حضور بازی سنتر در اولین نمایشگاه بازی های رایانه ای تهران

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
صد در صد، شک نکن
ما علاوه بر این بازی، چند بازی دیگه هم ساختیم از جمله GT5 که بعدا برای دوستان به نمایش گذاشتیم

دقیقا
تازه استاد حمید هم زحمت کشیدن و به عنوان یادگاری چند تا اریگامی ساخته و روش را با دست خط خودشون منور کردن :دی

نه، این دیگه کار ما نبود
ما هیچ مسئولیتی در این زمینه قبول نمیکنیم :دی

رضا این که سوال معمولی بود
تو این چند روز یه چیزای از من پرسیدن که ...
یارو اومد از من پرسید (خطاب به پستر مافیا 2) آقا این بازی مافیا 3 هستش؟
من: نه عزیزم، این بازی مافیا 2 هستش و آخریش هم هست در ضمن
اون یارو خطاب به دوستش: دروغ میگه، من خودم 3ش را بازی کردم :|

سوالات قشنگی که ازم پرسیدن را بخوام بنویسم یه تاپیک جدا میخواد :دی

و از همه بدتر زمانی بود که یکی در میون میپرسیدن کینکت چنده و از کجا باید بخرن. به عنوان مشاور خرید هم ایفای نقش کردیم:دی کلا بساطی بود!

از این سوالای باحالی که بازدید کننده ها کردن چند تا بزارین دور هم بخندیم:d.

مخصوصا در مورد کینکت چه سوالایی کردن؟

آخرین ویرایش:
من هنوز در تعجب حرکات ماکانم :d این عشق Move بود چطوری رفت سمت Kinect خدا عالمه :d این همش به ماکروسافت فحاشی میکرد :d

ماکان چندین بار گفته بود که از کینکت و موو متنفره
ولی اونجا حالا یه ذره ذوق زده شده بود دیگه! بیچاره گناهی نداشت :d
میخواس فرهنگ کینکت بازی کردن رو در بین بچه های 4-3 ساله جا بندازه:d

اولین نمایشگاه بازیهای رایانه ای تهران هم به سلامتی امروز به پایان رسید ...

جا داره قبل هر نکته، تشکر ویژه ای بکنم از مدیریت ارشد سایت بازی سنتر که با تمام مشغله و گرفتاری که همشون دارن، در نمایشگاه شرکت کردند ...

نمایشگاه در اولین برگزاریش خیلی خوب بود (کم و کاستی داشت، اما میشد به خاطر اولین بار بودنش اون را بخشید) و بودن بازی سازانی که اگه پشتیبانی بشن میتونن خیلی موفق باشن

این 3 روزی که من تهران بودم، خیلی بهم خوش گذشت و دوستانی را دیدم که خیلی دلم میخواست از نزدیک ملاقاتشون کنم
دوستانی مثل حامد (Konami- فوق العاده مهربون و آروم و دوست داشتنی)، اشکان (یه روز کامل در کنار لیچ کینگ بزرگ، بگذریم که سند را امضا نکرد :دی)، بهزاد ( که همیشه احترام فوق العاده خاصی براش قائل هستم)، علی مجرد ( آرشیتکت خوش اخلاق فوق العاده خوش مشرب و دوست داشتنی)، محمد ( فوق العاده باسواد ولی خو نیومد به من Gearبازی یاد بده)
فردین ( یاش آسین آذربایجان :دی)، آرش( از این بشر آروم تر من ندیده بودم) بابک ( دیدی بالاخره کشوندمت نمایشگاه :دی)، ماکان ( کارش بیست بیسته، خیلی در کنارش بودن بهم حال داد)، حمید رضا مانیکس ( کنار این بشر باشی دونسته از خنده ترکیدی)، آریا (Dragon، پدر علم کاکتور ادیشن که تازگیا زده ت کار هواپیما :دی)،شهاب( بیا اصفهان تا ببرمت قهوه خونه، تو که منو نبردی :دی)، اجمد رضا(پسر بیا پوکر یاد بگیر اینقدر ما را اذیت نکن :دی)، رضا کاپتان رایان ( عمرا بهت اخطار بدم :دی)، علیرضا ( بزودی برات طرز تهیه بریونی را میذارم :دی)، معین که خودش رجلا (بازیت را سریع بده یه تستی کنیم ) سینا و اون دو تا دوستش( که از ساری اومده بودن ) و امیر آذرنیک (همون لحظه ای که دیدمش احساس کردم سالهاست میشناسمش) و امید آذرنیک (بچه مخ برق، نامردی بیای اصفهان زنگ نزنی)
و تمام دوستانی که زحمت کشیدن و اومدن نمایشگاه
دست همتون درد نکنه، دست اونهایی که اومدن و Guest Book را امضا کردن و اونهایی که اومدن ولی محل نذاشتن :دی
و یه معذرت خواهی میکنم از دوستانی که اومدن و من نشناختمشون و اونجور که شایسته بود نتونستم ازشون استقبال کنم ...

اما خوب، بچه های تحریریه و خبرنگار ( علی الخصوص ماکان - فردین و سینا ) هم بیکار ننشسته بودن و گزارشهای توپ از بازیسازهای ایرانی آماده کردن که بزودی در بازی سنتر گذاشته میشه

و امیدوارم به شرط بقای عمر بتونیم سال دیگه در این نمایشگاه شرکت کنیم و به عنوان بزرگ ترین رسانه در زمینه گیم نقشی در این دنیای بزرگ داشته باشیم

به امید موفقیت روز افزون بازی سنتر
موفق باشیم

آخرین ویرایش:
خوب ماهم بالاخره رسیدیم خونه . احتتامیه-ی نمایشگاه فرصتی شد تا برم از نمایشگاه دیدن کنم .
بماند که نمایشگاه جایی بود که حد اقل برای من غیر قابل اومدن بود
و بماند که بعد از این همه راهی که رفتم رسیدم گفتن نوید نداریم تموم کردیم سال بعد میاریم :دی
ولی کلا روز خوبی رو در کنار ماکان و علی جان و در آخر محمد و بهزاد جان سپری کردم
کلی خندیدیم .
بنظرم بهترین نمایشی که تو نمایشگاه بود برای بازیه ملینا بود که فکر کنم کار شرکت آمیتیس بازی رایان بود همینطور بازیه نبرد در خلیج عدن که اون هم ساخته-ی همین شرکت بود ولی خیلی جای کار داشت .
در آخر هم یکی از صحنه-های جالب امروز رو براتون شرح میدم
دختر به دوست پسرش : اینو نگا چه مسخره درست کردن خاک بر سرشون !
دوست پسرش : آره دیگه چه انتظاری داری ایرانین دیگه
نکته-ی جالب اینه که این دو عزیز عاشق بعد از دیدن گیم پلی بازی FORZA MOTORSPORT 3 تو غرفه-ی بازیسنتر به این نتیجه گیری رسیدن !!
به امید موفقیتهای بیشتر بازیسنتر :دی

سلام برادران یه سوال
هدف از حضور بازیسنتر چی بود توی نمایشگاه؟
خداییش من که متوجه نشدم
ساعت 10 رفتم سر کلاس
10:15 هم پیچیدیم اومدیم اونجا به عشق بازیسنتر{البته بنا به دلایلی زودتر از 11:45 نرسیدیم}
غرفه بازیسنتر تشکیل شده بود از یه ps3 و یه xbox و یه دفتر یادگاری {چقدر هم بچه ها بد خط بودن....البته یه نوید نامی بود خوش خط بود} و فقط آقای مجرد اونجا بودن
وقتی هم که گفتم چرا انقدر خلوته , گفتن که بچه ها عصر میان
یه دور زدیم و برگشتیم که ماکان هم بود ولی از اونجایی که با چند تا از بچه های دانشگاه بودم نشد یه سلام علیکی بکنیم و گپی بزنیم
نمایشگاه هم که در تصرف دختر بچه های 7 .8 ساله و یه عده 14 . 15 ساله بود
با کینکت و موو هم که نذاشتن بازی کنیم
دختر بچه ها هم که {ببخشید اینطوری میگم} ولی مادر همه چیز رو سرویس کردن
طرف فورزا و کیلزون و ...گذاشته بود برای بچه ها.
بچه ها هم فقط دکمه ها رو فشار میدادن
اونوقت ما خواستیم فورزا روی مردم رو کم کنیم بهمون دسته رو ندادن
عجیبترین چیزی هم که دیدم {بعد از حضور پر شور و میلیونی دختر بچه ها } مسابقه آشپزی بود که هنوز متوجه نشدم چه ربطی به نمایشگاه داشت

• Like
Reactions: baris manco
سلام برادران یه سوال
خداییش من که متوجه نشدم
دو صفحه قبل جواب این سوال رو دادم:
این غرفه در اصل برای شناسایی سایت به شرکت های بازی سازی داخلی جهت همکاری و معرفی بازی هاشون در سایت باز شده بود.
امکانات تفریحی مثل kinect یا ps3 هم برای سرگرمی عموم و معرفی این کنسولا بود همین.

سلام برادران یه سوال
خداییش من که متوجه نشدم
این غرفه در اصل برای شناسایی سایت به شرکت های بازی سازی داخلی جهت همکاری و معرفی بازی هاشون در سایت باز شده بود.
امکانات تفریحی مثل kinect یا ps3 هم برای سرگرمی عموم و معرفی این کنسولا بود همین.

یه دفتر یادگاری {چقدر هم بچه ها بد خط بودن....البته یه نوید نامی بود خوش خط بود}
اون نوید کسی نیست جز ... من :دی

بهترین بازی و نمایش غرفه یه بازی دیگه بود که خیلی ها بهش توجه نکردن.... منتظر هایپ های خفن برای این بازی از سمت ماها تو سایت باشین. :دی

اون نوید کسی نیست جز ... من :دی
اتفاقا بین شما و N AV I D i i i شک داشتم ولی حدس زدم باید کار شما باشه
پس ما یه ذره بعد از شما رسیدیم
دست خطتون قشنگه ولی پسر باید دست خطش زشت و بد خط باشه.......افت داره دست خطش خوب باشه:d
راستی این خلیج عدن خیلی جالب بود. گذری یه نگاه انداختم
فریم بالایی داشت. شبیه مولتی cod6 توی حالت سوم شخص بود
نزدیکای غرفه بازیسنتر هم یه شرکت بود که فقط صدای موزیک اعصاب خرد کنش جلب توجه میکرد+ نوشته {این گرافیک نسخه پایانی نیست و مشکل دارد}
به قول دوستم بازیش 50 تا فریم در ثانیه کم داشت
یه 3ds هم دست یه آقای وحشتناک توپول بود. بهش گفتیم بده یه نگاه بندازیم ببینیم چه جوریاست اصلا به روی خودش نیورد با کی داریم حرف میزنیم
خلاصه این رفتار زشت رو خیلی زیاد دیدم. اینکه با طرف صحبت میکنیم چون طرف فکر میکنه غرفه داره رئیس مایکرو سافته و جواب نمیداد
باز خوب علی مجرد با روی گشاد و لبخند باهامون تعارف کرد

این جزوه ریاضی فیزیک که توی غرفه موند مال کدوم در به دریه؟
کابل hdmi هم هر کی برداشت برد بیاره به دست ادب پس بده. :d
کابل hdmi رو سینا برداشته :دی دیروز زنگ زد شماره ی علی رو میخواست من نداشتم بش بدم گفتم توضیح بدم خیال نکنین کشیدش بالا :دی

درود

از فردین و نوید و ماکان تشکر مخصوص میکنم که این چند روز با همه گرفتاری ها و مشکلاتی که داشتند در کنار ما بودند و صمیمانه کمک کردند.

از همه دوستانی هم که تشریف آوردن تشکر میکنم.

کابل hdmi هم هر کی برداشت برد بیاره به دست ادب پس بده. :d

کابل hdmi رو سینا برداشته :دی دیروز زنگ زد شماره ی علی رو میخواست من نداشتم بش بدم گفتم توضیح بدم خیال نکنین کشیدش بالا :دی
البته اونی که من برداشتم کابل VGA بودا نه HDMI!:دی یحتمل این یکی کاره من نبوده.:دی
حالا ماله کی بود بگه من واسش پست کنم.:دی علی که هرچی میگم میگه بیخیال و چیزه مهمی نیست.
حالا که دارم پست میدم,جا داره از نوید و علی و ماکان یه تشکر ویژه بکنم.خیلی اونجا به من لطف داشتن.با اینکه زیاد بچه ها نبودن ولی خیلی خوش گذشت.

:)) اون برای منه :دی
جزوه-ی همه چیز هست . از تفسیر قرآن و فیزیک 2 ریاضی 1 بگیر تا خط خطی و گرافیتی و چرت و پرتهایی که رفقا نوشتن :دی سال دیگه میگیرم ازتون :دی
کارتتون تموم شده بود من از برگه-های جزوه به عنوان کارت استفاده میکردم میدادم به اونهایی که کارت میخوان :دی

آخرین ویرایش:
سلام
خوشحالم که اینقدر به ملت خوش گذشته .
یکم تنبلی کردم ، و الا میتونستم بیام .
شاید جماعت یه تلاشی میکردن و از شرم خلاص میشدن :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or