جزییاتی از GOD OF WAR III

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
god-of-war.jpg

گوشه‌ای از صحبت‌های VGTILT.com در مورد GOW3:

تریلر جدیدی برای VGA امسال در نظر گرفته شده‌است که البته این تریلر به هیچ وجه نتیجه پایانی و نهایی کار نبوده و بازی نهایی فراتر از این خواهد بود. فقط به تعدادی از موارد اشاره می‌کنم:

گرافیک این بازی استاندارد جدیدی را در بازی‌های ویدئویی بوجود خواهد آورد. این بازی براحتی جزییات گرافیکی عناوینی مثل GeOW و Uncharted را پشت سر خواهد گذاشت و یکی از بهترین تجربه‌های سینمایی را به ارمغان خواهد آورد. جزییات با دقت بسیار بالایی کار شده‌اند و انیمیشن‌های بازی تجربه‌ای به شما خواهند داد که تابحال نداشته‌اید.

احتمالا این بازی در 1080P و با 60 فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد. این امر نه تنها به زیبایی بازی کمک می‌کند بلکه برگ برنده‌ای برای بازیباز‌ها خواهد بود.

کریتوس تنها شخصیت قابل بازی نخواهد بود و به نظر می‌رسد که همراهی در طول راه خواهد داشت... شاید برادر او !!!

گیم‌پلی تقریبا مثل گذشته خواهد بود که البته بهینه شده است. دوربین بازی خیلی به شخصیت نزدیک‌تر شده و همه چیز بزرگ‌تر به نظر می‌رسد و فقط در مواقع خواص محدوده بزرگتری را در بر می‌گیرد. 3 مکانیسم جدید برای گیم‌پلی بازی تعریف شده که نیاز بازیباز‌های مختلف را مرتفع می‌کند.

یک مود انلاین، یک مود گلادیاتور و co-op نیز به بازی اضافه شده‌است.

در بازی منطقه‌ای وجود دارد که کریتوس در حال جنگ با لشکر عظیمی از جسد‌های پوسیده می‌باشد که در یک قبرستان با جزییات بالا اتفاق می‌افتد. انجا مه غلیظی حکم فرماست و درختان خشکیده و سنگ‌قبرهای زیادی به چشم می‌خورند. جزییات گرافیکی بسیار بالاست و کریتوس پس از جنگ با این لشکر زامبی‌ها وارد وارد دخمه‌ای می‌شود و در آنجا جنگ با یک BOSS غول‌پیکر آغاز می‌شود.

این مبارزه، یکی از سینمایی‌ترین نبرد‌ها در تاریخ بازی‌های ویدیویی است که در آن شما باید بجنگید و گاهی نیز از سیستم دکمه‌زنی استفاده می‌شود و همچنین یک سیستم جدید که فعلا حرفی از ان به میان نیامده. به احتمال 100 درصد در ماه‌های آینده دمویی از این بازی در PSN قرار خواهد گرفت.

از این بازی انتظارات زیادی می‌رود و به احتمال زیاد به یکی از عناوین موفق سونی تبدیل خواهد شد.

بزودی منتظر جزییات بیشتری باشید.
پایان

Source

آخرین ویرایش:

hedi720

کاربر سایت
Feb 7, 2008
199
نام
هدایت
وای وای وای وای . . . :groupwave::groupwave: ینفر منو بگیره . ای خدا آیا من تا چند روز دیگه زنده میمونم .:confused: . مطمئنم فوق فوق فوق فوقلاده ست .:peace::peace::peace:

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
مثل اینکه دیوید جفی گفته اون چیزی که قراره ببینیم اونی نیست که ازش تعریف میکرد!
نمیدونم منظورش چیه !
یعنی همون تریلری نیست که اون دیده !؟
sors!

آخرین ویرایش:

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
مثل اینکه دیوید جفی گفته اون چیزی که قراره ببینیم اونی نیست که ازش تعریف میکرد!
نمیدونم منظورش چیه !
یعنی همون تریلری نیست که اون دیده !؟
sors!
چیز بدی نگفته فقط گفته که این تریلری که قراره به زودی به نمایش دربیاد با اون چیزی که خودش دیده تفاوت داره و یه تریلر دیگه دیده!

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
خدایا یه پولی به ما بده یه سرعت عملی به این سازنده ها :cheesygri
من بدبخت که ده ها بار نسخه 1 و 2 رو تموم کردم حالا باید تو کف 3 بمونم :(
PS3 چند بود ؟ :biggrin1:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
تریلری که قراره به زودی به نمایش دربیاد با اون چیزی که خودش دیده تفاوت داره و یه تریلر دیگه دیده!
جفی اصل بازی رو دیده بود نه تریلر!.
هیچ سازنده ی هم نمیاد اوج و لحظه های فوق العاده بازی ش رو در اولین تریلر بنمایش بگذاره.

Sony-TJ

کاربر سایت
Sep 22, 2008
398
خیلی دیگه دارن آدمو شکنجه می دن.
فکر کنم این شماره مثل شماره قبلی اواخر عمر PS3 عرضه بشه و بتونه نهایت قدرت این کنسولرو نشون بده...
من که فکر نمی کنم.
هیچ سازنده ی هم نمیاد اوج و لحظه های فوق العاده بازی ش رو در اولین تریلر بنمایش بگذاره.
دقیقا!

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
جفی اصل بازی رو دیده بود نه تریلر!.
خب که چی؟ منظور منم همین بود .

فکر کنم این شماره مثل شماره قبلی اواخر عمر PS3 عرضه بشه و بتونه نهایت قدرت این کنسولرو نشون بده...
GOW III احتمالا اواخر 2009 و برای کریسمس سال بعد میاد .

hedi720

کاربر سایت
Feb 7, 2008
199
نام
هدایت
فقط ینفر بیاد جواب این سوالو بده :confused: : آیا گرافیک اصلی بازی اون چیزی نیست که انتظار داریم ببینیم البته تا چند روز دیگه !؟:confused::(

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
فقط ینفر بیاد جواب این سوالو بده :confused: : آیا گرافیک اصلی بازی اون چیزی نیست که انتظار داریم ببینیم البته تا چند روز دیگه !؟:confused::(
با توجه به GoW II روی Ps2 میشه انتظار گرافیک فوق العاده ی رو از این داشت.

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
از دوستان کسی اطلاع نداره که بعد از این شماره شماره ی 4 هم ساخته میشه یا دیگه کلآ داستان تموم میشه؟اگه شماره ی بعدی هم در کار هست برای این نسل هست یا نسل بعد؟(میدونم سوالم شاید یه کم عجولانه باشه ولی سوال کردن که عیب نیست)merc

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر