جزییاتی از GOD OF WAR III

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
god-of-war.jpg

گوشه‌ای از صحبت‌های VGTILT.com در مورد GOW3:

تریلر جدیدی برای VGA امسال در نظر گرفته شده‌است که البته این تریلر به هیچ وجه نتیجه پایانی و نهایی کار نبوده و بازی نهایی فراتر از این خواهد بود. فقط به تعدادی از موارد اشاره می‌کنم:

گرافیک این بازی استاندارد جدیدی را در بازی‌های ویدئویی بوجود خواهد آورد. این بازی براحتی جزییات گرافیکی عناوینی مثل GeOW و Uncharted را پشت سر خواهد گذاشت و یکی از بهترین تجربه‌های سینمایی را به ارمغان خواهد آورد. جزییات با دقت بسیار بالایی کار شده‌اند و انیمیشن‌های بازی تجربه‌ای به شما خواهند داد که تابحال نداشته‌اید.

احتمالا این بازی در 1080P و با 60 فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد. این امر نه تنها به زیبایی بازی کمک می‌کند بلکه برگ برنده‌ای برای بازیباز‌ها خواهد بود.

کریتوس تنها شخصیت قابل بازی نخواهد بود و به نظر می‌رسد که همراهی در طول راه خواهد داشت... شاید برادر او !!!

گیم‌پلی تقریبا مثل گذشته خواهد بود که البته بهینه شده است. دوربین بازی خیلی به شخصیت نزدیک‌تر شده و همه چیز بزرگ‌تر به نظر می‌رسد و فقط در مواقع خواص محدوده بزرگتری را در بر می‌گیرد. 3 مکانیسم جدید برای گیم‌پلی بازی تعریف شده که نیاز بازیباز‌های مختلف را مرتفع می‌کند.

یک مود انلاین، یک مود گلادیاتور و co-op نیز به بازی اضافه شده‌است.

در بازی منطقه‌ای وجود دارد که کریتوس در حال جنگ با لشکر عظیمی از جسد‌های پوسیده می‌باشد که در یک قبرستان با جزییات بالا اتفاق می‌افتد. انجا مه غلیظی حکم فرماست و درختان خشکیده و سنگ‌قبرهای زیادی به چشم می‌خورند. جزییات گرافیکی بسیار بالاست و کریتوس پس از جنگ با این لشکر زامبی‌ها وارد وارد دخمه‌ای می‌شود و در آنجا جنگ با یک BOSS غول‌پیکر آغاز می‌شود.

این مبارزه، یکی از سینمایی‌ترین نبرد‌ها در تاریخ بازی‌های ویدیویی است که در آن شما باید بجنگید و گاهی نیز از سیستم دکمه‌زنی استفاده می‌شود و همچنین یک سیستم جدید که فعلا حرفی از ان به میان نیامده. به احتمال 100 درصد در ماه‌های آینده دمویی از این بازی در PSN قرار خواهد گرفت.

از این بازی انتظارات زیادی می‌رود و به احتمال زیاد به یکی از عناوین موفق سونی تبدیل خواهد شد.

بزودی منتظر جزییات بیشتری باشید.
پایان

Source

آخرین ویرایش:

DrAmir

کاربر سایت
Mar 31, 2008
460
مرسی از خبرت خيلی خوشحال شدم من يکی :love:
من که بی صبرانه منتظر حتی تريلر اين بازی هستم ، 2 روز ديگه مياد (تريلر) ؟

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
WOOOW ...عجب خبری بود جدا اجرای بازی در 60 فریم و 1080p حیرت انگیزه خیلی دوست دارم ببینم گرافیک بازی چه جوریه که انقدر ازش تعریف میکنن :love:
در مورد شخصیت قابل بازی به نظر میاد همون برادر کریتوس باشه اما یه امکان دیگه وجود دارد با این هر روز میبینم کم کم تو بازی ها هیولاهای بزرگ رو کنترل میکنیم یه چیز مثل GEOW 2 امکان داره کنترل یکی از تایتان رو به ما بسپرن چون هم صحنه حماسی تر میشه و هم گوشه ای سازندگان در دیسک دوم بهش اشاره کرده بود که در نسل قبل قدرت کافی PS2 نداشت تا زئوس رو در نبرد پایانی بزرگ نشون بدن و با تکنیک خاص و حرکت دوربین این عظمت رو به تصویر کشیدن و میشه از این حرفشون اون چیزی که بالا گفتم نتیجه گرفت.:love:
تنها چیزی که GOW کم داشت اما بخش CO-OP به احتمال زیاد از داستان اصلی باید جدا باشه
در بازی منطقه‌ای وجود دارد که کریتوس در حال جنگ را لشکر عظیمی از جسد‌های پوسیده می‌باشد که در یک قبرستان با جزییات بالا اتفاق می‌افتد. انجا مه غلیظی حکم فرماست و درختان خشکیده و سنگ‌قبرهای زیادی به چشم می‌خورند. جزییات گرافیکی بسیار بالاست و کریتوس پس از جنگ با این لشکر زامبی‌ها وارد وارد دخمه‌ای می‌شود و در آنجا جنگ با یک BOSS غول‌پیکر آغاز می‌شود.

این جنگ یکی از سینمایی‌ترین نبرد‌ها در تاریخ بازی‌های ویدیویی است که در آن شما باید بجنگید و گاهی نیز از سیستم دکمه‌زنی استفاده می‌شود و همچنین یک سیستم جدید که فعلا حرفی از ان به میان نیامده. به احتمال 100 درصد در ماه‌های آینده دمویی از این بازی در PSN قرار خواهد گرفت.
واقعا اشک ادم رو در میاره مخصوصا برای من که هر شماره رو بارها تا اخر رفتم:love:

Unreal Amir

کاربر سایت
Jan 28, 2008
277
نام
Am!r
دستت درد نکنه.
اصلا می گن تریلر بازی هم می خواد بیاد
آدم لذت می بره.
از اونجا زیاد خوشحال شدم که می گه (دوربین بازی خیلی به شخصیت نزدیک‌تر شده و همه چیز بزرگ‌تر به نظر می‌رسد).

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
23063_normal.jpg
احتمالا این بازی در 1080P و با 60 فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد
. این امر نه تنها به زیبایی بازی کمک می‌کند بلکه برگ برنده‌ای برای بازیباز‌ها خواهد بود.

Source

اينا چه خيالی دارن ؟:eek:

تاريخ بازيش معلوم نشده که کی مياد... اميدوارم اينهمه مدت که دارن روش کار ميکنن چيزی خوب در بياد:love:... اين تاپيک اختصاصی نداره تو انجمن ؟ من نديدم....

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
آدم دیگه زبونش بند میاد اینا رو میخونه. میترسم زمان پخش تریلر من یه سکته ناقص بزنم. :D

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
دستت درد نكنه !
عالي بود ! كل خبر رو با دهن باز خوندم :d
(خيلي جالب ميشه اگه اين بازي رو هم وزارت ارشاد مثل شماره هاي قبليش ممنونع كنه !:d)

tupac

کاربر سایت
Jan 22, 2008
485
ای بابا اینا دارن ادمو به کشتن میدن،من که هیچ کدوم از شمارهاشو بازی نکردم ،این مطلبو خوندم کفو خون قاطی کردم:biggrin1:

Mehd3

کاربر سایت
Oct 31, 2008
97
کریتوس پس از جنگ با این لشکر زامبی‌ه
میگم احیانا برای PS2 هم نمیاد..؟
خیلی جالبه همینو کم داشت !
این ها را نباید گفت زامبی تو شماره ی 2 هم باهاشون جنگیدیم ولی باد کمی متفاوت باشن !
خبر از این که آخری ورژن هست نیست؟!
به احتمال 0 به توان 2 به توان n !

DrAmir

کاربر سایت
Mar 31, 2008
460
اينم از اثرات مخربش!!!!! لووووول ......:biggrin1::biggrin1:

از الان داره کم کم شروع ميشه.... :biggrin1:

تا اونجايی که اخبار رو دنبال کردم برات ps2 نمياد! ;)

آره واقعاً يه جوری نوشته آدم آب از چيزش ... آب از دهنش راه ميوفته :biggrin1::biggrin1::biggrin1::love:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر