جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

راستی من شنیدم c4 گفته دیگه بعد از lt3 اپدیت مایکرو بی تاثیره!:-/

---------- نوشته در 04:51 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:50 PM ارسال شده بود ----------

آخه مگه می شه 2 روز مایکروسافت فعالیت نداشته باشه؟ محال ممکنه. مایکروسافت 1 لحظه هم آروم نمی شینه.

دوست عزیز خوده سایتشم نگاه کن چیز مهمی نزاشته

درسته ولی یه همچین حرفیو واسه LT+2 هم زده بود. یادته؟

---------- نوشته در 04:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:51 PM ارسال شده بود ----------

من دلم واسه هیچی نمی سوزه بجز اینکه RAYMAN رو تا حالا نتونستم بیشتر از نیم ساعت بازی کنم.:((

---------- نوشته در 04:51 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:50 PM ارسال شده بود ----------

دوست عزیز خوده سایتشم نگاه کن چیز مهمی نزاشته
سایت xbox360iso که بزرگترین سایت و مرجع هک ایکس باکس هست زمانشو نوشته ساعت 15 یعنی یکی دو ساعت دیگه

دوست داری باز 20000 تومان پول آپدیت بدی؟ من حساب کردم: تا حالا 5 بار آپدیت کردم 5*20000= 100000 تومان، 6بار کال آف بلک اوپس روخریدم،4 بار هم مدرن 2 رو. هر کدوم رو هم از نکس چن خریدم 5000 تومان.

---------- نوشته در 04:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:58 PM ارسال شده بود ----------

داداش Dastan Persia این همه مدت گل لگد نمی کردااااااا. ناسلامتی نوشته ساعت 6.5 به وقت ما.

من ایندفعه رو قسم خوردم اگه دستگام بسوزه باز خودم اپش میکنم .یاد بگیر.من دوستم اقا علی کلی چیز یادم داده.یاد بگیری اشکال نداره .پول بدی اشکال داره!

نیومد؟:d
گیریم این داشبوردم اومد ..... با این سرعت اینترنته نفتی ایران و امکاناته جدیده داشبورد که 80% با اینترنته چه بدرد ما میخوره !؟!؟
من خودم 2mb دارم ولی ارزو بدل موندم از امکاناته داش فعلی استفاده کامل کنم.....

راستی این داشبورد جدید منو رو عوض میکنه یا فقط فریمورو میبره بالا؟

رفتی تو سایت ایکس باکس؟ عین اوون می شه. اگه نرفتی برو. داشبورد جدید یه چیزیه بین اوون و رابط کاربری windows phone7 که اسمش Metro هست. کلا عوض می شه. عین آپدیت کینکت که دستگاه را کلا عوض کرد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or