حضور بازی سنتر در اولین نمایشگاه بازی های رایانه ای تهران

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
:d
آقا وحید نمیشد یه زنگ بزنی منم بیام با هم بریم؟
خوب از همدان 4 ساعت که بیشتر نیست :d:d

دلم ازت گرفت =((=((
شرمنده حميد اقا من نميدونستم اينقدر دوست داري نمايشگاه ببيني ايشالاه نمايشگاه بعدي:x:xراستي دير هم نشده الان سوار شو فردا ميرسي اينجا قشنگ همه چيزو نشونت ميدم:d

كلا خوب بود فقط اگر ميزاشتن بازي غير از كيلزون باشه خيلي خوب ميشد مثلا كنبات:d

نمایشگاهی که وحید جون توش حضور داشته باشه واقعا سطحش از E3 هم بالاتره .:d
اگه میدونستم وحید اونجاس اگه سیبری هم بودم پا میشدم میومدم :d:x
کلا معلومه که جای من شدید خالی بوده :d

نمایشگاهی که وحید جون توش حضور داشته باشه واقعا سطحش از E3 هم بالاتره .:d
اگه میدونستم وحید اونجاس اگه سیبری هم بودم پا میشدم میومدم :d:x
کلا معلومه که جای من شدید خالی بوده :d
من كه عددي نيستم احمد اقا ولي بيشتر ناظم ها و مدير ها انجا بودن مثل نويد فردين كونامي و علي اقا خدا كنه توي شهرهاي ديگه هم همچين نمايشگاههايي برپا بشه تا همه بتونن استفاده كنن.

یه سوال فرعی، با ماشین بیایم اونجا پارکینگ داره؟

پاركينگ طبقاتي داره. صبح كه رفتيم جا داشت ولي بچه هايي كه عصر اومدن بيرون گذاشتن البته جمعه خيلي شلوغ بود. هزينه پاركينگ هم 3.000

جای هر کسی نیومد واقعا خالی
دیروز غرفه بازی سنتر از شلوغ ترین غرفه ها بود و خیلی از Staffها و بچه های سایت از جمله اشکان - بهزاد - حامد - علی - محمد ( ادمین ها به ترتیب حروف الفبا )، ناظم ها و تحریریه ( آرش - بابک - فردین - ماکان و خودم ) و کلی از بر و بچه ها مثل امیر و امید آذر نیک عزیز - حسام - حمید رضا مانیکس - رضا کاپتان رایان - علی رضا - دراگون - وحید و ... (با عذر خواهی از دوستانی که اسمشون برده نشده )
خیلی خیلی خوش گذشت، البته نمایشکاه تا 12هم ادامه داره، بازم بیاین دور هم هستیم :دی
یه عکسی هم هست که توش ادمینا هستن که به بالاترین قیمت فروخته میشه >:)

• Like
Reactions: capitanrayan
خسته نباشید به تمامی عزیزانی که امروز زحمت کشیدن :دی! شلوغ ترین و بهترین غرفه ماله بازیسنتر بودش. عکس هاشم بزودی :دی...

شما تشریف میوردی ،ببینی چه خبره:دی

فکر میکنم حد اقل 300-400 نفری با kinect بازی کردن،کلی با PS3 ،کلیا هم تماشا میکردن. به جرات میگم توی اون قسمتی که سایتها و مجلات و بازیها هستند بیشترین بازدید رو داشت. عکسا و ویدئو ها رو بزاریم کاملا متوجه میشید:دی واقعا حال داد:دی

جای هر کسی نیومد واقعا خالی
دیروز غرفه بازی سنتر از شلوغ ترین غرفه ها بود و خیلی از Stuffها و بچه های سایت از جمله اشکان - بهزاد - حامد - علی - محمد ( ادمین ها به ترتیب حروف الفبا )، ناظم ها و تحریریه ( آرش - بابک - فردین - ماکان و خودم ) و کلی از بر و بچه ها مثل امیر و امید آذر نیک عزیز - حسام - حمید رضا مانیکس - رضا کاپتان رایان - علی رضا - دراگون - وحید و ... (با عذر خواهی از دوستانی که اسمشون برده نشده )
خیلی خیلی خوش گذشت، البته نمایشکاه تا 12هم ادامه داره، بازم بیاین دور هم هستیم :دی
یه عکسی هم هست که توش ادمینا هستن که به بالاترین قیمت فروخته میشه >:)

و من همچنان در حال حرص خوردن که چرا باید در یه همچین شرایطی تهران نباشم...
6iaczofp05hc8hcjqyg.gif

یه لحظه یاد داستان طوطی و بازرگان افتادم که طوطی به بازرگان میگه برو به طوطی های هند بگو بی معرفت ها اونجا دارید حال می کنید ما اینجا زندانی شدیم (این روا باشد که من در بند سخت و از این حرفا)...

خلاصه خوش بگذره و جای ما رو هم خالی کنید. :(

:d
شرمنده حميد اقا من نميدونستم اينقدر دوست داري نمايشگاه ببيني ايشالاه نمايشگاه بعدي:x:xراستي دير هم نشده الان سوار شو فردا ميرسي اينجا قشنگ همه چيزو نشونت ميدم:d

خدا خفت کنه :d
وحید من علیرضام
ایشالا خوش باشی عزیزم
یه کار باهات داشتم راستی ( Kinect sport ) می خوام اورجینال
نمایشگاهو بگرد :-*:-*

این بازی Killzone که گذاشــته بودین رو خودتون ساخته بودین ؟
مگه توضیح ندادیم؟‌:دی =))

با به روزترین تکنولوِِِِِِِژی های روز گیم سازی ساخته شده بود :دی

توضیح: از اونجایی که ماکان یکم مرض داره در اینگونه موارد :دی اینقدر گیر دادن آقا این بازی ایرانیه، ماکان هم گفت آره ساخت خودمه. :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or