برنامه کپی یا هک بخاطر شرایط کشوره و ما داریم درباره به کمپانی بزرگ صحبت میکنیم که اصلا مردم ایرانو به حساب نمیارن!
ولی اکانت هکی برای به آدم هست مثل من و شما معلوم نیست شاید پولدار باشه براش مهمم نباشه یا نه تک تک بازیاشو با بدبختی خریده و یکی راحت با زیر ۱۰۰ تومن صاحب همه اکانت یارو میشه!
یبار خودتونو بزارین جای این افراد تا ببینین چه حس بدی داره.برین تاپیکای سونی با جاهای دیگه که وقتی طرف فهمیده اکانتش هک شده چقدر ناراحت شده.
استفاده از IDM هکی تو ایران هیچ ضرری برای سازنده نداره فکت صادر نکنین.هروقت اون سازنده ها ایرانو آدم حساب کردن بعد درمورد ضرر و زیانی میشه بحث کرد ولی اینکه اکانت یک ادمو با قیمت فوق مفت صاحب بشیم هیچ ربطی به مقایسه شما نداره

اینطوری که بدترش کردن
دیگه میشه بی نهایت ظرفیت افلاین راه انداخت از یه اکانت
مگر اینکه کلا انلاینش کنن که اونم منتفیه یا اینکه مثلا بگن ظرفیت دوم هم مثلا 15 روزی یه بار انلاین بشه تا چک کنه
در کل طرح جالبی نیست از دید من

سلام و درود به همگی

بحث جمع کردن اکانتای هکی و .... نباشه میشه اینو یک هدیه از طرف سونی برای تمام دارندگان کنسول در نظر گرفت چون همونطور که پیش بچه های انجمن گفتن میشه اینو برای چندین نفر زد حالا سواستفاده بقیه رو کار نداریم ولی برای کسانی که پول برای خرید نسخه فیزیکی و دیجیتالی ندارن میتونن بین 6 نفر اینو شیر کرد و تقسیم بشه پولش و اون دو نفر آخر بصورت قانونی یعنی انلاین و افلاین انلاین باشن و بقیه یراشون این بازی یکبار مصرف یاشه که در صورت تموم شدن و وصل شدن به نت بازی قفل بشه ...

ولی اینو دقت کنید جزییات بطور دقیق توسط سونی مشخص نشده یعنی ممکنه این فقط یکبار برای طرف و برای بار دوم هم قفل دو مرحله ی اجرا بشه که دوبار دست بعضی رو میبنده ...

برای اکانتهای ترکیبی و هکی اینو ذکر کنم که اکانتهای هکی باید کمتر از 5 تا 10 دقیقه زده بشن مگرنه ریست پس میشن

• Like
Reactions: playstation1
خدایی چجوری اینو با اون مقایسه میکنین؟استفاده از برنامه کپی یا هک بخاطر شرایط کشوره و ما داریم درباره به کمپانی بزرگ صحبت میکنیم که اصلا مردم ایرانو به حساب نمیارن!
ولی اکانت هکی برای به آدم هست مثل من و شما معلوم نیست شاید پولدار باشه براش مهمم نباشه یا نه تک تک بازیاشو با بدبختی خریده و یکی راحت با زیر ۱۰۰ تومن صاحب همه اکانت یارو میشه!
یبار خودتونو بزارین جای این افراد تا ببینین چه حس بدی داره.برین تاپیکای سونی با جاهای دیگه که وقتی طرف فهمیده اکانتش هک شده چقدر ناراحت شده.
استفاده از IDM هکی تو ایران هیچ ضرری برای سازنده نداره فکت صادر نکنین.هروقت اون سازنده ها ایرانو آدم حساب کردن بعد درمورد ضرر و زیانی میشه بحث کرد ولی اینکه اکانت یک ادمو با قیمت فوق مفت صاحب بشیم هیچ ربطی به مقایسه شما نداره
خود گول زنی هم‌ خودش یه دنیایی داره
اخه ادم مومن تو تاپیک ویندوز اورجینال هم همین حرفا رو در باره ps4 و غیره میزنن که نه ps4 فرق داره با ویندوز ویندوز کلی کارو بار میشه باهاش کردو ps4 فقط گیم.هک هکه ربطی نداره چه ویندوز باشه چه ps4 یا هر کوفتی. من اینو متوجه نشدم که میگید ایرانو ادم حساب نمیکنن. همون شرکت سونی اگه مارو ادم حساب میکرد یه منو فارسی برا کنسولش میزاشت . فدات

آخرین ویرایش:
من شخصا هکی استفاده میکردم چرا دروغ بگم ، به جرئت بگم نصف بازیسنتر در مودبانه ترین حالت ازین روش میرفتن
شخصا خوشحال نیستم ، اما چه کنم قانون قانونه ، ما داشتیم دور میزدیم قانونو D :

با این روش فروشنده میتونه یه اکانت با ۱۰ تا بازی تاپ بصورت قانونی بخره و روی n کنسول نصب کنه
مثل قدیم که بازی ps3 میرفتیم برامون میریختن

بحث استفاده از نرم افزار هكي رو با استفاده از اكانت هكي قاطي نكنيم. اينا دو تا مقوله جدان... يكيش رعايت نكردن حق كپي رايته، يكش دزدي و بردن مال يكي ديگه! جفتشونم اخلاقا و قانونا تاييد شده نيستن.
هيشكي بدش نمياد يه نرم افزار رو با پرداخت قيمت معقول و جهانيش با استفاده از سيستم بانكي كشور، قانوني اكتيو كنه اما آيا تو كشورمون همچين امكاني داريم؟! نرم افزار اورجينال يا پيدا نميشه يا اگه پيدا هم بشه خيلي گرونتر از قيمت جهاني اش درمياد.
اما در مورد بازيها كه اين امكان رو داريم... ميتونيم اولويت بندي كنيم بازي كه برامون مهمه بخريم يا صبر كنيم تخفيف خوبي بخوره بخريم يا منتظر دست دوش بمونيم يا مثل اكثرمون بازي رو بعد از خريد با يه ضرر كم بفروشيم و...
اينكه من دلم ميخواد فلان بازي رو حتما بازي كنم توجيه نميشه كه برم از اكانت يه شخص ديگه استفاده كنم! خودمون رو گول نزنيم با كمال احترام اين كار چيزي جز دزدي نيست.

اینی که تو این خبر نوشته که کلا بازار رو میخوابونه :D
لااقل الان یه عده وجدان درد میگیرن اکانت هکی نمیخرن. این روش رو اگه سونی در پیش بگیره دیگه بهانه ای برای خرید خیلی از بازی ها نمیمونه. همه رو آفلاین بازی میکنیم بره !!! فقط پول بازی های آن لاین رو میدیم.
سونی همون امنیت اکانت هاشو ببره بالا بهتره!

اینی که تو این خبر نوشته که کلا بازار رو میخوابونه :D
لااقل الان یه عده وجدان درد میگیرن اکانت هکی نمیخرن. این روش رو اگه سونی در پیش بگیره دیگه بهانه ای برای خرید خیلی از بازی ها نمیمونه. همه رو آفلاین بازی میکنیم بره !!! فقط پول بازی های آن لاین رو میدیم.
سونی همون امنیت اکانت هاشو ببره بالا بهتره!
به نظرم منم سوني بايد امنيت سايتش رو ارتقا بده كه با چهار تا نرم افزار كمبو ازش نكشن بيرون كه منجر به اين مسائل بشه
مشكل اصلي امن نبودن سيستم خود سوني هست كه هر كه از راه ميرسه اطلاعات اين همه ادم رو از توش درميارن

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: playstation1
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or