حداقل سیستم مورد نیاز Call of Duty: Ghosts

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
call_of_duty_ghosts_key_art.0_cinema_720.0.jpg

حداقل سیستم مورد نیاز بازی :

• CPU: Intel Core 2 Duo E8200 2.66 GHZ / AMD Phenom X3 8750 2.4 GHZ or better
  • RAM: 6 GB RAM
  • HDD: 50 GB HD space
  • Video: NVIDIA GeForce GTX 550 Ti / ATI Radeon HD 5870 or better
  • Sound: DirectX Compatible Sound Card
  • DirectX: 11
  • Internet: Broadband connection and service required for Multiplayer Connectivity. Internet connection required for activation.

به pc گیمرها توصیه شده از کارت 780gtx انویدیا استفاده کنن برای اخرین تنظیمات.
تاریخ رلیز بازی برای pc پنجم نوامبر هست.

بازی به حداقل 6 گیگابایت رم نیاز داره و 50 گیگابایت فضا برای ذخیره در هارد .

منبع:
Call of Duty: Ghosts PC system requirements detailed | Polygon

اپدیت:

خبر تکذیب شد

در صورتیکه دوباره سیستم مورد نیاز اعلام بشه همینجا اعلام میشه.

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,039
نام
آریا
والا با این اخباری که از سیستم های حداقلی داره منتشر میشه ، کم کم باید به فکر یه خداحافظی آبرومندانه با دنیای بازی باشم ! :D (حداقل 6 گیگ رم ، اونم برای CoD !!!)
کنسول های نسل بعد که حالا حالاها با این قیمت ها هیچی ، PCـم هم که درپیت شده و باید کلهم ارتقا بدم.
باز خوبه بازی های مستقل و Indie تعدادشون زیاد هست و هر سال هم کلی بازی درجه یک این شکلی عرضه میشه ، خداحافظ بازی های عظیم الجثه ! :(

گذشته از این حرفا ، کلاً این قضیه حداقل سیستم هایی که این روزها معرفی میشن یه کم عجیبه. سیستم من چیز خاصی نیست ، ولی اکثر بازی ها رو بد اجرا نمیکنه و نسبت به کنسول های این نسل هم خیلی بهتر و روون تره. خب وقتی Watch Dogs و CoD: Ghosts نسخه های این نسل رو دارن ، یعنی سیستم من هم باید بتونه خیلی بهتر از اونا اجراشون کنه. ولی حداقلش رو مینویسه 6 گیگ رم و کارت 5870 و ... !

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
والا با این اخباری که از سیستم های حداقلی داره منتشر میشه ، کم کم باید به فکر یه خداحافظی آبرومندانه با دنیای بازی باشم ! :D (حداقل 6 گیگ رم ، اونم برای CoD !!!)
کنسول های نسل بعد که حالا حالاها با این قیمت ها هیچی ، PCـم هم که درپیت شده و باید کلهم ارتقا بدم.
باز خوبه بازی های مستقل و Indie تعدادشون زیاد هست و هر سال هم کلی بازی درجه یک این شکلی عرضه میشه ، خداحافظ بازی های عظیم الجثه ! :(

گذشته از این حرفا ، کلاً این قضیه حداقل سیستم هایی که این روزها معرفی میشن یه کم عجیبه. سیستم من چیز خاصی نیست ، ولی اکثر بازی ها رو بد اجرا نمیکنه و نسبت به کنسول های این نسل هم خیلی بهتر و روون تره. خب وقتی Watch Dogs و CoD: Ghosts نسخه های این نسل رو دارن ، یعنی سیستم من هم باید بتونه خیلی بهتر از اونا اجراشون کنه. ولی حداقلش رو مینویسه 6 گیگ رم و کارت 5870 و ... !

خب البته بستگی داره ها...الان میشه با سیستم پایین bf4 رو روی minimum بازی کرد که میشه همون کیفیت کنسولیش. الان چون داره نسل عوض میشه خب طبیعیه که اگر میخواید هنوز روی high بازی کنید باید یه گرافیک نسل بعد بگیرید.

splendor

کاربر سایت
Dec 14, 2012
355
نام
منوتو
هیچی .به شما چیزی میدن میای تو فروم بحث میکنی؟:D چه سوال هایی میپرسید ها:D
من فعلا PS3فروختم گیمنگو باPCسر میکنم تا نسل جدید بیاد همون موقع هم که کنسول داشتم BF3میزدم با PCاکثر اوقات معلومه برام مهمه
شما هر کاری هم کنی برا خوب بازی کردن باید سیستمو که گفتن رو داشته باشی و گرنه که گرافیکت از کنسولم پایین تره

برا همین فعلا هیچ جا دیگه پیش فروش نمیکنن و کنسول ها تموم شدن نه؟:D

اولا نه به من هم هیچی نمیدن، ولی من تا الان یکبار هم به بخش ps3 سر نزدم بخوام بحث کنم! :d من اول فکر کردم شما pc نداری

ثانیا تمام بازی هایی که پلتفرم اصلیشون pc بوده را رفتم با x360 مقایسه کردم با اختلاف فاحش سرتر از x360 بود جناب. بله همین cod Blacops 2 روی pc مزخرف تر از x360 بود! چرا؟ چون واسه pc پورت کرده بودن. ولی برو witcher2 ، crysis3، BF3 و ... را نگاه بنداز ببین کنسول چه حرفی واسه گفتن در برابر pc داره!
این بازی هم مثل اونها. اگه هدفشون این باشه که به کنسول ها بها بدن (که همینطوره) شما GTX TITAN اونهم تازه 4 تاش را داشته باشی گرافیکش پایین تر از کنسول 8 سال پیش میشه. ولی اگه بخوان آدم وار کار کنن که نمیکنن اونوقت بیا ببین کنسول دو تا نسل بعد هم به پای PC نمیرسه!
فروش کنسول ها دقیقا با صحبتهایی که کردم ربط داره؛ به نظرت اگه شرکت هایی مثل سگ شیطانی که مثلا بازی های مخصوص sony مثل uncharted و یا last of us را میسازه میومد واسه pc هم منتشر میکرد و اون هم به صورت leadplatform کسی میرفت پول بده واسه کنسولی که فقط به درد بازی کردن میخوره ( نه بدرد هیچ کار دیگه ای)

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,620
نام
حسین
اولا نه به من هم هیچی نمیدن، ولی من تا الان یکبار هم به بخش ps3 سر نزدم بخوام بحث کنم! :d من اول فکر کردم شما pc نداری

ثانیا تمام بازی هایی که پلتفرم اصلیشون pc بوده را رفتم با x360 مقایسه کردم با اختلاف فاحش سرتر از x360 بود جناب. بله همین cod Blacops 2 روی pc مزخرف تر از x360 بود! چرا؟ چون واسه pc پورت کرده بودن. ولی برو witcher2 ، crysis3، BF3 و ... را نگاه بنداز ببین کنسول چه حرفی واسه گفتن در برابر pc داره!
این بازی هم مثل اونها. اگه هدفشون این باشه که به کنسول ها بها بدن (که همینطوره) شما GTX TITAN اونهم تازه 4 تاش را داشته باشی گرافیکش پایین تر از کنسول 8 سال پیش میشه. ولی اگه بخوان آدم وار کار کنن که نمیکنن اونوقت بیا ببین کنسول دو تا نسل بعد هم به پای PC نمیرسه!
فروش کنسول ها دقیقا با صحبتهایی که کردم ربط داره؛ به نظرت اگه شرکت هایی مثل سگ شیطانی که مثلا بازی های مخصوص sony مثل uncharted و یا last of us را میسازه میومد واسه pc هم منتشر میکرد و اون هم به صورت leadplatform کسی میرفت پول بده واسه کنسولی که فقط به درد بازی کردن میخوره ( نه بدرد هیچ کار دیگه ای)
عزیزم من که چیزی نگفتم :D حرف شما درست
دوستمون گفت بازی 2Kمن گفتم خوب مثال بزن بدونیم لااقل:D

The White Wolf

کاربر سایت
Aug 10, 2013
375
نام
ممد
دوستان طوری میگن پیشرفت گرافیک کم بوده فکر کنم تریلر های بازی رو ندیدن. برین تریلرها رو ببینین هنز با رقیب بتل 4 فاصله زیادی داره اما پیشرفتش نسبت به نسخه قبلی خیلی زیاد بوده و حتی از یک سری تکنیک های گرافیکی استفاده کردن که برای اولین باره داره استفاده میشه تو یه بازی

splendor

کاربر سایت
Dec 14, 2012
355
نام
منوتو
عزیزم من که چیزی نگفتم :D حرف شما درست
دوستمون گفت بازی 2Kمن گفتم خوب مثال بزن بدونیم لااقل:D

مثال: فراونه یه نگاه به بنچمارک ها بکن تا ببینی:
Hitman Absolution
FarCry3
Crysis 3
BF3
Metro Last Light
Tomb Raider
...
بازهم میخوای

نفهمیدم ACTIبیچاره با کدوم ساز دوستان باید برقصه کم بود مسخرش میکردید اوردن بالا اینم نتیجش نمی دونم چرا یه عده باور نمیکنن با نسل جدید باید برایPCهم خرج کرد جهش گرافیک خیلی اینبار زیاده مثل قبلا نیست کیفیت گرافیکی بازی ها خیلی بالا رفته این نسل

prepareیور pcیز نسل بعده ناسلامتی انتظار چی رو دارین؟

اینها چیز نبود!؟ :d بیخیال حرف شما درست ;)

