امتیازات Call of Duty : Ghosts

FLAWL3SS

کاربر سایت
Mar 19, 2012
1,537
نام
علی
29549331049453471862.jpg

Developer---------Infinity Ward
Publisher--------------Activision
Writer----------Stephen Gaghan
Composer---------David Buckley
Series---------------Call of Duty
Engine----------------IW Engine
Genre------------------------Fps

God Is A Geek - 10/10
Total Playstation - 9/10
Post Arcade - 9/10
Hardcore Gamer Magazine - 9/10
IGN - 8.8/10
NZ Gamer - 8.7/10
Machinima - 8.5/10
The Globe And Mail - 8.5/10
Canadian Online Gamer - 8.5/10
Gamers Temple - 8.4/10
Lazygamers - 8.3/10
Mondoxbox - 8.2/10
The Sixthaxis - 8/10
GamesBeat - 8/10
OXM - 8/10
Everyeye.it - 8/10
The Escapist - 8/10
MetroGame Central - 8/10
Gamespot - 8/10
Gameinformer - 8/10
OPM - 8/10
Teleghraph - 8/10
IGN Italy - 8/10
OXM US - 8/10
GameBlog.fr - 8/10
LaPS3 - 7.8/10
EGM - 7.5/10
NowGamer - 7.5/10
GameFront - 7.4/10
The Digital Fix - 7/10
DarkStation - 7/10
GameTrailers - 7/10
GRY Online - 7/10
VideoGamer - 7/10
EuroGamer - 7/10
Edge - 7/10
Joystiq - 7/10
Eurogamer Italy - 7/10
Polygon - 6.5/10
GiantBomb - 6/10
DPAD Mag - 6/10
Destroictoid - 5/10

متای بازی (PS4 بیشترین امتیاز ثبت شده رو دارد)

70963085893136280648.jpg

آخرین ویرایش:

Mohiwoods

کاربر سایت
Aug 12, 2011
311
نام
Mohiwoods
بازی رو تموم کردم و با این بیشتر از تمام CoD هایی که بازی کردم حاااااال کردم ! عالیییی بود

به نمره هم اهمیت نمیدم ، وقتی همین سایتا به Bullshit ی مثل BattleBug 4 میدن 8 , 9 , ... معلومه که تمام این نمره های مسخره هیچ ارزشی ندارن

همه چیز بازی کامل بود و بسیار لذت بردم ، فقط گرافیکش خیلی کم پایین بود که اینم اشکالی نداره و مثل BattleBug 4 که فقط گرافیکو بردن بالا و به افت فریم در هر ثانیه از بازی توجه نمیکنن و فقط باید رو ابر کامپیوتر با اون گرافیک بازی کرد نبود . من نمیدونم به بازی ای که داری راه میری یارو رو با تیر میزنی تفنگش رو هوا میمونه یا تو آنلاینش یکی میکشتت ۵۰۰ کیلومتر اونورتر پرت میشی یا نصفه آدم ها رو هوا دارن راه میرن یا اون هوش مصنوعی در حد حلزون دشمن و هوش مصنوعی در حد خیار دریایی یار خودی چجوری متای 85 گرفته نمیدونم I Don't Have Any ****in Idea

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
من نقدا رو نخوندم ولی جالبه که نسخه های قبلی از این نسخه بازخورد بهتری داشتن و نشون میده استعداد و توانایی واقعی Infinity Ward به کجا رسیده سه سال بعد از ترک خیلی از اعضای کلیدی اون.

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
بازی رو تموم کردم و با این بیشتر از تمام CoD هایی که بازی کردم حاااااال کردم ! عالیییی بود

به نمره هم اهمیت نمیدم ، وقتی همین سایتا به Bullshit ی مثل BattleBug 4 میدن 8 , 9 , ... معلومه که تمام این نمره های مسخره هیچ ارزشی ندارن

همه چیز بازی کامل بود و بسیار لذت بردم ، فقط گرافیکش خیلی کم پایین بود که اینم اشکالی نداره و مثل BattleBug 4 که فقط گرافیکو بردن بالا و به افت فریم در هر ثانیه از بازی توجه نمیکنن و فقط باید رو ابر کامپیوتر با اون گرافیک بازی کرد نبود . من نمیدونم به بازی ای که داری راه میری یارو رو با تیر میزنی تفنگش رو هوا میمونه یا تو آنلاینش یکی میکشتت ۵۰۰ کیلومتر اونورتر پرت میشی یا نصفه آدم ها رو هوا دارن راه میرن یا اون هوش مصنوعی در حد حلزون دشمن و هوش مصنوعی در حد خیار دریایی یار خودی چجوری متای 85 گرفته نمیدونم I Don't Have Any ****in Idea
هر وقت امتياز به نفعمون نيست سايت ها بي ارززش ميشن:))
Battlebug؟ LOl هيچكس باگ ها و گيليچ هاي سري COD رو يادش نرفته نميخواد از باگ صحبت كنيد.
اصلا مولتي بتل رو واضحه بازي نكردي فقط داري براي خودت ايراد ميگيري.
سري COD MW 1و MW2 خوب بودن بعدش كلا نابود شدن.
راستي بازي كه همون روز اول لابي هاش هك ميشه ارزش وقت گذاشتن نداره .

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام

لول یعنی call of duty باگ نداره؟ COD 4 که همش از پشت دیوار آدم رو میزنن باگ نداره؟؟اصلا بتل با COD قابل مقایسه نیست !

Mohiwoods

کاربر سایت
Aug 12, 2011
311
نام
Mohiwoods
هر وقت امتياز به نفعمون نيست سايت ها بي ارززش ميشن:))
Battlebug؟ LOl هيچكس باگ ها و گيليچ هاي سري COD رو يادش نرفته نميخواد از باگ صحبت كنيد.
اصلا مولتي بتل رو واضحه بازي نكردي فقط داري براي خودت ايراد ميگيري.
سري COD MW 1و MW2 خوب بودن بعدش كلا نابود شدن.
راستي بازي كه همون روز اول لابي هاش هك ميشه ارزش وقت گذاشتن نداره .

دوست عزیز درسته من CoD Fan هستم و افتخار میکنم ، BF رو هم من از BF:BC2 تا الان آنلاینشونو هر روز دارم بازی میکنم و میتونم به جرات بگم که Multi BF4 افتضاح شده ، پر از باگ ، طراحی تفنگ های کم جزییات فقط بلدن ۳۰۰ تا تفنگ در حد گرافیک Counter بریزن تو بازی ، گرافیک مپ های آنلاین هم که 1/4 سینگلش نیست . با اینکه مولتی BF3 عالی بود ولی با مولتی این اصلا حال نکردم ، در ضمن شما برو هر یه ماه یه دفعه سرور بخر و خودت Customize کن و برو بازی کن . یا برو تو سرور مردم با Rules مسخره ای که خودشون میزارن و اگه عمل نکنی یا کیک میشی یا بن !

تازه دقت کنی من من تمام حرف هامو با دلیل میزنم ولی شما یه دلیل برای من نیاوردی !

در ضمن اگه فکر میکنی منمولتی بتل بازی نکردم بیا PSN XBL میبینمت

- - -ویرایش - - -

لول یعنی call of duty باگ نداره؟ COD 4 که همش از پشت دیوار آدم رو میزنن باگ نداره؟؟اصلا بتل با COD قابل مقایسه نیست !

شما هم یا معنی باگ رو نمیدونی که اگه BF4 بازی کنی با این واژه اخت میشی :| یا چیزی راجع به قوانین فیزیک یا FMJ Attachment نمیدونی ! در ضمن CoD MW رو نمیتونی مسخره کنی چون خودت میدونی اون زمان BF رو نمیشد بازی کرد حتی :| تازه CoD به قول شما 4 یکی از بهترین FPS های تاریخ هست .

آخرین ویرایش:

Jupiter Gamer

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,024
نام
Hamed
دیگه من که خودم طرفدار سرسخت COD بودم کم کم دارم از بازی متنفر میشم ! همش کپی از سری هایه قبلی با مپ های جدیده ! :|
فقط MW2 بود که نسبت به شماره های قبلی یه تکونی داده بود , بقیش دیگه هی کپی در کپی شد !

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
بازی واقعا بی نظیره . واقعا دارم لذت میبرم . دیگه سیستم سرباز سازی خودکار نداره !! در واقع این حقه مسخره اینفینیتی وارد از نسخه BLACK OPS 1 به بعد حذف شد و دیگه این سیستم تو بازی نیست . علاوه بر اون وقتی کنار ستون میری ، میتونی با فلش به سمت چپ و راست متمایل بشی و تیراندازی کنی ، بدون اینکه از کاور بیای بیرون . این 2 تا قابلیت نبودش تو این سری بدجور حس میشد که تو این شما به خوبی ازش استفاده شده .

هوش مصنوعی بازی ، انیمیشن ها ، صحنه های سینماتیک ، و ...... همه چی بی نظیر طراحی شده . واقعا فقط میشه اینو گفت :

" خدا سینگل یتل را آفرید ، تا قدرت سینگل های بی نظیر کال اف بیشتر حس شود " ! :d

بازی عالیهههههههههههههههههه :d

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
ﺑﻪ ﻧﻆﺮ ﻣﻦ ﺧﻴﻠﻲ اﺯ BO2. ﺑﻬﺘﺮﻩ( ﺳﻴﻨﮕﻞ ﭘﻠﻴﺮ)
ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﻣﻮﻟﺘﻲ ﻫﻢ ﻛﻪ BO2 ﺑﻪ ﻧﻆﺮ ﻣﻦ ﻓﺎﺟﻌ ب ﻮﺩ.Ghost اﺣﺘﻤﺎﻻ ﺑﻬﺘﺮﻩ.:d اﻟﺒﺘﻪ ﻣﻮﻟﺘﻴﺸﻮ ﺑﺎﺯﻱ ﻧﻜﺮﺩﻡ ﻫﻨﻮﺯ

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
خوبه حداقل اسمش رو نزاشتن MW4 که به شرف سه گانه ضربه بخوره!

IW واقعی (Respawn فعلی) بلایی سر COD بیاره که CoD سره Medal of Honor نیوورد:d

M

!_Meshki_!

يادش به خير ما يه زماني خودمونو كشتيم كه آقا Titanfall حقيقتا" CoD ـه نسل بعدي ـه . يه عده خنديدند بهمون . حالا تحويل بگيريد :)) :d .

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
با این متا هم رکورد زد که !!! روز اول 1 میلیارد فروخت ، بیخود اینا حرف نمیزنن الان دوباره اسمشون میره تو گنیس جای gta v حیف نیست انصافا!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر