جزییاتی از GOD OF WAR III

• Thread starter Thread starter GENE
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

GENE

کاربر سایت
god-of-war.jpg

گوشه‌ای از صحبت‌های VGTILT.com در مورد GOW3:

تریلر جدیدی برای VGA امسال در نظر گرفته شده‌است که البته این تریلر به هیچ وجه نتیجه پایانی و نهایی کار نبوده و بازی نهایی فراتر از این خواهد بود. فقط به تعدادی از موارد اشاره می‌کنم:

گرافیک این بازی استاندارد جدیدی را در بازی‌های ویدئویی بوجود خواهد آورد. این بازی براحتی جزییات گرافیکی عناوینی مثل GeOW و Uncharted را پشت سر خواهد گذاشت و یکی از بهترین تجربه‌های سینمایی را به ارمغان خواهد آورد. جزییات با دقت بسیار بالایی کار شده‌اند و انیمیشن‌های بازی تجربه‌ای به شما خواهند داد که تابحال نداشته‌اید.

احتمالا این بازی در 1080P و با 60 فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد. این امر نه تنها به زیبایی بازی کمک می‌کند بلکه برگ برنده‌ای برای بازیباز‌ها خواهد بود.

کریتوس تنها شخصیت قابل بازی نخواهد بود و به نظر می‌رسد که همراهی در طول راه خواهد داشت... شاید برادر او !!!

گیم‌پلی تقریبا مثل گذشته خواهد بود که البته بهینه شده است. دوربین بازی خیلی به شخصیت نزدیک‌تر شده و همه چیز بزرگ‌تر به نظر می‌رسد و فقط در مواقع خواص محدوده بزرگتری را در بر می‌گیرد. 3 مکانیسم جدید برای گیم‌پلی بازی تعریف شده که نیاز بازیباز‌های مختلف را مرتفع می‌کند.

یک مود انلاین، یک مود گلادیاتور و co-op نیز به بازی اضافه شده‌است.

در بازی منطقه‌ای وجود دارد که کریتوس در حال جنگ با لشکر عظیمی از جسد‌های پوسیده می‌باشد که در یک قبرستان با جزییات بالا اتفاق می‌افتد. انجا مه غلیظی حکم فرماست و درختان خشکیده و سنگ‌قبرهای زیادی به چشم می‌خورند. جزییات گرافیکی بسیار بالاست و کریتوس پس از جنگ با این لشکر زامبی‌ها وارد وارد دخمه‌ای می‌شود و در آنجا جنگ با یک BOSS غول‌پیکر آغاز می‌شود.

این مبارزه، یکی از سینمایی‌ترین نبرد‌ها در تاریخ بازی‌های ویدیویی است که در آن شما باید بجنگید و گاهی نیز از سیستم دکمه‌زنی استفاده می‌شود و همچنین یک سیستم جدید که فعلا حرفی از ان به میان نیامده. به احتمال 100 درصد در ماه‌های آینده دمویی از این بازی در PSN قرار خواهد گرفت.

از این بازی انتظارات زیادی می‌رود و به احتمال زیاد به یکی از عناوین موفق سونی تبدیل خواهد شد.

بزودی منتظر جزییات بیشتری باشید.
پایان

Source

آخرین ویرایش:
البته پست‌ها رو Bolt نکردم بلکه Bold کردم چون نمونه‌هایی از نقل قول‌های تاریخی هستند که همیشه تو ذهنم میمونه

بسیار عالی
هدف شما از چنین پست‌های زیبا و بی طرفانه بر همگان واضح و مبرهنه

به فعالیتتون ادامه بدید آینده روشنی براتون میبینم
علاقه ی زیادی به Bolt (Bold) کردن پست اشخاص مختلف داری بجای اینکه بیایی بحث رو با منطق پیش ببری و جوابگو باشی ... البته برای من که هیچ فرقی نداره.مهم اینه که بقیه چی فکر کنن.

اما در مورد اون پست که رفتی گشتی و پست 1 سال پیش رو پیدا کردی دقیقا قبل از اینکه KZ2 نمایش داده بشه.اون پست حرف من نبود ، 'گفته ی سایت های زیادی بود که بنظر من و خیلی های دیگه کاملا منطقی بود.

یعنی Killzone 1 (Ps2 واقا یک ضعف برای سونی محسوب میشد که از جمله روز اول رقیبی برای سری Halo ساخته و شناخته شده بود.(KZ1 واقا یک افتضاح بود حالا دلیلش زیاد مهم نیست)

و در آخر بگم که ، اصلا مهم نیست چهار تا فن بوی متعصب چی بگن.مهم اینه که اتفاقات آینده چی باشه ..

نکته:
اگه با جایی از پست من مشکل داری بیا تا بررسی کنیم.غیر این صورت هدفت از اینجور پست ها کاملا نمایان هست.

لازم به ذکر هستش که من هیچکس خاصی مدنظرم نیست فقط موضوع اینه که اینجا حرکت شما دوست عزیز Ali_Amini که بحثی به این مسخرگی رو ادامه میدید ناشایست هستش.
اتفاقا ما قبلا بحث خوبی داشتیم ولی نمی‌دونم این عکس‌العمل فعلی از جانب شما چه دلیلی داره؟!
.
همیشه اوایل بحث سالم هستش ولی دو قدم که میره جلو فن بویان عزیز کار رو متوقف میکنن و نمیزارن بحث سالم پیش بره.حاضر هستن تاپیک قفل بشه ولی بحث ادامه پیدا نکنه چون ضرر داره براشون.
البته این مشکل همیشه بوده و هستش و جداً من بعضی اوقات خیلی کوتاه میام و سعی میکنم بحث منطقی پیش بره ..

بهتره اولین پست بنده رو ببینید :
این تصاویر کیفیت ندارن و از تریلر گرفته شده.قطعا کیفیت بهتری خواهد داشت ولی این چیزی که من الان دارم میبینم 1/3 اون چیزی که از "گرافیک" این بازی تعریف میکردن هم نداره (البته گرافیک In-Game بازی رو کسی ندیده بود ولی با یک دموی CG مطابق هم میدونستند!)
اینکه سونی اوایل معرفی از یک تصویر نسبتا ضعیف استفاده میکنه و بعدا اون رو به مرور زمان تقویت میکنه رو سر قضیه Killzone 2 مشخص شد و بنده هدفم از قرار دادن عکس KZ "فقط" مقایسه بین اولین تصاویر بازی با آخرین تصاویر بود که کاملا مشخصه ولی نمیدونم چرا "بعضی ها" که شناخته شده هستند نتونستن با این موضوع کنار بیان.

و اما اینکه ،
از اول این تاپیک تا الان اسمی از 360 و بازیهاش برده نشده اونوقت چنین پست هایی هم میبینیم !! :
یه سری دلیل می یارن برای کوچیک جلوه دادن این بازی ها . که اگه همون دلیل هارو برای بازی های اختصاصی کنسول 360 بیاری قبولش نمی کنن اصولا فنبوی جماعت دنبال منطق نیست . فقط می خواد به هر شکلی ثابت کنه که کنسول مورد علاقه اون و بازی هاش برتر هست
بهر حال،من دیگه بحث رو بیشتر از این ادامه نمیدم.

Ali_Amini عزیز مبحث مقایسه‌ای همیشه همین بحث‌ها رو هم در پی داشته.
مکته خوب در مورد GOW3 اینه که اینبار سونی دل همرو با یه CG خوش نکرده.
اینبار با یه گرافیک خوب طرف هستیم که در زمان عرضه پیشرفت خوبی خواهد داشت. نیمه پر لیوان چیزی هستش که دیدنش میتونه به تموم شدن این بحث‌ها خیلی کمک کنه.
در هر صورت اگر واقعا این قبیل بحث‌ها رو ادامه ندین و پیشو نگیرین نه تنها نشون از کم آؤردن شما نیست بلکه درک شما رو پرهیز از مباحث بی‌معنی نشون میده و قابل تقدیره.
در هر صورت بابت عکس‌العمل منظقیت ازت تشکر می‌کنم.

در مور GOW3:
بزرگترین نکته‌ای که دوستان در مورد گرافیک GOW3 نمی‌بینن همونی هستش که من بهش اشاره کردم ولی دیده نشد.
اینکه اینبار گرافیک GOW2 رو بصورت بهتر داریم که جای تقریبا تمامی افکت‌های Fake و غیر واقعی قبلی نظیر بازتاب‌ها, جلوه‌های واقعی و Realistic حضور دارن.
فهمیدن این نکته هم در نگاه اول کار ساده‌ای نیست. چه برسه به اینکه خیلی‌ها هنوز فرق افکت‌های گرافیک BLACK‌ رو با CRYSIS نمی‌دونن‌(بلا نسبت دوستان)
بنظر من صبر کنید تا بازی منتشر بشه یا تصاویر نهاییش در دسترس عموم قرار بگیره. اون موقع میشه نظر قطعی داد... .

فهمیدن این نکته هم در نگاه اول کار ساده‌ای نیست. چه برسه به اینکه خیلی‌ها هنوز فرق افکت‌های گرافیک BLACK‌ رو با CRYSIS نمی‌دونن‌(بلا نسبت دوستان)
:دی
بنظر من صبر کنید تا بازی منتشر بشه یا تصاویر نهاییش در دسترس عموم قرار بگیره. اون موقع میشه نظر قطعی داد...
دقیقا...متاسفانه ما ایرانی ها همیشه عجله می کنیم!

یعنی Killzone 1 (Ps2 واقا یک ضعف برای سونی محسوب میشد که از جمله روز اول رقیبی برای سری Halo ساخته و شناخته شده بود.(KZ1 واقا یک افتضاح بود حالا دلیلش زیاد مهم نیست)
افتضاح بود! نه بابا :)
Killzone 1 یکی از بهترین گرافیکهای کنسول PS2 رو داشت و از نظر گیم پلی هم مشکلی نداشت منتها یه سری مشکلات مثل افت فریم و چیزهای دیگه باعث شد که نمرات کمی بگیره
من نمیگم شاهکار بود ولی بازی بدی نبود
البته فکر نمیکنم شما حتی یکی از عنوانهای Killzone رو بازی کرده باشی و عادت داری همینجوری برای خودت نظر بدی

بعد اینکه هر کسی که صفحات قبل تاپیک رو بررسی کنه پستهای قشنگ شما که یه تنه با همه در حال کل کل بودی رو میبینه بعد خیلی راحت به صورت کاملا متفکرانه! میگی
"همیشه اوایل بحث سالم هستش ولی دو قدم که میره جلو فن بویان عزیز کار رو متوقف میکنن"
و این
و در آخر بگم که ، اصلا مهم نیست چهار تا فن بوی متعصب چی بگن.مهم اینه که اتفاقات آینده چی باشه ..
الان شما به یک جمع گفتی فن بوی در صورتی که شما خودت ....
ماشالا مدیرا برخوردشون خوب شده جدیدا و زیاد براشون اهمیتی نداره
فقط اینو برای بقیه میگم
هیچ وقت کسی به شما تهمت فن بوی بودن نمیزنه مگر اینکه خودش فن بوی باشه

Ali_Amini
خوبه که همه میشناسنت و جوابتو نمیدن و کلا بیخیال بحث شدن:)
البته من نمیدونستم شما قصدت از این همه بحث چیه ولی حالا فهمیدم
از این به بعد ترجیح میدم که با آدمهای بی منطقی مخصوصا شما که فقط دنبال کل کل و مسخره بازی هستن بحث نکنم

آخرین ویرایش:
افتضاح بود! نه بابا :)
Killzone 1 یکی از بهترین گرافیکهای کنسول PS2 رو داشت و از نظر گیم پلی هم مشکلی نداشت منتها یه سری مشکلات مثل افت فریم و چیزهای دیگه باعث شد که نمرات کمی بگیره
من نمیگم شاهکار بود ولی بازی بدی نبود
البته فکر نمیکنم شما حتی یکی از عنوانهای Killzone رو بازی کرده باشی و عادت داری همینجوری برای خودت نظر بدی

مگه چند نسخه از Killzone منتشر شده ؟! :)
حقیقتا من بازی کردم ولی متاسفانه وسط بازی گذاشتمش کنار.(قبل از اینکه گند بزنه خودم یکی از فن های پروپاقرص این بازی بودم)

و اینکه دیگه میانگین 6-7 از Gamerankings خودش گویای همه چیز هست ، بحث کردن هم در رابطش فایده ای نداره.

ولی اون زمان که KZ1 جلوی سری Halo ظاهر شد واقا یک افتضاح بود.
بعد اینکه هر کسی که صفحات قبل تاپیک رو بررسی کنه پستهای قشنگ شما که یه تنه با همه در حال کل کل بودی رو میبینه
بستگی داره شما به چی بگی کل کل !
همه ؟! (اون همه رو برام نام ببر ببینم کیا و وضعیتشون در چه سطحیه.هر کسی هر جور برخورد کرد،همونجور باهاش برخورد میشه)
هیچ وقت کسی به شما تهمت فن بوی بودن نمیزنه مگر اینکه خودش فن بوی باشه
نکنه میخوای نصیحت فن بوی گرایانه هم بکنی !
:lol:
دیگه تمام عالم و آدم میدونن بحث کردن با Robin Rood به کجاها ختم میشه ...

خداوکیلی بحث الکی و بچه گونه نکنید !
صبر کنید تریلر بعدی راببینید !
نمایشگاه بعدی یا رویدادی که تریلر توش عرضه بشه در آینده نداریم؟(کریسمس هم میتونه باشه !!!)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or