جزئیات FIFA 12 Demo

• Thread starter Thread starter HDV 7
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
FIFA12-Demo-580x435.jpg

بسیاری از ویژگی هایی که در دموی حال حاضر فیفا 12 در GC وجود دارند در نسخه دمو بعدی نیز خواهند بود بنابراین تیم ها و استادیوم های موجود در دمو عبارتند از:

FIFA 12 Demo Teams
Marseille

AC Milan

Arsenal

Dortmund

Barcelona

ManCity​

FIFA 12 Demo Stadium
Eithad Stadium – Man City : Day and Dry weather options

FIFA 12 Demo Match Time
3 Minute Halves

FIFA 12 Demo Tutorials
Standing Tackle

Sliding Tackle

Jockeying

Running Jockey

Contain

Team mate Contain

Push Pull

دمو فیفا 12 در سیزدهم سپتامبر امسال عرضه خواهد شد.

بارسا رو ترکوندن رسما!این چه حرکتیه دیگه؟پنج برابر از میلان قوی تره!

بازم داری؟:دی

اَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَ
اینا همه 92 هستن که:biggrin1:من فقط مسی رو دیدم اول!!
الوز 87. بعد سانچز 84،!!!! حتما پدرو هم میشه 88 89!

من فك ميكنم سيستم ريتيگ تغيير نكرده....فقط سطح ريتينگها بالا رفته...مثلا Balance مسي از 86 شده 95!خوب به خاطر همين ريتينگش شده 95 ديگه!يا مثلا Reaction_ش شده 95!

باز مسی و ژاوی و اینیستا بالای 90 باشن قابلِ درکه ولی داوید ویا 91؟!! کلاً Overall ها زیاد طبیعی نیست. شاید هنوز عادت نکردیم بهشون و واسه همه‌ی تیم‌ها همینجوری باشه. راستی تریلر های زیادی از گیم‎پلی بازی از دموی گیمزکام تو YouT*be ریخته و منم اکثرشون رو تماشا کردم:d همونطور که حدس می‌زدم بازی خیلی فیزیکی‌تر شده و انیمیشن‌ها به طرز عجیبی به واقعیت نزدیک شدند. برخلاف تصوراتی که داشتم پیشرفت‌ها در هر زمینه‌ای کاملاً محسوسه و فیفا مثل گذشته عالی عمل کرده.

آخرین ویرایش:
درسته که مسی تو دو سال گذشته بهترین بوده و باید آمارش نسبت به بقیه بالاتر باشه اما اینکه سه شماره از رونالدو بالاتر باشه کمی حالت غیر واقعی به بازی میده حداکثر اختلاف این دو بازیکن باید دو شماره باشه بعدشم مشکل اصلا اون نیست مشکل اصلی فضایی بودن آمار هاست که میتونه حسابی به بازی لطمه بزنه آخه یه بازیکنی که قبلات آمارش 82 بوده الان شده 85 که این خیلی غیر واقعیه و بد جوری به بازی ضربه میزنه امیدوارم بازی با مشکلات جدی رو به رو نشه

منم با دوستان کاملا موافقم امار قدرت زیادی بالاست فیفا 11 خیلی خصیص بازی دراورده بود برای دادن اورال جوری که صدایه همه در امد فکر کنم ea هم نامردی نکرد این عیب جوری جبران کرد که از اون ور سقف باز افتاد اینکه بارسلونا باید از همه تیما بهتر باشه شکی توش نیست اما خداییش دیگه این اورالا دیگه بیش از حد بالاست بارسلونا زیادی فضایی درست کردند
مثلا دورتموند اورالاش نگاه کنیدخیلی کمه
به نظر من میلان خوب بود ای کاش به نصبت میلان تیمار یدست درست کنن حالا بارسا رو قوی کنند نه دیگه اینقدر البته خدایش تو فیفا 11 خیلی کم لطفی کرده بودن بهش فکر کنم خواستن جبران کنند
دوستان کسی اورالایه ارسنال نداره؟ لطف میکنید بزارید

من دوست دارم تیم خودم(منچستر) اینجوری باشه:

دخه آ: 80

اورا:87
ویدیچ:90
فردیناند:85
رافائل:80
فیل جونز:80
اسمالینگ:78
اشلی یانگ:88
هرناندز:87
رونی:92
برباتوف:85
نانی:87
والنسیا:88
کریک:82
فلچر:84
گیگز:85
کلورلی:78
مایکل اوون:80
فابیو:80

فکر کنم سازندگان بازی قبلا گفتن که Overall ها ثابت نمیمونه و نسبت به فرم بازیکن بالا و پایین میره .....پس خیلی هیجان زده نشید اورال ها پایین و بالا میشن در طول فصل

برای اون دوست عزیز پرو بازمون هم دعا کنید:d

وای دیگه دارم دیووونه میشم.
فوق العاده منتظر بازی و دموی بازی و تریلر و عکس ها و کلا هرچی از فیفا 12 هستم.
فیس ها پیشرفت کردن و همچنین امیدوارم هیگواین هم موهاش درست شده باشه.
از hadivilla هم ممنونم که خبرهای درمورد فیفا 12 رو به خوبی میرسونه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or