جنگی عظیم با COD و GTA V در پیش است

hitman- 47

کاربر سایت
Sep 24, 2012
436
نام
رهام
48648161656855308839.jpg

ناشر بازی Call of Duty: Ghosts یعنی اکتویژن ضمن تبریک گفتن به سازنده بازی GTA V یعنی راکستار به این شرکت هشدار داد که عقب بکشد زیرا که بازی COD قصد دارد رکورد آنها را از چنگالشان به بیرون بکشد.مدیر سناریو انگلستان این شرکت با مصاحبه ای با MCV چنین گفت که :

ما به شرکت راکستار تبریک گفتیم و ما حال به دنبال گرفتن رکورد قبل از عنوان بعدی سری بازی GTA هستیم.

این در حالی است که GTA V تاکنون 7 تا رکورد گینس را به نام خود ثبت کرده است به خاطر فروشی که بعد از انتشارش در 17 سپتامبر داشته است.حال هم که به تازگی پر فروش ترین بازی ژاپن است.

Call of Duty: Ghosts در 5 نوامبر برای PC,PS3 , XBOX 360 و برای کنسول های نسل بعد چندی بعد به انتشار خواهد رسید.

منبع

آخرین ویرایش:

kill3r

کاربر سایت
Apr 28, 2011
596
نام
nima
دوستان کژوالیتی یه حقیقته که امروز وجود داره و با این اوصاف اگه COD پوز بازی عظیم GTA با اون همه مخارج سنگین رو به زمین بزنه بعید نیست.

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
به نظر من مقایسه ای این 2 تا باهم درست نیست بازی که هر سال داره تولید میشه و بازی که حداقل 4 سال طول میکشه و هزینه ی تولیدش چند برابر COD هست رو اصلا نمیشه باهم مقایسه کرد باز اگه مدال یا بتلفیلد باشه قابله قبوله ولی GTA اصلا..!!لااقل من یکی که نمیتونم مقایسه کنم..!!

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
ما به شرکت راکستار تبریک گفتیم و ما حال به دنبال گرفتن رکورد قبل از عنوان بعدی سری بازی GTA هستیم.
راکستار خطاب به اکتی:

میگی تو فروش میرسه دستم بهت ... هَه هَه ببخشید خندم گرفت

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,560
نام
حسین
کلا بعضیا هنوز فرقbfوcod,دلیل تغییر اندازه مپ هاشون رو نمیدونن دلیل کوچیک بودن مپ هایcodاینه که روی نبرد ها CQوINFATRY تمرکز داره این رو نمیشه توی مپ های بزرگ پیاده کرد

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
برای اینکار باید 7 8 تا رکورد گینس جابه جا کنه که همچین اتفاقی نخواهد افتاد تغییری در Ghost ایجاد نشده که بخواد یه بازی فوق العاده باشه!

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,009
نام
اسماعیل
شتر در خواب بیند پنبه دانه!!!!قبلا واچ داگز میخواست با gta در بیوفته حالا هم cod!!!

Sent from my C5303 using Tapatalk

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
من پست های این تاپیکو خوندم نمی دونم چرا تو ناخوداگاهم متصور شدم COD سالانه در حد یکی دو واحد فروش داره کلا :d
بعد یه سری از دوستان با اعتماد به نفس یه پست هایی می زنن ادم فکر می کنه اکتی اومده بازیشو از نظر سبک و کیفیت و ... هم مقایسه کرده با GTA :|

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
COD چون 98% بازیکن هاش نوب هستند
هیچوقت نمیتونه از شاهکاری مثل GTA V که بازی مورد علاقه 99% تمام بازیکنان جهان هست حلو بزنه

نوب ؟ یعنی هرکی جی تی ای بازی کنه نوب نیست؟ یادمه تهران بودم بچه 4 ساله هم دنبال بازی جی تی ای بود البته اون نسخه سونی دوش میگم هرچه جدید ورد هست توی دنیای گیم اول میره سراغ جی تی ای چون دوست داره ماشین سواری کنه یا ادم له کنه توی خیابون نه اینکه بشین توی بخش انلاین هد شات بزنه اصلا به ادم غیره گیمر هم بگی یه نقد خوب از این بازی جی تی ای برات میگه گرچه شما یادت نمیاد

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,943
نام
حسین
فانتزی ترین خبر codبتونه خیلی خودشو بکشه بالا بتونه با bf4رقابت کنه ! دست یافتن به رکوردهای gtavکه براش بیشتر شبیه ی رویاست

mehrdad486

کاربر سایت
Oct 8, 2009
382
نام
mehrdad
شما اطلاع داری که اکتیویژن سال 1979 یا همون 1357 خودمون تاسیس شده و راکستار سال 1998؟:|

خوب دیگه بدتر برادر من با این همه سال سابقه و بازی های درخشان (Cod-Cod-Cod-Cod ) و تعطیل کردن استودیو های موفقش!! انتظار ها از این ناشر و سازنده بزرگ هم خیلی بیشتر از راک استار هست مثل کمپانی سگا که قدیم سلطان بی چون و چرای کنسول ها و بازی ها بود ولی الان به اون موفقیت هست آیا؟؟؟ اکتی هر روز داره بدتر و بدتر میشه !! ولی راک استار 15 سال تاسیس هر روز بهتر از دیروزش هست این رو میشه از نقدها و نمرات و بازی های موفقش دونست..(بنده اصلا کاری به بازی CoD) ندارم خود ناشر رو عرض کردم خدمت دوستان) یا مثلا هر فیلم و سریالی که ساخته میشه بازیش هم میسازه .. از موقعی که بازی زیبای The Walking dead رو ساختند دیگه سریالش هم بهم حال نمیده رسما گند زد به نام سریال!! به نظر من کلا سبک شوتر دیگه تکراری شده البته من اینطوری فکر میکنم شاید بهتر باشه 2-3 سالی بازیی های این سبکی کمتر بشه تا عطش مردم برای سبک شوتر بیشتر بشه ... شک نکنید اگر کال هم 2-3 سالی عرضه نشه بعدش فروشش خیلی بیشتر از این هم میشه!

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
کلا بعضیا هنوز فرقbfوcod,دلیل تغییر اندازه مپ هاشون رو نمیدونن دلیل کوچیک بودن مپ هایcodاینه که روی نبرد ها CQوINFATRY تمرکز داره این رو نمیشه توی مپ های بزرگ پیاده کرد

ها پس دلیل فقط اینه، اصلا هم این نیست که موتور گرافیکی نمی کشه و یا این که ساختن یه بازی به عظمت BF کار خیلی سختیه! برادر چرا خودت رو گول می زنی آخه؟ خب بیان مپ رو دو برابر کنن تعداد بازی کن ها رو دو برابر مگه چی میشه؟ مسئله فقط اینه، بدون نو آوری، بودن سرمایه روی موتور گرافیکی جدید و با کمترین خرج بازی رو می سازن و بهترین فروش رو دارن، پس حالا حالا ها همین رو ادامه می دن. نوش جونشون هم باشه!

همین الان بنده اعلام می دارم که شاید نتونه رکورد 3 روز اول GTA V رو بشکنه این بازی، ولی 100% در پایان فروشش از GTA بیشتر خواهد بود. سال دیگه همین موقع هم با شماره بعدی بازی که Treyarch ساخته در خدمت دوستان خواهیم بود.

فانتزی ترین خبر codبتونه خیلی خودشو بکشه بالا بتونه با bf4رقابت کنه
همون روز اول فروشش از BF4 بیشتر می شه مطمئن باش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر