حجم بازی Rage در Xbox معادل 21-22 گیگ خواهد بود

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,887
نام
صابر
rage2.jpg

درود بر دوستان بازی سنتری

آقای John Carmack امسال 90 دقیقه در نمایشگاه QuakeCon بدون هیچ وقفه ای صحبت کرد و اطلاعات زیادی را در مورد بازی Rage گویا شد.
Carmack گفت : بازی Rage در Xbox حجمی معادل 20 گیگ خواهد داشت .پس اگر میخواهید این بازی را تجربه کنید بهتر است هارد خود را چک کنید. او در ادامه گفت: این برای اولین بار نیست که یک بازی بر روی Xbox 360 نیاز به همچین فضایی داشته باشد.همچنین بازیهای زیادی بوده اند که فضای زیادی را اشغال میکرده اند مثل Final Fantasy XIII ، Lost Odyssey و غیره ...
همچنین اضافه کرد: که دیسک های Blu Ray از DVD بدتر است! حداقل در PS3 !!

منبع

آخرین ویرایش:

Majid_Viper

کاربر سایت
May 15, 2010
234
نام
Majid Hezave
بدبخت یه کلمه اومد از یه مشکل
این استاد انگار زیادهم استاد نیست...
اگه استاد بود عین آدم کارشو میکرد انقد هم غر نمیزد. santa monica اومد یه gow3 ساخت با اون گرافیک خفن و محیط شلوغ و فریم ریتی که زیر 50 نمیومد یه کلمه نگفتن ps3 ما رو محدود کرده حالا این...
این بهانه کردن بلوری هم که دیگه آخر نوب بازی بود :d
مگه کرایسیس2 که شما ها میگین بهترین گرافیک کنسولی هست رو ps3 نسب میشد؟؟؟؟
کارمک استاد نیست لابد شما استادی ؟؟؟ سانتا مونیکا که مال سونیه ازش انتظار داری غر بزنه ؟؟ مغلطه هم حدی داره .
من نمیدونم درک این مطلب اینهمه سخته ؟! تو هرجا باید اون فنبازیتون را به رخ بکشید :
For Rage data streaming, PC HD full install > 360 HD full install > PS3 partial install > 360 HD cache > 360 DVD

میتونید انلیز کنید جریان چیه ؟!چرا بحث را بیخودی کش میدید ؟!

اونجا خیلی قشنگ گفته نسخه 360 در حالت full install بهتر از نسخه ps3 هست . یعنی به غیر full install نسخه ps3 در شرایط دیگه بهتر از 360 هست ! افتاد ؟!
حالا برو به سونی بگو چرا بازی را نمیشه روی هادش full install کرد ؟! این مشکله کارمکه ؟!
الان اینا شده بهانه مذخرف ؟ عجب ؟!! یعنی کارمک چرت میگه که بازی از روی هارد بهتر از dvd یا بلوری بار گذاری میشه ؟! بازم عجب !
چونکارمک گفته سیستم عامل ps3 بیشتر رم را اشکال میکنه حرفش مذخرفه ؟! چون کارمک گفته رمش مثل 360 مشترک استفاده نمیشه حرفش میشه مذخرف .

یعنی چون نسخه 360 یکم بهتره دلیل بر اینه که نسخه ps3 نا امید کنندست ؟! دیگه بست نیست این مذخرافات را دارید سالیان سال تکرار میکنید ؟ صفحه قبل خیلی قشنگ یه مرجع ps3 براتون دادم که نسخه ps3 را از نزدیک دیده و نظرش را گفته خوندی شما ؟!

شما خیلی بارتونه بگید ببینم کارمک چطور میتونست سرعت بهتر از روی هارد رو , روی ps3 جبران کنه ؟! میخواستید روی تکسچرهای نسخه ps3 جمبو جت ببنده تا سریعتر لود بشن ؟!
فرخ جان شما خودتو ناراحت نکن بعضیا اگه میخواستن بفهمن تا حالا فهمیده بودن .

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
یعنی چون نسخه 360 یکم بهتره دلیل بر اینه که نسخه ps3 نا امید کنندست ؟! دیگه بست نیست این مذخرافات را دارید سالیان سال تکرار میکنید ؟ صفحه قبل خیلی قشنگ یه مرجع ps3 براتون دادم که نسخه ps3 را از نزدیک دیده و نظرش را گفته خوندی شما ؟!

شما خیلی بارتونه بگید ببینم کارمک چطور میتونست سرعت بهتر از روی هارد رو , روی ps3 جبران کنه ؟! میخواستید روی تکسچرهای نسخه ps3 جمبو جت ببنده تا سریعتر لود بشن ؟!
دوست عزیز تجربه به من ثابت کرده دیگه تا یه چیزی رو با چشمای خودم از نزدیک ندیدم اعتماد نکنم...هروقت بازی اومد میتونیم بگیم چی به چیه و رو کدوم کنسول بهتره...
من ادعا نکردم که چیزی بارمه ولی میتونه بره از کسانی که چیزی بارشونه بپرسه مثل -crytec-santa monica-naughty dog-guerilla games و.... استدیو های یوبی سافت و اکتیویژن....
بعد این استاد شما از سرعت کمتر خوندن دیسک بلوری شکایت میکنه ولی از فضای خیلی محدود dvd هیچ شکایتی نداره؟؟ جالبه والا!!!
کارمک استاد نیست لابد شما استادی ؟؟؟ سانتا مونیکا که مال سونیه ازش انتظار داری غر بزنه ؟؟ مغلطه هم حدی داره .
مگه epic از سخت افزار xbox ایراد نگرفت؟مگه نگفتن ما رو محدود کرده و به همین دلیل گیرز3 رو با 30 فریم میسازیم؟؟؟؟

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
دوستان توجه کنید هیچ کدوم از بازیهای سرسه کال رو پلی استیشن 60 فریم اجرا نمیشدن رو ی ایکس باکس هم همینطور ok اینااسما 60 فریم اجرا میشن الانم منو نزنید که من احمقم یا نمیدونم یادتون هست سر بلک اپس کاربرای pc هم از بازی شکایت داشتن .

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,819
نام
فرخ
دوست عزیز تجربه به من ثابت کرده دیگه تا یه چیزی رو با چشمای خودم از نزدیک ندیدم اعتماد نکنم...هروقت بازی اومد میتونیم بگیم چی به چیه و رو کدوم کنسول بهتره...
من ادعا نکردم که چیزی بارمه ولی میتونه بره از کسانی که چیزی بارشونه بپرسه مثل -crytec-santa monica-naughty dog-guerilla games و.... استدیو های یوبی سافت و اکتیویژن....
بعد این استاد شما از سرعت کمتر خوندن دیسک بلوری شکایت میکنه ولی از فضای خیلی محدود dvd هیچ شکایتی نداره؟؟ جالبه والا!!!
مگه epic از سخت افزار xbox ایراد نگرفت؟مگه نگفتن ما رو محدود کرده و به همین دلیل گیرز3 رو با 30 فریم میسازیم؟؟؟؟
اون شرکتها که نام بردی بیشتر از کارمک بارشونه ؟! یه قضیه به این راحتی را شما نمیتونی درک کنی میگه نسخه 360 را کامل میشه روی هارد 360 ریخت و چون سرعت لود هارد بیستره نتیجه بهتری میده . از این واضح تر ؟

شما مطمئعنی کارمک از حجم کمه dvd شکایت نکرده ؟! اخبار را دنبال کردی ؟! الان میتونم بپرسم چرا بازی روی 3 تا dvd هست ؟! اما فرقش اینه که بالاخره با 3 تا dvd کردند تونسته مشکل را حل کنه ولی مشکل سرعت لود بیشتر هارد را نمیشه حل کرد ! میشه ؟!

همون naughty dog-guerilla games که داری ازشون نام میبری دلم میخواست بازیهاشون را مولتی میساختن روی هر دو کنسول و یه انجین مولتی پلتفرم میساختن ! اونوقت به نظرم خیلی خیلی راحت میشد بار اطلاعات کارمک را سنجید !

• Like
Reactions: .:Soheil:.

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,887
نام
صابر
اینجا فروم BC هست ، داریم کارمک رو ترول می کنیم.. I LOVE YOU SONY
.
89803428462863809465.jpg

============

این 90 دقیقه که حرف زده فقط این چند خطش مهم بوده باقی صحبتهاش رو کسی نداره ترجمه کنیم..

خوشم اومد دمت گرم :));)

والله اون 90 دقیقه رو من جایی ندیدم اگه پیدا کردم توی پست اول میذارمش خیالت تخت ;)

$Dante$

کاربر سایت
Dec 3, 2010
667
.
89803428462863809465.jpg

============

این 90 دقیقه که حرف زده فقط این چند خطش مهم بوده باقی صحبتهاش رو کسی نداره ترجمه کنیم..
چیز طبیعی هست!:d
اینجا افرادی مثل کارمک پ** هم حساب نمیشن برای بعضی ها!
انگار نه انگار که افرادی مثل کارمک باعث شدن ما امروز روز بتونیم انقدر بازیهای بزرگ و خوبی داشته باشیم!:|

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,819
نام
فرخ

واقعا زیبا بود !

البته یه چیزی هم هست قشنگ دقت کنید !

تاپیک هواداران نسخه PS3 بازیه RAGE . تعداد پست فقط 1 عدد توسط ایجاد کننده خود تاپیک !
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=22805

تاپیک هواداران نسخه 360 بازیه RAGE . تعداد پست 290 !
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=15787&page=20

تاپیک هوادان نسخه PC بازیه RAGE . تعداد پست 119 !
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=6262&page=8

از اولین روز معرفیه این بازی مهر و علاقه شدید PS3 فنها کاملا بر روی این بازی اشکار هست :lol:

• Like
Reactions: kayne and shefer

pedramb

کاربر سایت
Mar 15, 2010
127
نام
پدرام بهادری

Epic که استودیو First Party مایکروسافت نیست!

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
اون شرکتها که نام بردی بیشتر از کارمک بارشونه ؟!
ابسلوتلی ، در سانتامونیکا و مخصوصا "نَوتی داگ" افراد ماهرتری هستند به نسبت جان کارمک ... فرخ میدونی کیا تو نوتی داگ کار میکنن ؟
اگر نگیم چیره دست ترین ، ولی یکی از چیره دست ترینها در ساخت بازی همین نوتی داگ هست ... انقدر راحت زیر سوال نبر برادر من :)

$Dante$

کاربر سایت
Dec 3, 2010
667
واقعا زیبا بود !

البته یه چیزی هم هست قشنگ دقت کنید !

تاپیک هواداران نسخه PS3 بازیه RAGE . تعداد پست فقط 1 عدد توسط ایجاد کننده خود تاپیک !
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=22805

تاپیک هواداران نسخه 360 بازیه RAGE . تعداد پست 290 !
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=15787&page=20

تاپیک هوادان نسخه PC بازیه RAGE . تعداد پست 119 !
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=6262&page=8

از اولین روز معرفیه این بازی مهر و علاقه شدید PS3 فنها کاملا بر روی این بازی اشکار هست :lol:
آمار خیلی جالبی دادی.:dحالی بردیم!
چقدر این فن های PS دوستدارن این کارمکو!:))

$Dante$

کاربر سایت
Dec 3, 2010
667
ابسلوتلی ، سانتامونیکا و مخصوصا "نَوتی داگ" افراد ماهرتری هستند به نسبت جان کارمک ... فرخ میدونی کیا تو نوتی داگ کار میکنن ؟
اگر نگیم چیره دست ترین ، ولی یکی از چیره دست ترینها در ساخت بازی همین نوتی داگ هست ... انقدر راحت زیر سوال نبر برادر من :)
عزیز حرف شما درست افراد لایقی از جمله "امی هنینگ" تو ناتی داگ کار میکنن و در تواناییشون هیچ شکی نیست ولی هیچکدوم به اندازه جان کارمک به صنعت گیم خدمت نکردن و نمیتونن با ایشون رقابت داشته باشن البته این مقایسه کاملا غلطه و من عذرخواهی میکنم!
ازتم خواهش مکنم آدم ها رو با هم مقایسه نکنی(تو صنعت گیم)چون یه نفر نمیتونی یه بازی بسازه!;)

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
شما فرق یه استودیو که یه موتور مولتی میسازه رو با یه استودیو که یه موتور انحصاری میسازه رو اصلا میدونی؟! واقعا چطور یه بازی انحصاری رو با یه بازی مولتی مقایسه میکنی؟! حالا گذشته از این مگه اصلا به قول خودت کیفیت بازی رو از نزدیک دیدی که god of war3 رو چکش میکنی و میکوبی تو سر rage ؟! حرفات بعضی جاها ضد ونقیضه که نشون میده شما اصولا با این بازی حال نمیکنی و از قضا چون با بازی حال نمیکنی دوست داری بیخود بازی و سازندش رو بکوبونی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر