جزئیات FIFA 12 Demo

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
FIFA12-Demo-580x435.jpg

بسیاری از ویژگی هایی که در دموی حال حاضر فیفا 12 در GC وجود دارند در نسخه دمو بعدی نیز خواهند بود بنابراین تیم ها و استادیوم های موجود در دمو عبارتند از:

FIFA 12 Demo Teams
Marseille

AC Milan

Arsenal

Dortmund

Barcelona

ManCity​

FIFA 12 Demo Stadium
Eithad Stadium – Man City : Day and Dry weather options

FIFA 12 Demo Match Time
3 Minute Halves

FIFA 12 Demo Tutorials
Standing Tackle

Sliding Tackle

Jockeying

Running Jockey

Contain

Team mate Contain

Push Pull

دمو فیفا 12 در سیزدهم سپتامبر امسال عرضه خواهد شد.

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
فن پرسی این فصل چی کار کرد مثلا باید 91 باشه ؟! :D
بالای برباتف هست چیچاریتو هرچی که هست :D

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
بدون شک نمیتونه کمتر از 84 باشه من فکر میکنم 84 براش مناسبه 87 خیلی زیاده! اگر چیچا 87 باشه فن پرسی باید 91 باشه:d
منم با همین 84 موافقم،:d به نظرم مناسب ترین overall واسه چیچاریتو همینه.
خدا عاقبت دفاع آرسنال رو ختم به خیر کنه!

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,737
نام
شیخ صدرا
وقتی توز 87 باشه برباتوف ـم باید همینقد باشه :D جفت ـشون یه اندازه گل زدن تو لیگ برتر.....

فن پرسی به نظر من باید 88 89 باشه.چون اگه مصدوم نمیشد این فصل به نظرم میتونست آقای گل انگلیس باشه.

Mehrdad 7

کاربر سایت
Sep 18, 2010
1,186
کسی میدونه رونی و ویدیچ چند ـن؟ :D
رونی 89 هست.
ویدیچ هم نمیدونم ولی 90 درصد 87 هست.
روني كه صد در صد بالاي 90 ِ . وقتي ويا شده 91 ، روني 92 - 93 احتمالا .
ويديچ هم بايد بالاترين ريتينگ بين مدافع ها رو داشته باشه وقتي پيكه 88 شده يعني 89 - 90 .
پ . ن :‌ البته اين ريتينگ ها به نظرم تاثير داره ولي راحتي شما با اون بازيكن خيلي بيشتر موثره . ( راحتي هم يعني همون ريز نمرات تو هر بخش ، مثلا سرعت و كنترل و .... )‌ مثلا تو 11 من خيلي با پودولسكي راحت تر بودم تا تورس ! دي :

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
اگه میشه یکی لطف کنه بگه اورال ویدیچ که بدون شک بهترین مدافع وسط حال حاضر دنیاست رو بگه و پیکرو هم همینطور چون اگه پیکه با ویدیچ هم اندازه باشه باید امسال قید فیفا رو زد هر چیزی رو میشه تحمل کرد غیر از این اورالای تخیلی که شاید زیاد مهم نباشه اما میتونه بازیرو تحت شعاع خودش قرار بده

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
اورال بازيكنا اونجوري هم كه شما ميگيد مهم نيستا!مثلا پيكه چون تو فاز حمله بهتر از ويديچ عمل ميكنه ممكنه اورالش بالاتر باشه!كه نيست!اورال ويديچ پارسال 87 بود و با اين تغييراتيكه تو ريتينگها دادن امسال بايد 89-90 باشه...مطمئنا پيكه توي فازدفاع مثل ويديچ محك نخورده ولي توي بازيهاي حساس اين فصل عالي خودشو نشون داده...يا مثلا آبيدال واقعا فصل گذشته براي بارسا هر وقت بازي كرد عالي بود...ولي اورالش 83 قرارِ باشه!من فك نميكنم اصلا ريتينگها ديگه مثل قبل ربطي به بازيكناي ديگه داشته باشه...سطح ريتينگها كه بالا رفتِ خيل ميتونه ريتينگها رو بهتر نشون بده به نظرم..چون مثلا ديگه يه بازيكن رو براساس بازيكناي ديگه در نظر نميگيرن،بلكه ريتينگ واقعي خودشو بهش ميدن...مثلا همين ويديچ يا پيكه رو نميان با هم مقايسه كنن و بعد ريتينگ بهشون بدن...ميان دقيقا اون تواناييِ واقعي خودشون رو بهشون ميدن كه خيلي بهترِ...چون اينجوري واقعا عادلانه نيست كه بخواي تصميم بگيري كه كي بهتر از كي هست...!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر