جعل ویدیو گیمپلی Anthem بر روی Xbox One X توسط یوتیوب پلی‌استیشن

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
6863149907992327430_Anthem-Gameay_06-11-17-Init.jpg
کانال رسمی پلی‌استیشن در YouTube امروز در اقدامی عجیب ویدیو اجرای عنوان مورد انتظار Anthem بر روی کنسول Xbox One X که در جریان کنفرانس مایکروسافت در E3 2017 نمایش داده شده بود را با نشانه های کنترلر PS4 که به ویدیو چسبانده شده بودند، منتشر کرد.
با توجه به اینکه ویدیو مورد اشاره تفاوتی با نمایش بازی در کنفرانس مایکروسافت ندارد، ابتدا این تصور بوجود می آید که ممکن است همان دمو اینبار بر روی PlayStation 4 Pro اجرا شده باشد. اما چنین نیست. در تصویری که در ادامه می بینید، نشانه های کنترلر Xbox One به وضوح در پس زمینه قابل مشاهده هستند و مشخص است که دکمه های کنترلر PS4 به شکل ناشیانه بر روی آنها فوتوشاپ شده اند.
دقیقه 3:39 ویدیو
jpg
برای اولین بار نیست که نشانه های دکمه ها در ویدیوهای گیم پلی جایگزین نشان های دیگر می شود اما بحث عنوان Anthem با موارد دیگر فرق می کند. همانطور که می دانید ویدیو نمایش داده شده از این بازی بر روی Xbox One X اجرا شده بود و ممکن است کنسول PlayStation 4 Pro نتواند به چیزی که در این ویدیو به نمایش در آمد، دست یابد.
سونی هنوز در مورد این اقدام عجیب واکنشی نشان نداده است.

آخرین ویرایش:

JOKERACN7

کاربر سایت
Aug 8, 2014
379
نام
حمید
من تو گف و یوتیوب و ردیت و چند جای دیگه هم همین وضعیت رو دیدم. اینقدر خارجی ها رو باهوش و فرهنگ و خودتونو بدبخت و بی فرهنگ نشون ندید. سونی فن همه جای دنیا هست، مایکرو فن هم همه جا هست! تازه اینجا خیلی منطقی تر بحث میکنن نسبت به خیلی از همون communityهای خارجی و باکلاسی که شما ازش خبر داری و بقیه نه.

ردیت و یوتیوب فروم نیستن دوست عزیز، یوزر گفتون رو بدین ببینم، من اونجا فعالم و هر روز پست میذارم و مطمئنم از حرفی که میزنم، نمیخوام متهم کنم به دروغگویی و این حرفا ولی مایلم یوزرتون تو گف رو ببینم تا ببینیم چقدر با اونجا آشنا هستین و حرفتون چقدر سندیت داره
باقی حرفاتون هم ربطی به پست من نداشت.

آخرین ویرایش:

JOKERACN7

کاربر سایت
Aug 8, 2014
379
نام
حمید
دوست مستقل و روشن فكر من ، شما خودتون پستي كه تعداد زيادي از كاربراي فروم برچسب فاشيست چسبونده بود لايك نكردي ؟ يا پستاي توهين اميز ديگه ؟ چرا ؟ چون خيلي پستاي غني و پرمعني و پر از اطلاعات بودن ؟ يا پستايي بودن كه تو خط فكري يا جناح شما بود ؟

والا اگه كسي تو اين فروم شاكي باشه سوني فن ها هستن كه نصف كامنتاي ساير كاربرا شده سوني فنا فلان ... سوني فنا بمان !
...........
اين كه كابرا تو فروم هم فعاليت نميكنن ، كسي تعهد نداده تا اخر عمر تو يه فروم فعاليت كنه !
الان مديران خوبي مثل كيوان و نيما رو دو ساله تو فروم حضور ندارن ! بيايم بگيم تقصير ايناست كه نيستن ؟ واقعا بچه بازيه

میگم سیستم لایک باید حذف شه یکی از دلایلش همینه، معیارها متفاوته، من زیاد تو لایک کردن حساس نیستم ... مثلا با یک تیکه از حرف طرف موافق باشم لایک میکنم، حالا شما شاید معیارتون فرق داشته باشه برا لایک کردن، و نه اونقدری واسم مهم نیست که بشینم حفظ کنم چه پستایی رو لایک کردم و این حرفا :D و بعید میدونم پست توهین آمیزیو لایک کرده باشم.

و این که این فروم در سلطه ی فن های سونی هست واضح و مبرهنِ، نمیدونم چرا باید شاکی باشن ، بازم میگم واسه من مهم نیست من نظرمو میدم پستمو میدم ولی با این رویه این فروم نه تنها پیشرفت نمیکنه بلکه روز به روز پسرفت میکنه، حالا منم میام مطرح میکنم از رو دغدغه هست نه چیز دیگه ای.

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
ردیت و یوتیوب فروم نیستن دوست عزیز، یوزر گفتون رو بدین ببینم، من اونجا فعالم و هر روز پست میذارم و مطمئنم از حرفی که میزنم، نمیخوام متهم کنم به دروغگویی و این حرفا ولی مایلم یوزرتون تو گف رو ببینم تا ببینیم چقدر با اونجا آشنا هستین و حرفتون چقدر سندیت داره
باقی حرفاتون هم ربطی به پست من نداشت.
از "هیچ جا از این خبرا نیست" رسیدیم به ۱ فروم. بی نتیجست! فایده نداره و زیادی داریم منحرف میشیم.
در ضمن من یوزری تو گف ندارم اما همیشه سر میزنم.

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
ما از سونی فن ها بخاطر رفتار خیلی بخشنده اشون سپاسگذاریم که اینقدر مهربون هستن که از بازیاشون به بقیه ی پلتفرم ها میدن و هی بازیاشون رو مولتی پلتفرم می کنن و
اصلا هم ناراحت نمیشن از اینکه بقیه ی آدم ها بتونن بازیای دیگه رو انجام بدن واقعا اگه نبودن ما چیکار میکردیم...چجوری پرسونا و یاکوزا رو روی پی سی هامون میتونستیم اجرا کنیم!؟
و در عین حال ازشون هم معذرت میخوایم که اینجوری از سهام فروششون توی سونی میگذرن که ما بتونیم بازیاشون که هیچ وقت نباید بازی میکردیم بازی کنیم فقط ترخدا دست از سر بقیه بردارید با 4K های نیتیو چندین ترافلاپسیتون!!
---
اینکه یه شرکت دیگه یه کاری بکنه تهمتش به کس دیگه ای بخوره و همه ی طرفدارای اون شرکت این شکلی واکنش نشون بدن واقعا زشته...صرف اینکه خب تریلر واسه این بوده که بگن انتم روی PS4 هم میاد , حالا کار عجیبی بوده یا هرچی ولی اینقدر آزار و اذیت نداره!
لطفا زامبی نباشید و به جای چاقو کشیدن واسه هم بخاطر کمپانی های دیگه به هم دیگه فحش ندید.

JOKERACN7

کاربر سایت
Aug 8, 2014
379
نام
حمید
از "هیچ جا از این خبرا نیست" رسیدیم به ۱ فروم. بی نتیجست! فایده نداره و زیادی داریم منحرف میشیم.
در ضمن من یوزری تو گف ندارم اما همیشه سر میزنم.

چرا خوب نمیخونید؟ :D بحث فروم بود ، فرووووم! و نه یک فروم، گفتم از گف گرفته تا گیم اسپات و بقیه.

سر زدن با شرکت کردن در بحثا و اینا فرق داره.

• Like
Reactions: asi_1447

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
هم سو با پست اول تاپیک برید جلو خواهشن. بعد پست من هر کامنتی در رابطه با سیستم لایک و مدیریت و یارکشی و جناح و سنگر و ردیت و ... داده بشه پاک میشه. ماشالاه از هر دو طرف هم همیشه اماده در صحنه هستید که کلا بحث رو به بیراهه بکشونید.

هر اعتراضی در مورد سیستم فروم و لایک دارید هم برید تو بخش انتقادات یا پیشنهادات با ادمین ها در میون بذارید.

موفق باشیم.

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
خدایی از سونی بعیده این کار عجیب بود :tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy:

ولی شنیدم میگن این رو EAفرستاده برا سونی از Ea بعیده :tearsofjoy:

اینقدر بدم میاد کسی میاد ‌اینجا میگه اروپایی و امریکایی اینجور اونجور ایرانی های اینجور اونجور

تو همه جا دنیا بی فرهنگ‌‌ریخته‌از امریکا بگیر تا جیوتی

من‌‌بعضی وقت ها کارهایی از اروپایی و امریکایی ها میبینم‌ که واقعا شاخ درمیارم میگم‌‌ ادم‌ اینقدر بی فرهنگ هم‌‌هست

شبیه بعضی از هموطن ها که تو انیستا و تلگرام‌‌هستن که نمونه بارز اوج‌ بی فرهنگی هستن

تو کل دنیا سونی فن و مایکرو فن زیاده تا دلت یخواد

ولی تو BCچون غالب افراد این نسل PS4خریدن رفتن سمت سونی از این‌‌غالب افراد شاید نزدیک ۴۰درصد از نسل قبل با سونی بودن بقیه افراد کوچ کردن از سمت ۳۶۰به ۴

نسل قبل که غالب افراد ۳۶۰داشتن با مایکرو بودن کسی اعتراضی کرد

الان‌دوستان مایکرو فن ‌جوری‌‌‌ میگن که سونی فن‌‌ها سهامدار سونی هستن که نگو
بعضی پست به طرز ناشیانه‌ای ضد سونی هست که من بشخصه‌‌خندم میگره شبیه مهم نبودن‌ انحصاری

در اخر با کنسول خود ِلذت ببرید و بازی کنید کاری هم نداشته‌باشید به‌ این‌‌دو کمپانی

اگه ‌دوتاشون‌ وضع فروش خوب باشه بازی‌‌هایی بهتری برا‌‌ انجام‌‌ هست

• Like
Reactions: vaan 2 and s.snake2

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
اشتباه از طرف EAبوده :
This appears to be a mistake on the part of Electronic Arts rather than Sony. ویدئوی ارسالیشونو سونی پخش کرده .
EA همینجوریش Most Hated Company هستش، طبیعیه که اینم بندازن گردنش سابقه خودشون خراب نشه:D
EA بنده خدا شده یجورایی بالاتر از سیاهی دیگه رنگی نیست و آب از سر گذشته:D
بعید نیست رفاقتی گردن گرفته باشه اصلا:D
یعنی آخر زمون شده؟ :D
=))=))=)) منم با دیدن تایتل تاپیک همین حسو داشتم

• Like
Reactions: GHOST OF SPART

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
اشتباه از طرف EAبوده :
This appears to be a mistake on the part of Electronic Arts rather than Sony. ویدئوی ارسالیشونو سونی پخش کرده .
هیچ جا تایید یا تکذیب نشده. اینی که نوشتید بخشی از متن خبر سایت گیمینگ بولته که همون دیروز زدن و فقط حدس خودشون هست .

اما در کل این قضیه اصلا چیز خاصی نیست که اینقدر گنده شد. شرکت ها چون دو تا نمایش متفاوت از گیم پلی نمیتونن پخش کنن، دیگر شرکت ها از همون ویدیئو برای تبلیغات کانال خودشون استفاده میکنن که خوب طبق تجربه، طرفدارا اینقدر گنده میکنن قضیه رو که ویدئو حذف میشه اخر سر :D دقیقا مشابه همین قضیه برای واچ داگز 1 اتفاق افتاد که مایکروسافت از گیم پلی PS4 روی کانال خودشون استفاده کرد.
Xbox Caught Using PlayStation 4 Watch Dogs Gameplay | Junkie Monkeys

آخرین ویرایش:

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
بحث نشون دادن گیم پلی نیست بحث اینه دکمه هارو تغییر دادن یعنی به کاربر القا میکنن این کیفیت بازی روی PS4 هست که نیست !!
مایکروسافت هم ویدیو گذاشت ولی دکمه هارو دست نزد هرکسی میفهمید رو PS4 اجرا میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر