حضور بازی سنتر در اولین نمایشگاه بازی های رایانه ای تهران

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
به به...!!!
این چند روز چه اتفاقاتی افتاده
میگم بچه ها اگه پایه اید دوشنبه که روز آخرشه همه بریزیم اونجا(جدا از اینکه نمایشگاه رو به لجن میکشیم:دی)یه سری عکس یادگاری هم بگیریم(از این 500نفریا:-")
نظر؟

• Like
Reactions: Trunks
با این تعریف هایی که بقیه کردن واجب شد حتما بریم!!
تهویه درست و حسابی داشت یا مثل نمایشگاههای دیگه ادم توش خفه میشه! آخه تلوزیون یه گزارش ازش نشون داد انگار که زیر زمین بود از سقف لوله اویزون بود:d

یه بنده خدایی میگفت این فناوری(کینکت) داخل کشوره؟ منم نه گذاشتم ،نه برداشتم گفتم اره:دی کار برادرای داخل هست:دی
سلام
از این حرفا زیاد میزدن ما هم فقط میخندیدیم حرف نمیزدیم:d
ولی مگه گزاشتن بازی کنیم فقط میگفتن سنت نمیخوره +18.
غرفه فقط غرفه BC.

اقایون مردم را گمراه نکنید! :d
صرفا غرفه برای بازی کردن هستش یا اگاهی بخشی به مردم در مورد بازی ها؟! :d
این غرفه در اصل برای شناسایی سایت به شرکت های بازی سازی داخلی جهت همکاری و معرفی بازی هاشون در سایت باز شده بود.
امکانات تفریحی مثل kinect یا ps3 هم برای سرگرمی عموم و معرفی این کنسولا بود همین.

--------------------

بازی ها و tech demo های زیادی از سازنده های ایرانی به نمایش در اومده بودد ر نمایشگاه که یسری گزارش اختصاصی از طرف سایت بازی سنتر از چنتا بازی های جالب تر نمایشگاه گرفته شده که به همراه یک نیم نگاه کلی از نمایشگاه در چند روز آینده در سایت گذاشته خواهد شد.

• Like
Reactions: pandora tomorrow
یک نیم نگاه کلی از نمایشگاه در چند روز آینده در سایت گذاشته خواهد شد.

همینو کم داشتیم دستتون درد نکنه فقط خیلی خوب میشه اگه عکس های بیشتری هم قاطی نیم نگاهتون باشه ;)

منتظریم

ما امروز اومدیم ! بچه ها گفتن میایم کل GT هیشکی نبود ! یه دست خودم آرکید زدم ( یارو اومده می گفت دادش HP هست ؟ نمای کاکپیت بوده :d )
کلا هویج شدیم برگشتیم :|
نمایشگاه کلا چیزی نداره :d مگه اینکه قصد خرید ps3move و .. اینا داشته باشید بیایید تست کنید !
به هر حال ما اومدیت غرفه BC یه یادگاری هم ول دادیم اومدیم
کلا نسبت به مصلی و رسانه های دیجیتال بهتره ! تر و تمیز تره تهویه هم مشکلی نداره ! حداقل یه هایپ پیدا می شد :d
روی بنر زدنه بودید با بیش از 60000 کاربر که حدود 59900 تاش مولتیه :d

آخرین ویرایش:
من هم که این سه روز رو اونجا همش افتاده بودم
هم خودمون غرفه داریم(رسانا شکوه کویر با بازی های قتل در کوچه های طهران و شیطنت های علی مردان خان ) و هم تو غرفه بازی سنتر می چرخیدم
روز جمعه خیلی خوب بود همه بودن و با خیلی ها آشنا شدم مثه علی رضا و بابک و شهاب و نوید(دوسش میداریم زیاد:biggrin1:) و رضا و بقیه...
ماکان هم که وظیفه خطیر آموزش کینکت به بچه های بی سرپرست رو به عهده داشت :biggrin1: و تا حدودی هم در کارش موفق بود
سوالای بضی از بازدیدکننده ها هم واقعا خنده دار بود مثلا یکیشون به من میگفت این بازی های کینکت رو خودتون ساختین؟:biggrin1:
یه ویدئو هم از همه بچه ها گرفته شده که دیگه فقط میگم Coming Soon

این عکسا رو داشته باشین تا بعد:

غرفه بازی سنتر

e59aj5ho2vzwihlph.jpg

اینم واسه تبلیغات سایت(البته یکی از اهداف سایت بلاگ زدنه که فراموش کردن بنویسن:d)

l7o4dgbsdk8stkh25ij.jpg

ماکان و رضا در حال بازی با کینکت(بالاترین رکورد رو با هم زدن!)

ti3zxohbin54xq60eai.jpg

اینم یه عکس از غرفه خودمون :

0acxcqcd48wit1cxa0vu.jpg

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or