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,259
نام
یونس
این قضیه همه اش تبلیغات برای فروش کارت های گرافیک هست همینو بس! همتون هم می دونید
نمونه اش همون BF3 که می گفتن باید 2تا 580 بگیری SLI کنی تا بتونیم 60 فریم ثابت بگیریم ولی همه دیدیم با یه دونه 560ti هم روی حداکثر تنظیمات بازی راحت با فریم خوب اجرا میشد

اینا همه اش تبلیغاته برای فروش کارت های گرافیک

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,620
نام
حسین
مثال: فراونه یه نگاه به بنچمارک ها بکن تا ببینی:
Hitman Absolution
FarCry3
Crysis 3
BF3
Metro Last Light
Tomb Raider
...
بازهم میخوای
خب درست3 کردم اینجاش رو قبول دارم :D ولی بازی ها به سمت 2kنرفتن معیار همچنان1080 و همه گیره اصلا لزومی برای اجرا روی2kنیست اگه بیان روی2kبازی ها که دیگه فریم میترکه
ولی الان من ربطی این بخش اولو به اون دو تا نقل و قول نمیفهمم
اون دو تا نقل و قولم اصلا درباره چیزه دیگه بود

نمونه اش همون BF3 که می گفتن باید 2تا 580 بگیری SLI کنی تا بتونیم 60 فریم ثابت بگیریم ولی همه دیدیم با یه دونه 560ti هم روی حداکثر تنظیمات بازی راحت با فریم خوب اجرا میشد

اینا همه اش تبلیغاته برای فروش کارت های گرافیک
البته من خودمم همینو میگفتم ولی حرفشون درست بود با 560ti باید یخورده تنظیماتو دست کاری کنی aaرو offکنی و....تنها کارتی که من باهاش تونستم رو حداکثر تنظیمات 60 فریم ثابت بگیرم 770 بود

آخرین ویرایش:

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
دوستان طوری میگن پیشرفت گرافیک کم بوده فکر کنم تریلر های بازی رو ندیدن. برین تریلرها رو ببینین هنز با رقیب بتل 4 فاصله زیادی داره اما پیشرفتش نسبت به نسخه قبلی خیلی زیاد بوده و حتی از یک سری تکنیک های گرافیکی استفاده کردن که برای اولین باره داره استفاده میشه تو یه بازی

یه چند تا از این تکنیک ها با مثال توی بازی نام ببر مت هم در جریان باشیم.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,980
نام
محمد حسین
بچه ها این افزایش رم برای عبور از نسله
تمام بازیهایی که حول 6 گیگ دارن مانور میدن نسل بعدیهایی هستند که رو pc میان
توقع ندارین pc از نسل بعد کیفیتش پایینتر باشه
4 سال پیش کیس بستیم تا الان حالا با هر نرخ فریم ریتی جواب داده
الان دوباره یه کیس جدید میخوان
اما فرقش با اونموقع تو اینه که اونموقع دلار بود 900 تومن الان با تلاشهای شبانه روزی دکتر خدمتگزار رسیده 3000 تومن
فقط بچه ها یه سوال من گرافیکم دایرکت ایکس 10 ساپورته و میخوام اوایل سال دیگه عوض کنم ولی برای watch dogs برای برادرم کارتو عوض کنم
دایرکت ایکس 11 ساپورت با قیمت مناسب چی هست الان؟ نمیخوام خیلی خرج کنم

splendor

کاربر سایت
Dec 14, 2012
355
نام
منوتو
فقط بچه ها یه سوال من گرافیکم دایرکت ایکس 10 ساپورته و میخوام اوایل سال دیگه عوض کنم ولی برای watch dogs برای برادرم کارتو عوض کنم
دایرکت ایکس 11 ساپورت با قیمت مناسب چی هست الان؟ نمیخوام خیلی خرج کنم

اگه نمیخوای خیلی خرج کنی و مناسب باشه اینها

HD 6870
HD 7770

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
قطعاتش به کنار اما 50 گیگ هارد چه بــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــید ! GTA هم اینقد نیست اگه برای PC بیاد ! :|

splendor

کاربر سایت
Dec 14, 2012
355
نام
منوتو
قطعاتش به کنار اما 50 گیگ هارد چه بــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــید ! GTA هم اینقد نیست اگه برای PC بیاد ! :|

fake هستش، مگه چیکار کردن تو یه سال که 35 گیگ اضافه شده به حجم بازی! همین الان دو سه تا تریلرهاش را با نسخه قبلی مقایسه میکردم گرافیکش هیچ فرقی نکرده بود!
الان یعنی حداقل باید روی 10 12 تا دیسک پیاده بشه این بازی! فکر کنم با این اوضاع اگه چند وقت دیگه بریم اوریجینال بخریم با پایریتش قیمتش فرقی نکنه!!! :p

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر