جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

san93

کاربر سایت
Jul 11, 2007
53
نام
پارسا
منم دیشب یا پریشب دانلود کردم 40-50 دقیقه طول کشید.قسمت آچیومنتاش بهتر شده چیز دیگه ای ندیدم.
غیر از اچیومنت، یه Eject هم اضافه شده (وقتی بازی تو دستگاهه با دکمه X میده بیرون!
توی Picture Gallery هم یه مود دوربین دیجیتال اضافه شده، من اینها رو پیدا کردم!

Saeed PM

کاربر سایت
Jun 16, 2009
438
نام
سعید
غیر از اچیومنت، یه Eject هم اضافه شده (وقتی بازی تو دستگاهه با دکمه X میده بیرون!
توی Picture Gallery هم یه مود دوربین دیجیتال اضافه شده، من اینها رو پیدا کردم!

تغیر حجم بازی ها و بیشتر تغییرات در لایو اضافه شده.

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
اگه میشه یه نفر gta iv را توی همین داشبورد جدید بزاره ببینه هنگام لود اول بازی ، اون 2 تا عکس آخر واسش لود میشن یا نه؟؟

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
من تازه میخوام به live وصل بشم.یه اپدیت کردم بعد رستارت کرد خودش یکی دیگه اومد که خیلی زیاد بود.80 دقیقه طول میکشید که دانلود نکردم.اینو حتما باید دانلود کرد تا به live وصل بشه؟

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
بعد از پخش Update ماه اگوست دسته ای کاربران هفته ها صبر کردند به امید اینکه مایکروسافت لینک دانلود Update داشبورد را مثل روال قبل در Webstie خود قرار دهد.

ولی مایکروسافت این آپدیت را برای همگان عمومی نکرد و فقط کسانی که به Xbox Live دستری داشتند می توانستند این آپدیت را انجام دهند.

چندی پیش در 23 September مجدداً خبری از اپدیت جدید Xbox Live نیز بخش شد، این آپدیت بیشتر جنبه ی آماده سازی (preparation) برای فعال کردن سرویس های جدید Xbox Live بود ( جزئیات بیشتر خبر در تاپیک: آپدیت جدید Xbox Live امروز )

مثل آپدیت قبل باز هم لینک دانلود این آپدیت در Webstie مایکروسافت قرار نگرفت و می توان حدس زد که این کار معنی خاص خودش را دارد.
می توان گفت که کاربرانی که در گذشته از سرویس Xbox Live محروم و BAN شده اند، اجازه استفاده از این UPDate ها را نیز ندارند.!!

بعد از اینکه به این نتیجه رسیدم که مایکروسافت قصد ندارد آپدیت های XBox خود را به صورت عمومی پخش کنند به این فکر افتادم که
به نحوی آپدیت داشبورد را از هارد کنسول استخراج کنم، به نتیجه های مطلوبی و قطعی نیز رسیدم
از آنجایی که به کنسول دسترسی ندارم و کمتر کسی حاظر می شد پیشنهاد بنده را برای این عمل قبول کند مجددآً به فکر دیگری افتادم

و با راهنمایی میثم جان شروع به گشتن در فروم های بزرگ Xbox کردم تا بالاخره لینک آخرین آپدیت داشبورد را پیدا کردم.

این آپدیت از طریق همان روشی که در نظر داشتم از هارد کنسول استخراج شده است و شما با رایت آن برروسی دیسک CD و یا کپی کردن آن در USB فلش ها می توانید آپدیت را به راحتی انجام دهید.

روش رایت این آپدیت برروی دیسک ها CD بسیار آسان است و شما باید از سیستم رایت خود ویندوز XP برای این کار استفاده کنید.

بعد از دانلود فایل اپدیت با کمک برنامه Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید
(برروی فایل SystemUpdate$ راست کنید کرده و برروی Extract Here کلیک کنید تا پوشه ای به نام SystemUpdate$ ایجاد شود)

بعد از خارج کردن فایل از حالت فشرده وارد پوشه ی SystemUpdate$ شوید باید فایلی ناشناخته به نام su20076000_00000000 را مشاهده کنید.

شما باید پوشه ی SystemUpdate$ را با کمک این دو آموزش بروری دیسک CD رایت کنید
http://www.usp.ac.fj/index.php?id=winxp0
http://www.microsoft.com/windowsxp/using/setup/maintain/copytocd.mspx
(سرعت رایت همیشه برروی Max است)

برای USB فلش ها نیز باید همان پوشه ی SystemUpdate$ را در مسیر اصلی درایو USB فلش کپی کنید.

در نهایت دیسک CD و یا USB فلش خود را درون کنسول قرار داده و آپدیت رو انجام دهید.

لینک دانلود مستقیم آپدیت 2009 23 September ورژن 2.0.8507.0
در حال بررسی مجدد

آین آپدیت تمام ویژگی های UPDate ماه اگوست را نیز دارد.

پست اول تاپیک ویرایش شد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر