جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
ممنون.ولی من داشبوردمو که آپدیت کردم دیگه آنلاین نشدم.ولی به صورت آفلاین need for speed hot persuit رو بازی کردم می خواستم ببینم flag شدم یا نه.چون مثل این که فقط بازی های cod bo و halo reach و cod mw2 رو وقتی می گذاشتی یه صفحه سیاه می امود و flag می کرد دستگاه رو.من فقط بعد از update جدید hot persuit رو بازی کردم.LT+ هم دارم.فکر نکنم hot persuit مشکل داشته باشه.(به صورت آفلاین هم بازی کردم.)اگه امکان داره جواب منو سریع بدینوالبته من این بازی رو از همون اول از سایت pinata سفارش دادم و patch شده بود که تونستم بازی کنم.فکر کنم منظور شما همون patch باشه که من وقتی بازی رو تو xbox گذاشتم تونستم بازی کنم.پس فکر می کنم که need for speed من مشکل نداره.

NFS hp پچ شده مشکلی نداره.!

لطفا سوالات رو در تایپیک آپدیت XBox Live و مشکلات آن بپرسید.

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
تمام سوالات متداول در مورد آپدیت 19 ام همین ماه را در این جا قرار می دم تا دوستان از ابهامات به وجود آمده خارج بشوند و سوالات تکراری و اسپم وار نپرسند!

سوال 1 : با آپدیت + LT در امنیت هستیم؟

جواب :
مطمئن باشید با فریم ویر + LT در محیط لایو در امنیت هستید فقط بازیهای Halo reach و cod mw2 و cod bo در اپدیت داشبورد جدید مشکل ساز می شوند که با گذاشتن اونها در کنسول صفحه سیاه رنگ می شوند و فریز می کنه شما فقط لازمه قبل از 3 دقیقه و قبل از اینکه ارور unreadable disc را دریافت کنید کنسول را خاموش کنید.

سوال 2 : با آپدیت جدید داشبورد ؛ باز هم نیاز به فریم ویر جدید هست؟

جواب :
نه اصلا نیازی به آپدیت جدید فریم ویر نیست و با اعمال Patch ساده روی بازیها ؛ انها قابل اجرا خواهند شد و همچنین برای داشتن امنیت کامل ملزم به داشتن فریم ویر + LT هستید.

سوال 3 : با این مشکلات به وجود آمده در آپدیت جدید چه کنم؟

جواب :
اگر بازیهای که بالا ذکر کردم را رایت شده دارید به هیچ وجه در کنسول دیگر نگذارید ؛ دیگر این دیسک ها بلا استفاده هستند.

سوال 4 : چرا نمی شود این دیسک ها استفاده کرد ؟

جواب :
زیرا پچ امنیتی AP 2.5 برای این بازیها فعال شده و توسط برنامه ABGX پچ شده نیستند ، و برای پچ این بازیها باید از برنامه ABGX360 استفاده کنید . (درست مثل بازیهای قبلی دارای پچ امنیتی مثل fable 3 و NFS hP )

سوال 5 : خوب سوال مهم این هست که این آپدیت امنیت لازم را داره یعنی مشکلی برای ما به وجود نمی آورد؟

جواب :
بله ، بدون هیچ مشکلی و دغدغه ای کنسولتان را آپدیت کنید این آپدیت فقط پچ امنیتی ap2.5 برخی بازیها را فعال می کند و چند کار خاصی روی کنسول و... این آپدیت Ban Wave جدید نیست و مثل گذشته از محیط لایو لذت ببرید!.

آپدیت به صورت افلاین :

از سوال کردن در این تایپیک جدا خودداری کنید.!

آخرین ویرایش:

Evil007

کاربر سایت
Mar 24, 2006
951
نام
R!za
برو بچه ها من فیرمویرم نان استیلث 1.6 و اون داشبورد کینکت که باگ داشت و NFS و Assassin روش اجرا میشد دازم
آیا میتونم Bullet storm رو هم اجرا کنم...............؟؟؟

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
برو بچه ها من فیرمویرم نان استیلث 1.6 و اون داشبورد کینکت که باگ داشت و NFS و Assassin روش اجرا میشد دازم
آیا میتونم Bullet storm رو هم اجرا کنم...............؟؟؟

درایو کنسول چی هست؟

تو دیسک بازی Bulletstorm آپدیت داشبورد ورژن 2.0.12611.0 قرار داره ولی بازی AP25 نیست و میشه بازی رو راحت اجرا کرد.
ولی چون داشبورد آپدیت میشه، شما دیگه نمی تونید بازی هایی که با کمک نصب سه آپدیت داشبورد، اجرا می کردید رو اجرا کنید.

P.S
این تاپیک در مورد جزئیات آپدیت داشبورد هست، مشکلات رو باید در بخش زیر سوال کنید.
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=2533&page=428

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
سلام به همگی دوستان آپدیت جدید اومده ؟ بعد از ورژن 2.0.12625.0
الان خواستم وارد Live بشم گفت داشبورد رو آپدیت کن !!!
منم آپدیت نکردم اومدم بیرون یه خبر بدم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر