حداقل سیستم مورد نیاز Call of Duty: Ghosts

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
call_of_duty_ghosts_key_art.0_cinema_720.0.jpg

حداقل سیستم مورد نیاز بازی :

• CPU: Intel Core 2 Duo E8200 2.66 GHZ / AMD Phenom X3 8750 2.4 GHZ or better
  • RAM: 6 GB RAM
  • HDD: 50 GB HD space
  • Video: NVIDIA GeForce GTX 550 Ti / ATI Radeon HD 5870 or better
  • Sound: DirectX Compatible Sound Card
  • DirectX: 11
  • Internet: Broadband connection and service required for Multiplayer Connectivity. Internet connection required for activation.

به pc گیمرها توصیه شده از کارت 780gtx انویدیا استفاده کنن برای اخرین تنظیمات.
تاریخ رلیز بازی برای pc پنجم نوامبر هست.

بازی به حداقل 6 گیگابایت رم نیاز داره و 50 گیگابایت فضا برای ذخیره در هارد .

منبع:
Call of Duty: Ghosts PC system requirements detailed | Polygon

اپدیت:

خبر تکذیب شد

در صورتیکه دوباره سیستم مورد نیاز اعلام بشه همینجا اعلام میشه.

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اساتيد نسل بعد داره مياد انتظار نداريد كه با همين پي سي هاي پارسالتون بتونيد اين بازيهاي نسل بعدو بازي كنيد؟
پول پرايدو هرچه زودتر خرج سيستم تون كنيد و از بازي لذت ببري:bighug:

byavarifar

کاربر سایت
Sep 7, 2007
178
نام
بابك
اینا برنامه نویساشون خنگ تشریف دارن که بازی رو بهینه نکردن، ربطی به گرافیک بازی نداره. الان فکر می کنن سیستمشون بالا باشه همه فکر می کنن بازی در حد BF4 سنگین هست. :)) 4 گیگ رم برای هر بازی کافیه. رم های بالاتر برای رندرینگ ویدئو و مدل استفاده می شه.

سري كال اف ديوتي هميشه بهترين بازدهي رو در پايين ترين سيستمها داشته.

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
اساتيد نسل بعد داره مياد انتظار نداريد كه با همين پي سي هاي پارسالتون بتونيد اين بازيهاي نسل بعدو بازي كنيد؟

شما اندازه پول بوگاتی ویرون هم قوطی بخری بزاری کنار هم باز هم افکت هایی که یه gtx780 می تونه اجرا کنه هرگز روی قوطی هات نخواهی داشت :bighug:

pc الان بازی هاش سمت و سو پیدا کردن به 2k قوطی ها فعلا توی 1080p با 60fps موندن همین اول نسلی :bighug:

حداقل سیستم مورد نیاز بازی هم البته چیز خوبیست که درکش خیلی سخته

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
مصطفی یه ذره خلاقیت به خرج بده و حرفای تافل 105 رو اینجا کپی پیست نکن:bighug:
شما هم ایضا پراید رو بفروش تا هم برای کنسول نسل بعد و هم برای تک تک بازی های اوریجینالش (کپی بازی کردن برای تو گناهه) ذخیره کنی:bighug:

===============================

اگر حرف احمقانه دیگه ای نیست بریم سر خبر:

50 گیگ؟ what the sh!t

splendor

کاربر سایت
Dec 14, 2012
355
نام
منوتو
مثال بزن حاجی جهت اطلاع میخوام بدونم فقط

من یه سوال دارم از شما، شما که ps3 داری چه دغدغه ای داری واسه سیستم حداقل pc؟؟

در ضمن اصلا حال PC به همین چیزهاش هستش! نه اینکه 10 سال بگذره و هنوز روی یه حلبی بخوای بازی اجرا کنی!

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat

ایشون PC هم دارن داداش حالا تو پروفایل نزدن!

---------------------------------------------------------------------------
در کل مسخره بازی بیش نیست، اون 6 گیگ رم که واقعا جوک میمونه! الان مگه چقدر engine رو تغییر دادن اینا؟! 780 رو هم خوب اومدن :)). 50 گیگ هم احتمال زیاد از حالا تو فکر DLC هستن که قراره کنن تو پاچه مردم.

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
چرتو پرته ... من قول میدم شما با 2 g ram با یه سیستم کاملا متوسط رو اخرین تنظیمات اجرا میکنین ... اینا کلا اثرات جو زدگی bf4 ...

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
چرتو پرته ... من قول میدم شما با 2 g ram با یه سیستم کاملا متوسط رو اخرین تنظیمات اجرا میکنین ... اینا کلا اثرات جو زدگی bf4 ...

نه داداش، میان طوری optimize میکنن که اجرا نشه! بالاخره باید بکن پیشرفت کردن یا نه؟! من دوست دارم فرق بین xbox360 و pc رو ببینم. باید اختلاف خیلی بالایی داشته باشن پس با این اوصاف! انوقت طرفداران این بازی که فکر کنم روی xbox360 از همه بیشترن باید شاکی شن !

splendor

کاربر سایت
Dec 14, 2012
355
نام
منوتو
ایشون PC هم دارن داداش حالا تو پروفایل نزدن!

(البته منظورم از دغدغه یعنی چی این وسط به شما میدن بود!)) ولی در اون صورتیکه شما گفتین باید گفت : دیگه بدتر!

باز هم میگم این سیستم ها همه اش واسه فروش بیشتر کنسول های نسل بعده که رو دست مایکی و سونی باد نکنه! و الا سیستم مورد نیاز Max Payne 3 تجربه ای بود واسه من که دیگه فریب این حرف ها را نخورم! قرار بود یه سال پیش فاتحه سیستمم با مکس خونده بشه ولی هنوز بازی ها را با قدرت داره یکی پس از دیگری پشت سر میگذاره! ایندفعه هم HD5870 مثل 3 4 سال پیش واسه من آبروداری میکنه! ;;)

splendor

کاربر سایت
Dec 14, 2012
355
نام
منوتو
نه داداش، میان طوری optimize میکنن که اجرا نشه! بالاخره باید بکن پیشرفت کردن یا نه؟! من دوست دارم فرق بین xbox360 و pc رو ببینم. باید اختلاف خیلی بالایی داشته باشن پس با این اوصاف! انوقت طرفداران این بازی که فکر کنم روی xbox360 از همه بیشترن باید شاکی شن !

این ها همش بازی کثیف بازی سازها هستش. مطمئن باش این بازی روی X360 و PS3 قابل اجرا هست. اما روی PC نمیکشه، تازه بعد هم یه سایتی را اجیر میکنن میگه نسخه PC گرافیکش پایین تر از X360 و PS3 هست! l-)

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین

در ضمن اصلا حال PC به همین چیزهاش هستش! نه اینکه 10 سال بگذره و هنوز روی یه حلبی بخوای بازی اجرا کنی!

(البته منظورم از دغدغه یعنی چی این وسط به شما میدن بود!)) ولی در اون صورتیکه شما گفتین باید گفت : دیگه بدتر!

باز هم میگم این سیستم ها همه اش واسه فروش بیشتر کنسول های نسل بعده که رو دست مایکی و سونی باد نکنه! و الا سیستم مورد نیاز Max Payne 3 تجربه ای بود واسه من که دیگه فریب این حرف ها را نخورم! قرار بود یه سال پیش فاتحه سیستمم با مکس خونده بشه ولی هنوز بازی ها را با قدرت داره یکی پس از دیگری پشت سر میگذاره! ایندفعه هم HD5870 مثل 3 4 سال پیش واسه من آبروداری میکنه! ;;)
هیچی .به شما چیزی میدن میای تو فروم بحث میکنی؟:D چه سوال هایی میپرسید ها:D
من فعلا PS3فروختم گیمنگو باPCسر میکنم تا نسل جدید بیاد همون موقع هم که کنسول داشتم BF3میزدم با PCاکثر اوقات معلومه برام مهمه
شما هر کاری هم کنی برا خوب بازی کردن باید سیستمو که گفتن رو داشته باشی و گرنه که گرافیکت از کنسولم پایین تره
باز هم میگم این سیستم ها همه اش واسه فروش بیشتر کنسول های نسل بعده که رو دست مایکی و سونی باد نکنه!
برا همین فعلا هیچ جا دیگه پیش فروش نمیکنن و کنسول ها تموم شدن نه؟:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر