جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

Bianconeri

کاربر سایت
Feb 25, 2008
611
نام
مهران
سلام
بابا لينك ميخواي چي كار؟؟
بزار يه ذره هستش ميكنه ميره
با خود كنسول بزار!!
بابا همه که مثل شما ای دی اس ال ندارند.من می خوام برم از کافی نت دانلود کنم.پس لطفا اگر لینکی اومده زحمتش را بکشید.:blushing:

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
بابا همه که مثل شما ای دی اس ال ندارند.من می خوام برم از کافی نت دانلود کنم.پس لطفا اگر لینکی اومده زحمتش را بکشید.:blushing:

من چیز جدیدی تو این آپدیت ندیدم که ارزش کافی نت رفتن داشته باشه, شاید من اطلاع ندارم.

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی

دوست عزیز این آپدیت فقط واسه محیط لایو هستش! در حالت آفلاین شما هیچ تغییری مشاهده نمیکنین! بنابراین دلیلی نداره وقتی ADSL ندارین و در واقع از محیط لایو استفاده نمیکنین برین کافی نت و دانلود کنید:smile:

Bianconeri

کاربر سایت
Feb 25, 2008
611
نام
مهران
دوست عزیز این آپدیت فقط واسه محیط لایو هستش! در حالت آفلاین شما هیچ تغییری مشاهده نمیکنین! بنابراین دلیلی نداره وقتی ADSL ندارین و در واقع از محیط لایو استفاده نمیکنین برین کافی نت و دانلود کنید:smile:
کم شدن حجم بازی ها روی هارد و بعضی Awardها برای آواتار ها تغییر خاصی نیست؟
اگر لینکش آمد یکی لطفا بذاره.
با تشکر

Music Addict

کاربر سایت
Feb 27, 2009
504
نام
مسعود
کم شدن حجم بازی ها روی هارد و بعضی Awardها برای آواتار ها تغییر خاصی نیست؟
اگر لینکش آمد یکی لطفا بذاره.
با تشکر

فعلا که نیومده لینکش ! نمیدونم چرا این سری مایکروسافت این کارو میکنه ! سال قبل مثل آدم گذاشت رو نت ولی امسال :confused:

من اول میخواستم از اینترنت وقتی لینکش اومد دانلود کنم ولی پس از 2 روز نا امید شدم و رفتم از لایو گرفتم . من موقع شلوغش رفته بودم با 512 حدودا 1 ساعت و نیم کشیدش:eek:

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
حالا این لینک دانلودش کی میاد؟؟
فکر نکنم بیاد منتظرش نباشید...! اگر می خواست بیاد زودتر از اینها می یومد. بهتره منتظر یه بازی جدید باشید تا بازی کنسولتون رو آپدیت کنه (شاید بتمن آپدیت رو داشت !) اما حتما بازیهای جدیدتر مثل هیلو دارن..:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر