جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
من منظورم Reach بود که 2 هفته زودتر اومد شما بری تاپیک بازی را ببینی نصف بچه ها بازی را روی پروفایلی اجرا کردن که به لایو وصل نمیکردن
من کاری ندارم بچه ها چیکار میکردن یا میکنن ، من اون کاری که درست هست و خودم میدونم رو انجام میدم. به شما هم دارم میگم تا بدونی ! حالا میتونی قبول کنی ، میتونی قبول نکنی ! در هر صورت هیچ کس تاحالا بخاطر زودتر بازی کردن یه بازی بن نشده ! فرضیه ی اچیومنتِ و تاریخ و اینا هم کلاً از پایه غلط ِ !
عزیز اگر اطلاعات من غلط بوده سعی میکنم درستش کنم ولی انجمن محلی هست برای اینکه چیزهایی جدیدی یاد بگیریم نه محلی برای دعوا
منم با شما دعوا ندارم ، خیلی دوستانه بهت گفتم بیخود باعث ایجاد رعب و وحشت کاذب بین بچه ها نشی.
کلاً از زمان انتشار این آپدیت جدید " تاپیک های بن " به طرز وحشتناکی داره توش اطلاعات غلط منتشر میشه. دیروز که یک نفر اینجا جشن و پایکوبی راه انداخته بود که من بن نشدم ! خـــب اصلاً مگه بن شروع شده که این دوستمون اینقدر خوشحال بود؟

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
دوست عزیز یعنی هیچ بازی کپی بعد از اپدیت اجرا نمیشه؟
کسی این حرف رو نزده
بازی هایی که AP2.5 هستن رو نمیشه بازی کرد
تازه اگر آپدیت کردی و با خودت میگی کاش آپدیت نمیکردم
اشتباه فکر میکنی
چون شما از cod به بعد احتمالا باید آپدیت رو داشته باشی
پس باید بالاخره آپدیت رو میکردی

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
من هنوز جوابمو نگرفتم چرا هیلو ریچ با اینکه 2 هفته زودتر عرضه شد کسی وصل نمیشد به لایو و همه با پروفایل دومی بازی را اجرا میکردن که هیچ وقت به لایو وصل نمیکردن؟
دوست عزیز این رو برو از کسانی که این کار رو میکردن بپرس ! الان کلی فرضیه ی غلط تو ذهن بچه های سایت هست که دارن با همون ها پیش میرن در حالی که هیچ تضمینی مبنی بر درست بودن این فرضیه ها نیست.
من هم بحثـــی رو که یکبار کلی روش وقت گذاشتم دوباره واردش نمیشم ، آدرس هم بهت دادم خواستی برو خودت پیدا کن.

T Elite x

کاربر سایت
Jan 18, 2007
1,338
نام
HaMiD
اقا دمت گرم ولی حالمو گرفتی. چون فکر کنم فلگ شدم.
result: Failed AP25 Challenge
درسته؟؟؟

متاسفانه فلگ شدید (دوستان ایشون Fable IIIرو گذاشته بودن که فلگ شدند:) من هم به خاطر این بازی فلگ شدم حالا باز بگید Fable III رو داشبورد جدید اجرا میشه؟)شما فلگ شدید و تو بن ویو بن میشید حالا میتونید تا اون موقع به لایو وصل شید چون اگه وصل نشید هم بن خواهید شد میتونید تا بن ویو از لایو لذت ببرید:-*

Riddler

کاربر سایت
Aug 17, 2009
438
نام
مرتضی
اقا یه سوال
من هنوز اپدیت نکردم حالا میخوام بازی Fable3 رو بازی کنم اگه بازی کنم و بعد که امن شد لایو بیام و اپ کنم مشکلی واسم پیش نمیاد بنم نمیکند ؟

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
متاسفانه فلگ شدید (دوستان ایشون Fable IIIرو گذاشته بودن که فلگ شدند:) من هم به خاطر این بازی فلگ شدم حالا باز بگید Fable III رو داشبورد جدید اجرا میشه؟)شما فلگ شدید و تو بن ویو بن میشید حالا میتونید تا اون موقع به لایو وصل شید چون اگه وصل نشید هم بن خواهید شد میتونید تا بن ویو از لایو لذت ببرید:-*
برادر من fable 3 رو یه پروفایل دیگه اجرا کردم
ولی با پروفایل لایو بازیش نکردم
و برای من هم همین ارور رو داد
فقط یه پیزی
تاحالا من هرچی آپبدیت داشبورد بوده با کنسولم از لایو کردم مقدار X عوض نشده
اما با این آپدیت عوض شد:((
منم فلگ شدم

T Elite x

کاربر سایت
Jan 18, 2007
1,338
نام
HaMiD
اقا یه سوال
من هنوز اپدیت نکردم حالا میخوام بازی Fable3 رو بازی کنم اگه بازی کنم و بعد که امن شد لایو بیام و اپ کنم مشکلی واسم پیش نمیاد بنم نمیکند ؟
میتونید چون اگه قبل از آپدیت بازی کنید اون فایل تست و شناسایی نمیشه ولی بعد از آپدیت نباید دیسک رو بزارید تودستگاه (چه آفلاین چه آنلاین) نه تنها بازی اجرا نمیشه بلکه دستگاه شما فلگ میشه و در بن ویو بن میشید .

ویرایش:
برادر من fable 3 رو یه پروفایل دیگه اجرا کردم
ولی با پروفایل لایو بازیش نکردم
و برای من هم همین ارور رو داد
فقط یه پیزی
تاحالا من هرچی آپبدیت داشبورد بوده با کنسولم از لایو کردم مقدار X عوض نشده
اما با این آپدیت عوض شد
منم فلگ شدم
اول با Xval تست کنید کنسول رو

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
میتونید چون اگه قبل از آپدیت بازی کنید اون فایل تست و شناسایی نمیشه ولی بعد از آپدیت نباید دیسک رو بزارید تودستگاه (چه آفلاین چه آنلاین) نه تنها بازی اجرا نمیشه بلکه دستگاه شما فلگ میشه و در بن ویو بن میشید .

ویرایش:

اول با Xval تست کنید کنسول رو
همین دیگه تست کردم
ارور:
Failed AP25 Challenge

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
تا الان 3نفر فلگ شدیم فقط به خاطر Fable III
باز بیاید بگید اگه آفلاین بازی کنیم بعد آنلاین شیم کاری نمیشه بیاید بگید دیگه ;;)
یه سوال؟
پس یعنی کسایی که فیبل رو بازی کردن و بعد اپدیت کردند فلگ میشن؟؟
یا کسایی که بعد اپدیت سعی کردن بازی کنن؟؟
یا...

ببخشید اگه تکراریه اما گفتم بپرسم یه جمع بندی بشه هم برا خودم هم برا دوستان

T Elite x

کاربر سایت
Jan 18, 2007
1,338
نام
HaMiD
اقا من دستگامو اپدیت کنم ولی اصلا بازی های جدیدو نزارم احتمال flag هست؟
احتمال فلگ و بن شدن همیشه هست ولی اگه آپدیت کنید و Fable IIIرو نزارید تو دستگاه من میگم بن نمیشید (تضمین نمیکنم)
یه سوال؟
پس یعنی کسایی که فیبل رو بازی کردن و بعد اپدیت کردند فلگ میشن؟؟
یا کسایی که بعد اپدیت سعی کردن بازی کنن؟؟
یا...

ببخشید اگه تکراریه اما گفتم بپرسم یه جمع بندی بشه هم برا خودم هم برا دوستان
کلا اگه یه نفر بازی Fable IIIروی دستگاهش گذاشته باشه نتونسته باشه بازی رو انجام بده و ارور Disc is Unreadableرو گرفته باشید چه آفلاین چه آنلاین چه وقتی داشبورد های بتای کینکت رو داشتید این اتفاق براتون بیفته وقتی به لایو وصل شید فلگ و در آینده بن میشید

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
باز بیاید بگید اگه آفلاین بازی کنیم بعد آنلاین شیم کاری نمیشه بیاید بگید دیگه ;;)

حالا مگه خود C4eva غیر از این چیزی گفته....که اینقدر خوشحالی خودتون رو نشون میدید از بابت یک موضوع که سه زور پیش گفته شد.!!!

c4eva: fable 3 not safe! ap2.5 active for that title with new dash

بگید دیگه ی شمـا، اگر منظور به پست گذشته ی بنده هستش ، من در مورد زمان ban شدن و همچنین Stealth Patch کلی یک بازی با شما بحث داشتم نه در مورد قرار دادن بازی fable 3 و AP2.5 در New kernel....!

همه چیز رو قاطی نکنید

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
black ops رو آفلاین بازی کنیم مثل fable 3 خطر داره واسه بن؟؟؟این بازی خطر نداشته باشه دیگه میشه صبر کرد.
یا نه بریم حالشو ببریم:d
پ.ن: میخوام کنسول رو از موج بن به سلامت رد کنم تا برای gears 3 یه کنسول دیگه نخرم:d

T Elite x

کاربر سایت
Jan 18, 2007
1,338
نام
HaMiD
حالا مگه خود C4eva غیر از این چیزی گفته....که اینقدر خوشحالی خودتون رو نشون میدید از بابت یک موضوع که سه زور پیش گفته شد.!!!

c4eva: fable 3 not safe! ap2.5 active for that title with new dash

بگید دیگه ی شمـا، اگر منظور به پست گذشته ی بنده هستش ، من در مورد زمان ban شدن و همچنین Stealth Patch کلی یک بازی با شما بحث داشتم نه در مورد قرار دادن بازی fable 3 و AP2.5....!

همه چیز رو قاطی نکنید
بابا چرا همه چیز رو به خودتون میگیرید!
من منظورم با اونایی بود که بازی ها رو یه پروفایل آفلاین میساختن و بازی میکردن و فکر میکردن بازی رو اگه آفلاین بازی کنن هیچ اتفاقی نیمیفته!

چیزیرو قاطی نکردم لطفا دوباره بحث رو شروع نکنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر