جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,569
نام
امیر
ما اومدیم update کنیم آپدیت اولیه که شد رفت دومی همون اول دومی از اینترنت disconnect شد بعد الان هرکاری میکنم وصل نمیشه به اینترنت xbox live connection test رو که میزنم همون مرحله اول connect to network میگه failed نمیدونم این بلا رو آپدیت سرم اُوُرد یا چی...؟ چون ps3 و PC راحت وصل میشن که بگم مشکل از اینترنته
اگه کسی از دوستان کمکی در راه خدا کنه ممنون میشم

آپدیت هیچ بلایی سرت نیاورده بلکه خودت ... :smile:

غالبا یک بار کنسول را خاموش ، روشن کنی ، آپدیت خودش به صورت اتوماتیک برات می یاد.

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
برای اطمینان این دوستمون می تونه توی سایت XBox.Com بره و Sign In بکنه با ایمیل و پسورد مربوط به Gamertag ش.در قسمت بالای سایت،بالای GamerScore ش زده که Silver Member هست یا Gold Member.

ممنون که جواب دادید.

نوشته Get Gold Today و نمیزاره پیامی را برای کسی بفرستم و میگه برو اکانت بخر!

حالا به نظرتون ؟!

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
نه دوست عزیز مشکل همینجاست اصلآ وصل نمیشه اینترنت که بخواد خودش را بیُفته

دوست عزیز شما DNS رو در حالت Auto قرار دادین؟؟؟ اگه آره که از ISP که خدمات میگیری ازش DNS رو سوال کن و خودت به صورت دستی DNS ست کن! باید مشکلت حل بشه

Bianconeri

کاربر سایت
Feb 25, 2008
611
نام
مهران
ای بابا این Prom ها یا Item آواتار ها و لباساشون و همه چیز که پولی ... :((
این مایکروسافت گدا ... :mad:

یعنی این شرکت به این بزرگی و این همه ادعا زورش آورده که این آیتم ها را به صورت آفلاین و مجانی بذاره.یکی بهش بگه که ما اینترنت ذغالی داریم.:evil:

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
یعنی این شرکت به این بزرگی و این همه ادعا زورش آورده که این آیتم ها را به صورت آفلاین و مجانی بذاره.یکی بهش بگه که ما اینترنت ذغالی داریم.:evil:
البته یه چیز مجانی هم هست به نام award ولی مشخص نیست باید بازی رو تا مرحله آخر رفت یا باید تمام آچومنت های یک بازی رو تکمیل کرد....

Music Addict

کاربر سایت
Feb 27, 2009
504
نام
مسعود
دوستانی که آپدیت کردید . به درد بخور ترین چیز این آپدیت چیه؟ ارزش داره آپدیت کنیم ؟ مشکلی نداره ؟ کم حجم شدن بازی ها بر روی هارد درسته؟

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
ولي اين كه MS امكان انجام بازي بدون وجود ديسك رو فراهم كرده ميتونه جالب و در آينده خبر ساز باشه.
فكر نكنم خبر خاصي بشه، به دليل اينكه اين بازي ها از همون سيستم بازي هاي xbox original براي اجرا شدن استفاده مي كنند كه خيلي وقته در live قرار داره حتي قبل از اومدن NXE.
من به امید 3گیگ نصب بازیها امروز آپدیت کردم ، ولی نصب بازی ها شده 4.5 گیگ نه 3 گیگ !!!
اينكه بازي چند گيگ بگيره بستگي به حجم اصلي خود بازي روي ديسك داره كه تمام بازي ها متفاوت هستن. مثلاً اگر شما بازي KOFXII رو بريزي روي هارد فقط 750MB فضا مي گيره.
سلام.

میگم من کنسولم را آپدیت کردم . برای اولین بار بود که کنسول را وصل کردم به اینترنت ، الان نمیدونم که اکانت 1 ماه لایو که رایگان داره ، از امروز که وصل کردم داره کم میشه یا نه .
آیا ایمیلی چیزی واسم میاد که شروع شده؟

البته این کنسول دومم است و کنسول قبلیم لایوش تموم شد ، اما هاردم را نفروختم و زدمش روی این کنسول جدید تا پروفایل هام بیاد روی این کنسول !
تا وصلش کردم به اینترنت خود به خود رفت و آپدیت کرد ،
حالا کسی میدونه که چطوری باید بفهمم که 1 ماه رایگان شروع شده یا نه؟
شما يك ماه گلد رو نگرفتي. گلد مجاني مربوط به اكانت هست نه كنسول. براي اينكه گلد مجاني بگيري بايد يك اكانت جديد بسازي. با recover كردن اكانت هاي قبليت روي كنسول جديد گلدي داده نمي شه.
دوستانی که آپدیت کردید . به درد بخور ترین چیز این آپدیت چیه؟ ارزش داره آپدیت کنیم ؟ مشکلی نداره ؟ کم حجم شدن بازی ها بر روی هارد درسته؟
براي كاربران آفلاين تقريباً مي شه گفت هيچي. چون تمام امكانات اضافه شده براي كاربران آنلاين در محيط live هست.
ولي كمتر شدن حجم بازي هايي كه روي هارد ريخته مي شه مي تونه نكته مثبتي باشه مخصوصاً براي كسايي كه هارد 20گيگ دارن.

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
شما يك ماه گلد رو نگرفتي. گلد مجاني مربوط به اكانت هست نه كنسول. براي اينكه گلد مجاني بگيري بايد يك اكانت جديد بسازي. با recover كردن اكانت هاي قبليت روي كنسول جديد گلدي داده نمي شه.

ممنون.
یعنی برای هرکنسول که میخری باید یه اکانت جدید بسازی تا یک ماه رایگانش را استفاده کنی!

خیالم راحت شد!

اما آپدیت شد کنسولم. ( یعنی فقط کنسول را به اینترنت وصل کنی میتونی آپدیت کنی و احتیاجی به اکانت لایو نداره )

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
من الان یک اکانت دارم رو دستگاهم که یک ماه گلد رایگان رو ازش استفاده کردم الان اگر یک اکانت نو بغیر از اون اکانت قبلیم بسازم

میتونم دوباره یک ماه گلد رایگان بگیرم و لیو بازی کنم ؟؟؟؟؟ و بعد از یک ماه دوباره پاکش کنم و همون قبلی خودم رو داشته باشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر