خبرهای جدید از مافیا به زودی می‌آیند‌

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
25fu5uq8l3nh1cv9e3pe.jpg

درود.

همانطور که مطلع هستید از آحرین قسمت از سری مافیا، چند سالی می‌گذرد و هنوز خبری از نسخه سوم این بازی نیست. در همین راستا آقای Rick Pasqualone صدا پیشه معروف آمریکایی که مسئول دوبله کارکتر Vito Scaletta در Mafia را داشت در توییت خود سیگنال آمدن مافیای جدید را به تعقیب کنندگان خود داد. وی در توییتی که در بالا می‌بینید گفت:

"به زودی ممکن‌ خبرهایی از مافیا بیاید."

با تعطیل شدن استودیو 2K Czech شایعات بر این محور بود که نسخه Mafia 3 بدست 2K San Francisco افتاده و این شرکت مجبورا بازی را از ضفر شروع کرده چون با رفتن افراد کلیدی از این استودیو بازی آنچنان که باید شاید خوب نشده بوده.
از طرف دیگه هم گفته می‌شده بازی Mafia 3 برای نسل جدید کنسولا قرار ساخته بشه و Take Two بعد از موفقیت GTA V فکر میکرده یک بازی اوپن-وورلد دیگه می‌تونه تو نسل جدید جوابگو باشه.

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,696
نام
علی
مافیا 2 بازی خیلی خوبی بود ولی مشکلاتی هم داشت:
مثلا شهر خیلی کوچیک بود مراحل بازی به شدت کم بود و انگار داشتی یه بازی خطی بازی میکردی.مراحل جانبی بازی هم خیلی خیلی کم بود
بیشتر شبیه یه فیلم سینمایی بود در غالب بازی.هرچند همون محیط کوچ و مراحل کم خیلی خوب کار شده بود ولی در حد یه بازی open world نبود.
اما مافیا 1 کلا یه داستان دیگه ای داشت.انقلابی بود تو سبک open world

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
میدونید بزرگترین مشکل مافیا 2 چی بود؟!

سازندگان درک درستی از مافیا نداشتند و ان را با دله دزدی اشتباه گرفته بودند! به همین دلیل ماموریت ها و داستان خوب نبودند!بله:d

hrh-fourtyseven

کاربر سایت
Jun 4, 2007
285
نام
HRH
هر 5 تا دور رو ميشد از همين كلك استفاده كرد:d از يه راه فرعي مي رفتي وقتي به مسير اصلي مي رسيدي صفر رو مي زدي يه دور مي رفت جلو:d
مرحله ي سارا=((:d عجب حالي داد اونموقع هم بچه بوديم بيشتر حال مي داد:d
واقعا مافيا شاهكاري تكرارنشدنيه هر چي بيشتر مي گذره بيشتر مي فهمم كه اون موقع اينا چي ساخته بودند
حاجی من دو هفته سر مرحله ی رالی گیر کرده بودم! جد و آبادم اومد جلو چشمام.البته سنم کم بودا.بچه بودم :)))
اون مرحله ی سارا هم من نسخه ی داریوس داشتم.گند زده بودن توش :D .خیلی جالب بود فقط همون جاشو ترجمه نکرده بودن .برداشته بودن لباس سیاه بهشون پوشونده بودن خخخخخخ... به قول خودت بچه هم بودیم بیشتر حال می داد :v

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
حاجی من دو هفته سر مرحله ی رالی گیر کرده بودم! جد و آبادم اومد جلو چشمام.البته سنم کم بودا.بچه بودم :)))
اون مرحله ی سارا هم من نسخه ی داریوس داشتم.گند زده بودن توش :D .خیلی جالب بود فقط همون جاشو ترجمه نکرده بودن .برداشته بودن لباس سیاه بهشون پوشونده بودن خخخخخخ... به قول خودت بچه هم بودیم بیشتر حال می داد :v
من نسخه اصلي رو همون اوايل كه اومده بود گرفتم سر اين مرحله عملا تا مرز شكستن كيبورد و موس پيش رفتم:d و يه مدت ولش كردم و دوباره رفتم سراغش و به طور كاملا اتفاقي اين كلك رو كشف كردم:d از راه فرعي به سرعت داشتم مي رفتم سر پيچ كه رسيدم با تمام سرعت پيچيدم ماشين چپ كرد منم صفر رو سريع زدم كه يهو ديدم يه دور كامل منو جلو انداخت:))
اون مرحله ي سارا هم خدا بود :d دارينوس عملا ر...ده بود تو حس و حال اون مرحله :d يه مرحله ي ديگه هم بود كه بايد مي رفتيم توي اون هتل و دختر جاسوسه رو تو وان حموم مي كشتيم اونجا رو هم سانسور بسيار ضايعي كرده بودند :d ولي دمشون گرم دوبلشون تو اين بازي فوق العاده بود

hrh-fourtyseven

کاربر سایت
Jun 4, 2007
285
نام
HRH
من نسخه اصلي رو همون اوايل كه اومده بود گرفتم سر اين مرحله عملا تا مرز شكستن كيبورد و موس پيش رفتم:d و يه مدت ولش كردم و دوباره رفتم سراغش و به طور كاملا اتفاقي اين كلك رو كشف كردم:d از راه فرعي به سرعت داشتم مي رفتم سر پيچ كه رسيدم با تمام سرعت پيچيدم ماشين چپ كرد منم صفر رو سريع زدم كه يهو ديدم يه دور كامل منو جلو انداخت:))
اون مرحله ي سارا هم خدا بود :d دارينوس عملا ر...ده بود تو حس و حال اون مرحله :d يه مرحله ي ديگه هم بود كه بايد مي رفتيم توي اون هتل و دختر جاسوسه رو تو وان حموم مي كشتيم اونجا رو هم سانسور بسيار ضايعي كرده بودند :d ولي دمشون گرم دوبلشون تو اين بازي فوق العاده بود
هاهاها آره اون وانه رو اصلا یادم نبود الان یادم اومد لباس تنش کرده بودن :))
آره خدایی اصلا کلی از حس و حال خاصی که نسیت به بازی داشتم به خاطر دوبله ی دارینوس بود

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
آقا این که مشکلی نداره فقط کافیه فایل rw_data.dll رو از نسخه ی اصلی بازی کپی کنید تو پوشه نسخه ی دوبله تمام سانسور ها از بین میره :d

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
یه مسابقه داشت نسخه اول فجیع سخت بود... نمیدونم کسی یادش هست یا نه ولی اکثرا ولش کردن سره همین... مرحله ش یه چیزی در حد اون هلی کوپتر کنترلی های GTA:VC بود:D
امیدی به شماره جدید ندارم با این وضعیت استدیوهای 2k... بهتره ساخته نشه کلا! نسخه دو هم خوب نبود:D
نسخه ی یک رو من سر همین ول کردم
+ دقیقا چطوریه وضعیت استودیو های 2K؟

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,645
اقا حالا نیان دوباره نسخه اول و دوم رو ریمستر کنن روی PS4 و X1 منتشر کنن ! :| :biggrin1:
بعید هم نیست اینکار کنن ! :-"
اتفاقآ خیلی خوب میشه ریمستر کنن
یه مسابقه داشت نسخه اول فجیع سخت بود... نمیدونم کسی یادش هست یا نه ولی اکثرا ولش کردن سره همین... مرحله ش یه چیزی در حد اون هلی کوپتر کنترلی های GTA:VC بود:biggrin1:
امیدی به شماره جدید ندارم با این وضعیت استدیوهای 2k... بهتره ساخته نشه کلا! نسخه دو هم خوب نبود
اتفاقآ من سر همون مرحله بازی و بوسیدم گذاشتم کنار فکر کنم مرحله 6یا 7 بود
یکی دیگه از سختیا بازی مامورها بودن که با تفنگ تو ماشین شلیک میکردن (اگه اشتباه نکرده باشم و اون صحنه یه بازی دیگه تو ذهنم نیاشه )
مافیا 2 هم لذت بخش بود منتها نه open world بود نه این که داستان خوبی داشت همین طور یه کپی از بازی های gta / the godfather بود (بخشه دزدی)

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
آقا این که مشکلی نداره فقط کافیه فایل rw_data.dll رو از نسخه ی اصلی بازی کپی کنید تو پوشه نسخه ی دوبله تمام سانسور ها از بین میره :d

یه فولدر داشت نسخه ی دارینوس اگه اشتباه نکنم اسمش maps بود! اونو delete میکردی سانسورها از بین میرفت.

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,411
نام
Matthew
این تایپیک، این خبر و نظر بچه ها باعث شد همین الان نسخه ی 1 دوبله رو نصب کنم و بازی کنم :(( :x
بهترین بازی عمرم، من عاشق این بازی هستم. :x بازی نیست، زندگیه.

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
این تایپیک، این خبر و نظر بچه ها باعث شد همین الان نسخه ی 1 دوبله رو نصب کنم و بازی کنم :(( :x
بهترین بازی عمرم، من عاشق این بازی هستم. :x بازی نیست، زندگیه.
بچه ها بخدا همین الان اگه بازی رو نصب کنید بازم واستون لذت بخشه
من به اونایی که تا حالا تجربش نکردن توصیه اکید میکنم حتما بازیش کنید پشیمون نمیشید :d اونوقت حسی که ما داریمو درک میکنید

پ.ن : اقا مهدی واسه شما امکان داره بازیو رو یک اپلود سنتر اپلود کنید ما هم استفاده کنیم ؟

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,411
نام
Matthew
بچه ها بخدا همین الان اگه بازی رو نصب کنید بازم واستون لذت بخشه
من به اونایی که تا حالا تجربش نکردن توصیه اکید میکنم حتما بازیش کنید پشیمون نمیشید :d اونوقت حسی که ما داریمو درک میکنید

پ.ن : اقا مهدی واسه شما امکان داره بازیو رو یک اپلود سنتر اپلود کنید ما هم استفاده کنیم ؟

درود.
دسته کاملا موافقم، من فکر کنم برای ششمین یا هفتمین بار باشه دارم از اول بازی رو میرم. با تک تک مرحله هاش خاطره دارم، اون موقع که برای اولین بار بازی میکردم، هم خیلی برام سخت بود ( بخصوص همین مرحله ی رالی که دوستان عرض می کننند ) مرحله های دیگش هتل رو خیلی خیلی دوست دارم، بعدش مرحله کشتی :x، یا اون مرحله ی شگفت انگیز فرانک :(( بعد موسیقی های بازی فوق العادست. همشون تو ذهنم هک شدند و الان که 1 ساعت بازی کردم همشونو با بازی زمزمه می کردم :d

پ.ن : راستش سرعت اینترنت من که فوق العاده داغونه، حتی با اینحال حاضرم بذارم آپلود بشه، ولی سایت های خودمون گذاشتند:

درخواست من از مدیران اینه لطفا لینک ها رو پاک نکنند:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر