جزئیات FIFA 12 Demo

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
FIFA12-Demo-580x435.jpg

بسیاری از ویژگی هایی که در دموی حال حاضر فیفا 12 در GC وجود دارند در نسخه دمو بعدی نیز خواهند بود بنابراین تیم ها و استادیوم های موجود در دمو عبارتند از:

FIFA 12 Demo Teams
Marseille

AC Milan

Arsenal

Dortmund

Barcelona

ManCity​

FIFA 12 Demo Stadium
Eithad Stadium – Man City : Day and Dry weather options

FIFA 12 Demo Match Time
3 Minute Halves

FIFA 12 Demo Tutorials
Standing Tackle

Sliding Tackle

Jockeying

Running Jockey

Contain

Team mate Contain

Push Pull

دمو فیفا 12 در سیزدهم سپتامبر امسال عرضه خواهد شد.

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
اینجا هم میام حرفی رو که برای دوستم زدم رو براتون تکرار میکنم.
توی فیفا 11 هم قدرت بازیکنان بارسا اگر دقت میکردید از بازیکنان رئال بیشتر بود.
توی این نسخه هم همینطوره.
به نظر من این اورال ها خیلی خیلی مهم (تا حدودی چرا) مهم نیستند بلکه بستگی به بازی شخص داره.مثلا به نظر من بازی هوایی با بارسا اصلا جواب نمیده چون قد بازیکنان کوتاه تره ولی با رئال چرا.
البته با رئال میشه با روش های بیشتری بازی کرد.خود من با رئال میتونم با 4 روش (حدودا) بازی کنم ولی با بارسا باید بیشتر زمینی کار کرد و این خیلی سخت تره البته کسی بلد باشه واقعا حریف سختی هست.
برای همین دلایل بالا هستش که بعضی ها فکر میکنن بارسا بد درست شده.در کل به اورال ها توجه زیادی نکنید و سعی کنید با تیم مورد علاقه تون با روشی درست بازی کنید

HDV 7

گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
ریتینگ پرتو

05-FIFA12-online-blog-IT.JPG

اینم ریتینگ های آرسنال که از ویدیو بازی گرفتم که کیفتشون زیاد خوب نیست.

یه نکته جالب هم اینه که امسال رو جزئیات خیلی خوب کار کردن مثلا استایل زدن ضربات ایستگاهی عوض شده, اینترو بازی عوض شده مثلا از هر تیم یه فیلم 2-3 ثانیه ای قبل بازی میندازه که مثلا دریبل میزنن. یه چیز دیگه هم که جالب بود مثل ضربات ایستگاهی که بعضی وقتا میشه بازی رو زود شروع کرد throw in ها هم میشه زود شروع کرد یعنی بازیکن میره توپ رو ورمیداره پرتاب میکنه.

اینم همون فیلم اینترو

اینم ویدیو هموناست. چیزای جالبی نشون میده.

Dastan

کاربر سایت
Jul 20, 2011
44
نام
reza
بخدا اگه جای این تیم ها تراکتور سازی تبریز و ،مس سرچشمه می زاشتن بیشتر دانلود می کردند

آخرین ویرایش:

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
خب الان شما پورتو رو مثلا با دورتموند یک مقایسه کوچک بکنید ببینید چقدر فرق میکنند یعنی قهرمان المان از پرتغال به نظرتون ضعیفتره؟؟؟؟
اینجا هم میام حرفی رو که برای دوستم زدم رو براتون تکرار میکنم.
توی فیفا 11 هم قدرت بازیکنان بارسا اگر دقت میکردید از بازیکنان رئال بیشتر بود.
توی این نسخه هم همینطوره.
به نظر من این اورال ها خیلی خیلی مهم (تا حدودی چرا) مهم نیستند بلکه بستگی به بازی شخص داره.مثلا به نظر من بازی هوایی با بارسا اصلا جواب نمیده چون قد بازیکنان کوتاه تره ولی با رئال چرا.
البته با رئال میشه با روش های بیشتری بازی کرد.خود من با رئال میتونم با 4 روش (حدودا) بازی کنم ولی با بارسا باید بیشتر زمینی کار کرد و این خیلی سخت تره البته کسی بلد باشه واقعا حریف سختی هست.
برای همین دلایل بالا هستش که بعضی ها فکر میکنن بارسا بد درست شده.در کل به اورال ها توجه زیادی نکنید و سعی کنید با تیم مورد علاقه تون با روشی درست بازی کنید
خب دوسته عزیز حرفه شما که کاملا درسته تمام این چیزا فقط بر میگرده به بازی کردنت خب اگر یک تیمه متوسط هم دستت باشه بدونی چطور بازی کنی باهاش موفقی البته در برابره حریفایه کم تجربه تر نسبت به خودت اما اگر حریف قدری روبروت باشه دیگه اونجاست که مهم تیمت در چه سطحیه که بتونی ببری یا نه
من درمورد بارسایه ساله پیش کاملا موافقم قدرتاش زیاد بود اما عملا زیاد کاربردی نداشت چون بازی کاملا فیزیکی و در گیرانه باید پیش میرفت رویه زمینم که میخواستی بزی کنی با یه تنه مسی ژاوی اینیستا مهار میشدن توپ از دست میدادن خدا کنه این مسائله روهم تو فیفا 12 حل کنن بشه از بازیکنایه ریز اندام خوش نقش مثله واقعیتشون ازشون بازی گرفت
من معتقدم هرکسی فقط باید تیمه مورده علاقش برداره اصلا به این نگاه نکنه که امسال کدوم تیم قدرتش بیشتره اینجوری باختتونم ارزش داره اینقدر تمرین میکنی شده برایه یه بارم که شده ببری واقعا لذت داره
مثلا من و دوستم از اوله این نسل که فیفا07 بود فقط و فقط دوتا تیم بیشتر بر نداشتیم من بایرن مونیخ اون ارسنال حتی برای تست کردن هم تیممون عوض نکردیم الان بقدری تبهر پیدا کردیم تو شناخت تیممون که از همین الان ترکیب این فیفا 12 برایه خودمون ترسیم کردیم که چطور به دیدار هم بریم خلاصه زیاد به قدرتا اهمیت ندین به دلتون اهمیت بدین که با کدوم تیمه
البته اینم بگم انتظارم ندارم که ea مقرضانه به تیما نگاه کنه و کاملا سلیقه ای رویه قدرتا و بالانس کردن تیما کار کنه
الان داشتم اورالایه ارسنال نگاه میکردم خب واقعا تیمه خوبی رو بالانس کرده تیمی که 4 انگلستان بود اما تیمه اول المان نگاه کنید چطور بالانس شده که حتی از پورتو هم قدرتاش مخصوصا در میانه و حمله کمتره
فقط تنها خواستم اینه که بی عدالتی نکنن و تمامه سعیشون بکنند که اونطور که واقعیت هست تیم بالانس کنند جوری نباشه که ادم خس کنه به یه لیگ یا به یه تیم زیادی لطف شده
دوستان پورتو که تو دمو نبود چطور اورالاش امد بیرون؟ ایا میشه اگر اورالایه بایرن رو هم دیدید بزارید که ما از الان بفهمیم با چه سیستمی بازی کنیم بهتره
بیصبرانه منتظر فیفا12

آخرین ویرایش:

BENCHMARKMAKER

کاربر سایت
Jul 3, 2011
391
نام
Reza
آقا ی سوال !
این گزارشگر های قدیمی هنوز هستن ! نمردن ! نمیخوان بمیرن ! منظورم جان واتسون و اندی گری هستن !

بسه دیگه ترو خدا صداشون خیلی رو مخه! گزارشگر جدید اضافه نشده !

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
فقط جون مادرشون اون منوی مسخره ی بازی رو عوض کنن(اینطور که از عکس ها برمیاد این کار رو نکردن)وباز هم جون مادرشون یه فکری به حال اون آدم های ... بکنن که کانکشنشون رو قطع میکنن.

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
اینم همون فیلم اینترو

اینم ویدیو هموناست. چیزای جالبی نشون میده.
ببخشید شما یا دوستان نمیتونید این ویدیو رو برای دانلود بزارید.چون واقعا تماشا کردنش خیلی سخته.
خیلی خیلی ممنون.
به خدا از دست این فیفا دیوونه نشیم خوبه.دیشب خواب میدیدم خبرنگار شدم و رفتم آلمان و هی میشستم پای فیفا.تازه با نسخه ی کامل.بعد یهو دیدم لیگ ایران هم بهش اضافه کردن ولی lock بود.خلاصه فیفا به خوابمون هم رحم نکرده

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
به نظر میاد فوق ستاره ها رفتن بین 89 تا 92!!قبلا 87-88 بودن.بازیکنای ستاره هم اومدن رو 85-86 ولی بقیه همون قدرت قبلی رو حفظ کردن برای همین فاصله زیاد شده.
خب الان شما پورتو رو مثلا با دورتموند یک مقایسه کوچک بکنید ببینید چقدر فرق میکنند یعنی قهرمان المان از پرتغال به نظرتون ضعیفتره؟؟؟؟
پورتو یوفا رو برد.فالکائو رو هم فروختن البته.
دورتموند به جز دفاع کناری هاش بندر و گروسکرویتز خوبه تقریبا!

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,308
نام
Amin
عشقست دورتموند.
بنظر من که همه ابزار لازم رو برای مقابله با تیمهای غول داره.دو تا دفاع وسط خوب داره توی گوشه ها هم از بلاژیکوفسکی و ماریو گوتزه و زیدان و یه مهاجم هدف عالی بنام باریوس فقط حیف که نوری شاهین رفت وگرنه میانه میدان هم بیمه میشد.با یه سیستم دفاعی و استفاده از ضد حمله میشه ایستادگی کرد

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,308
نام
Amin
چرا فابرگاس تو ارسناله؟تا اومدون بازی درست میشه دیگه؟؟

مطمئن باش درست میشه.نه تنها نقل و انتقالات حتی همه کفشها هم از دمو تا عرضه نسخه کامل آپدیت میشه.
نصری هم که داره کم کم از آرسنال میره !

HDV 7

گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
هادی میشه ریتینگهای ارسنال رو بطور واضح بزاری؟! اگرممکنه البته...
عکس رو از ویدیو گرفتم که بالاترین کیفیتش بود. ریتینگا مثل اینکه اینان:
Szczesny 78
Sagna 82
Djourou 78
Vermaelen 83
Gibbs 76
Wilshere 82
Song 83
Walcott 82
Nasri 85
Van Persie 87
Fabianski 77
Koscielny 78
Ramsey 77
Diaby 77
Gervinho 84
Arshavin 85
Chamakh 81
Squillaci 77
[h=3][/h][h=3]http://www.arsenal.com/news/news-archive/young-guns-wojciech-szczesny[/h]

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر