حل مشکل Cannot Download آپدیت بازیها در پلی استیشن 4

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
دوباره شروع شده من با نت گوشی‌ و مودم ایرانسل ارور میده گرفتاری شدیم :|
من بتل 5 رو زدم دانلود دیدم وسطش ارور داد با نت خونه زدم دیدم مشکلی نیست :| نت گوشی خار داره فک کنم بعد یه روشی گیر اوردم با همون نت گوشی دانلود کردم ارورم نداد دیگه

• Like
Reactions: Siavash_MH

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
من بتل 5 رو زدم دانلود دیدم وسطش ارور داد با نت خونه زدم دیدم مشکلی نیست :| نت گوشی خار داره فک کنم بعد یه روشی گیر اوردم با همون نت گوشی دانلود کردم ارورم نداد دیگه
فکر کنم راهش همون قندشکن رو گوشی روشن کنی هات‌اسپات کنی باشه نه؟اینم واسه من ارور‌ داد :|

• Like
Reactions: mortal10

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,159
نام
محسن
جالبه من همین چند شب پیش آپدیت red dead رو با همراه اول راحت گرفتم ولی رو اسپایدرمن خیلی داره اذیتم می‌کنه با خود نت همراه اول دانلود نمیشه خود بازی بعد dlc هاش راحت دان شد ،خود بازی هم با psx میزنم بازم خطای دانلود میده ،با ایرانسل هم سرعت دانلود خیلی پایینه ،یک مگ برثانیع

آخرین ویرایش:

Mosi69

کاربر سایت
Apr 10, 2010
66
نام
مصطفی
سلام دوستان یه مشکلی این برنامه داره با بازی های مثل cod:ww2 ..shadow of tomb raider که مثلا 5 گیگ رو آفلاین میریزم بعد ارور ce-30045-2 میده که حتما باید یخرده از اینترنت دانلود کنه.اینم بگم اخرین اپدیت و ریجن دیتا هم درسته.فایل خراب هم نیست.دقیقا همین بازی ها تو همه ی دستگاه های که زدم همین مشکل رو داشت.بعد میگن راهی هست که به اینترنت وصل بشی دیتا بریزی ولی بازی قفل نشه.کسی میدونه چجوریه؟

• Like
Reactions: kamivh1

PARSAUZI

عضو جدید
Mar 7, 2020
1
سلام من چندبار پروکسی وارد کردم و دستگاهوو خاموش و روشن کردم و قطعات جدا کردم ولی نشد وقتی پروکسی میدم موقع تست اینترنت یا ps sign inمشکل داره یا اینترنت کانکشن ازاینترنت گوشی استفاده میکنم چیکارکنم فقط هم این مشکلو برای رددد دارم بقیه بازی هام آپدیت میشه

سلام

مدتیه به خاطر فیل ترینگ سرورهای دانلود PSN ، وقتی با دستگاه میخایم آپدیت بازی رو دانلود کنیم یا اینکه خود بازی رو دانلود کنیم سریعا پیغام Cannot Download روی صفحه میاد، خب این مشکل رو میشه با تنظیم کردن یک پرو ک سی روی دستگاه حل کرد. طریقه انجام این کارو رو به صورت ساده توضیح میدم :)

- رفتن به سایت SSL Proxy List | HTTPS Proxy List - Free Proxy List (نیاز دارید که قند شکن فعال کنید :D )

- از قسمت Port ، پرُت 8080 انتخاب کنید

- آخرین IP Address رو انتخاب کنید ، دقت کنید که جدیدترین IP رو انتخاب کرده باشید
View attachment 85505

(بهتره IPهای اروپا و آسیا انتخاب کنید)

- حالا داخل تنظیمات PS4، برید به Setting-Network و بعد حالا WIFI یا LAN رو انتخاب کنید و تنظیمات رو روی Custom بزارید و همه مراحل را Next بزنید تا برسید به Pro xy و همون IP رو که از سایت انتخاب کردید وارد کنید و Next بزنید

نکته : ممکنه باز با عوض کردن IP مشکل دانلود نکردن پا برجا باشه، یک IP دیگه رو انتخاب کنید اینبار

نکته 2 : ممکنه سرعت دانلودتون پایینتر بیاد که طبیعی هم هست

نکته 3 : این IP Serverها هر 12 ساعت یکبار رفرش میشن، شما نمیتونی از یک IP همیشه استفاده کنی و هربار مجبوری از طریق سایت آی پی جدید بگیری

سوالی داشتد توی تاپیک بپرسید :)
سلام من چندین تا پروکسی وارد کردم‌ولی موقع تست اینترنت یا اینترنت کانکشنم مشکل داره یا playstation sign inچیکارکنم

84Amirhossein

عضو جدید
Mar 8, 2020
1
اقا من پروکسی میزنم همه پروکسی ها ی جدیدی که میزارین به پورت ۸۰۸۰ بعد نمیتونم رد اد ام را اپدیت کنم سریع کن نات دانلود میخوره خواهشا راهنماییی کنید

البته لازم نیست حتما پورت ۸۰۸۰ انتخاب بشه با بقیه هم کار من راه افتاده
یعنی اپدیت رد اد هم حل میکنه

کمک کنید من رد اد هم هر کاری میکنم اپدیت نمیشه و کن نات دانلود میخوره تمام پروکسی ها ی جدید رو که پورت ۸۰۸۰ هست میزنم ولی بازم کن نات میخوره
خواهشا راهنمایی کنید

omid_e_iran

کاربر سایت
Mar 22, 2018
9
با برنامه dns jumper تست کن dns هارو و بعد با خوده همون برنامه dns ثبت کن مشکلت حل میشه

کمک کنید من رد اد هم هر کاری میکنم اپدیت نمیشه و کن نات دانلود میخوره تمام پروکسی ها ی جدید رو که پورت ۸۰۸۰ هست میزنم ولی بازم کن نات میخوره
خواهشا راهنمایی کنید
با برنامه dns jumper تست کن dns هارو و بعد با خوده همون برنامه dns ثبت کن مشکلت حل میشه

omid_e_iran

کاربر سایت
Mar 22, 2018
9
چرا ارور cant download میده کسی مشکل نداره ?

جدیدا" توی فریمور 7.02 کنسول این ایرادی که شما میگی در حالت آفلاین هم بوجود اومده ! یعنی با psx helper هم این ایراد وجود داره ! چه برسه به آفلاین

ولی شما با تغیر dns احتمال زیاد مشکلت حل میشه

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
جدیدا" توی فریمور 7.02 کنسول این ایرادی که شما میگی در حالت آفلاین هم بوجود اومده ! یعنی با psx helper هم این ایراد وجود داره ! چه برسه به آفلاین

ولی شما با تغیر dns احتمال زیاد مشکلت حل میشه
dns زدم ولی فرقی نکرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر