خاطره سازان جاودانه : 10 گیم دیزاینر برتر تاریخ

بزرگترین گیم دیزاینر تاریخ از نظر شما کدام است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    142

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
فکر کنم اینجا تنها کسی هستم که Resident Evil 4 رو هنوز تجرربه نکردم
بعید میدونم همه اینجا این بازی و بازی کرده باشن اما کاش منم مثل شما بودم تا تو این دنیای چرت و حوصله سر بر فعلی ، یک تابستان رویایی و سپری میکردم .
گرامی باد اون روزها و خاطرات و زنده و جاودانه باد این بازی ...

Gusion

کاربر سایت
Jul 2, 2020
6
بعید میدونم همه اینجا این بازی و بازی کرده باشن اما کاش منم مثل شما بودم تا تو این دنیای چرت و حوصله سر بر فعلی ، یک تابستان رویایی و سپری میکردم .
گرامی باد اون روزها و خاطرات و زنده و جاودانه باد این بازی ...
Resident Evil 4 تعریفش خیلی زیاد هست فکر کنم از واجباته برم طرفش چون خوندم خیلی از بازی ها از این بازی الهام گرفتن
---

ای بابا بیخیال برو سرگرم کاری شو که دوسش داری یا شادت میکنه

• Like
Reactions: kamyy and residen

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
Resident Evil 4 تعریفش خیلی زیاد هست فکر کنم از واجباته برم طرفش چون خوندم خیلی از بازی ها از این بازی الهام گرفتن
---

ای بابا بیخیال برو سرگرم کاری شو که دوسش داری یا شادت میکنه
من ادعایی بر این که تمام بازیها رو انجام دادم نداشتم و ندارم و اتفاقا این عادتی که دارم و حاضر نمیشم هر بازی و امتحان کنم و دوست دارم و ازش راضی هستم اما بعضی از بازیها هستن که مثل بعضی از فیلمها یا در کل داستانها باید تا تهش بری و ببینی چی به چیه گاهی هم چند بار باید این کار و بکنی ! این بازی هنوزم بعد از مدت زمان زیادی که از اولین تجربه کردنش میگذره و پیش از 20 باری که رفتمش برام مثل تجربه اولی که داشتم زیباست ، قسمت پنجم هم خوبه اما قسمت ششم نقاط ضعفی داشت که متاسفانه همه اش و انداختن گردن تکراری بودن داستان و بازیگرا و دوربین سوم شخص ! به هر حال براتون آرزوی بهترین تجربه رو دارم .

واقعا از حس همدردیت ممنونم ، خیلی وقته سرگرم کارایی هستم که دوسشون دارم و شادم میکنن و مهمترین بخش اون کارها مقاومت در برابر همین چرت شدنهاست !

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,765
جای خالی استاد پیتر مولنیو با شاهکارهای مثل B&W و Fable تو این نظرسنجی به شدت احساس میشه
از دیزاینرهای شرقی هم انتخاب اولم گویچی سودا (suda51) است. آوانگاردتر از این بشر در صنعت وجود نداره. لعنتیه دوست داشتی:D

dark souls

کاربر سایت
May 19, 2012
1,025
نام
رضا
Ken levine و دیگر هیچ. :D
این بشر دست رو هر بازی گذاشته گیم‌چنجر و story driven بوده از thief و system shock گرفته تا bioshock.
تنها بازیسازی که از هر منظر به آثارش نگاه میکنیم‌نه تنها پرفکت بلکه انقلابی به نظر می رسه چه در زمینه لول دیزاین و گیم‌پلی و چه narrative.
به امید اینکه بازی جدید کن لوین زودتر به مرحله نمایش برسه و به یاد این بزرگمرد تاریخ گیم.

AMIRXBOX1

کاربر سایت
Jun 17, 2021
138
نام
AMIR GAMER
عالییی بود دقیقا ... Gabe Newell چقدر پیر شده، پیر نشو ل*نتی ... شینجی میکامی مشخصه خدای بازیسازی سبک ترس و بقاست و بعدش کوجیما که خالق بازی های عالی متال گیر سالید هستش مخصوصا نسخه V که آخرین نسخه اش بود اصلا تکراری نمیشه و مپ های بزرگی داره، واقعا اینا خیلی تحول های بزرگی تو صنعت بازیسازی به وجود آوردن...
مرسی بهزاد جان بابت مقاله زیبات موفق باشی

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
خیلی ممنون بابت مقاله :)

دو سه نفر تو لیست جاشون خیلی خالیه :D میازاکی و کن لوین رو که همه گفتن :D

حس میکنم جای Harvey Smith واقعا خالیه اینجا :D کسیم اسمشو نبرد. ایشون دیزایند و لید گیم دیزاینر بازیایی مثل Deus Ex اصلی، نسخه Invisible War و Thief Deadly Shadows بود. بعدش میره آرکین و فرنچایز فوق العاده ای مثل DisHonored رو خلق میکنه (کارگردان و دیزاینر هر 3 نسخه-با احتساب اون Death of Outsider- بوده) و بعد از آرکین لیون (فرانسه) میره به آستین و جزو QA های Prey بوده و الان هم کارگردان Redfall عه...

سال 2006 هم توی GDC جایزه ای برای طراحی هاش و سابقه کاریش بهش میدن

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,654
نام
milad
عالی بود خسته نباشی بهزاد جان 😍
کلا هر مقاله ای مربطو به رزیدنت اویل بشه من چشم بسته به گزینه مربوط به اون رای میدم اینجا هم استاد شینجی میکامی رو انتخاب کردم

• Love
Reactions: ARTHUR WESKER

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر