جزئیاتی جدید از Tomb Raider

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
tomb-raider-.jpg

رئیس برند تجاری استودیو Crystal Dynamics، آقای Karl Stewart، به تازگی در جلسه یک ساعته ای با طرفداران جدیدترین عنوان این استودیو یعنی Tomb Raider که در توییتر خود برگزار کرده بود، به سوالاتی در رابطه با این عنوان از جانب طرفداران، پاسخ داد.

برخی از این سوالات جالب، در رابطه با مدت زمان گیم پلی این بازی بود. آقای Stewart در پاسخ به این سوال گفت که این عنوان بسته به شیوه بازی کردن بازیکن، چیزی بین 12 تا 15 ساعت گیم پلی خواهد داشت.

علاوه بر این، وی اذعان داشت که لارا کرفت (شخصیت اصلی بازی) از سیستم سلامتی شارژ شونده برخوردار خواهد بود و در همین راستا هیچ گونه خط سلامتی و آیتم هایی در این رابطه، در بازی وجود نخواهد داشت.

علاوه بر این، یکی از طرفداران، از وی در رابطه با سیستم مبارزات بازی سوال کرد و افزود که آیا در این عنوان ما شاهد مبارزات بهتری نسبت به Tomb Raider: Underworld خواهیم بود؟ که او در پاسخ گفت: "بله! مبارزات از هر لحاظ بهبود یافته اند."

و در نهایت، سوالاتی مبنی بر دنباله ای بر این عنوان از وی پرسیده شد، که آقای Stewart پاسخ داد: " بله. در واقع اگر این عنوان در طی چند ماه اول عرضه خود فروش خوبی داشته باشد، یقینا شما دنباله ای بر این بازی در آینده خواهید دید. "

این عنوان در 5 مارس سال 2013 برای PC، Xbox360 و PS3 منتشر خواهد شد.

منبع

SHINJI MIKAMI

کاربر سایت
Nov 5, 2012
74
نام
Mohammad
امیدوارم این بازی هم که خیلی با ps1ازش خاطره دارم بازی خوبی از اب در بیاد .
ومثل خیلی از بازیهای خوب قدیمی خرابش نکنن.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
الان اکثر بازیها از سیستم سلامتی شارژ شونده استفاده میکنند که خیلی از جاها به جا هست!!
لزوما تقلید از هیلو یا کال آف نیست!!
اگه بازی هم موفق باشه واسه چی دنباله نداشته باشه,اتفاقا خیلی هم ازش استقبال میشه!!

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
با اینکه اطلاعات زیادی از بازی ندارم چون تا قبل از دیدن تریلر E3 فقط اسما شنیده بودم که یکی زا بازی های جالب

PS1 هست که 1تا4 ــش رو پسر عمم داره :d

اما تریلر E3 رو دیدم خیلی خوشم اومد از بازی و تریلر های دیگرش رو هم دیدم و فکر نمی کردم برای PC هم بیاد که خب خوشبختانه

میتونم این یکی رو بازی کنم

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
خیلی بهتر میشد که مثلا رو درجه سختی Hard قابلیت شارژ خودکار سلامتی رو حذف میکردن و به جاش بسته های سلامتی میذاشتن. اینجوری به حال و هوای بازی شدیدا کمک میکرد.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
علاوه بر این، یکی از طرفداران، از وی در رابطه با سیستم مبارزات بازی سوال کرد و افزود که آیا در این عنوان ما شاهد مبارزات بهتری نسبت به Tomb Raider: Underworld خواهیم بود؟ که او در پاسخ گفت: "بله! مبارزات از هر لحاظ بهبود یافته اند."
واقعا این طرفدار ابله هدفش از این سوال چی بود؟؟ مثلا انتظار داشت طرف بیاد بگه خب مبارزات بازی از همه نظر shitای بیش نیست و از نسخه های قبل هم مزخرفتره!!؟

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
به هیچ وجه به بازی امید ندارم و به حتمال زیاد یه Epic Fail خواهد شد !! حالا ببینید !

البته صداگذاری لارا خیلی خوب در اومده بخصوص در جا های سخت و دردناک ;;):x

DON MICHAEL

کاربر سایت
Jun 4, 2012
390
نام
علیرضا
نمایش ها و تریلر ها که تا الان خیلی خوب بوده ، امیدوارم نسخه نهایی بازی هم انتظار ها رو برآورده کنه !

فقط از یه چیزی تو این خبر خوشم نیومد ،اونم سیستم سلامتی بازی هست .با توجه به سبک بازی و حالت ادونچر گونه خاصی که داره ، اگه از خط سلامتی استفاده میشد خیلی بهتر بود چون با این حساب قسمت های پلتفرمر بازی که با سلامتی لارا کرافت ارتباط داره ، چالش برانگیز نمیشه ! نمیدونم منظورمو تونستم برسونم یا نه ! در واقع با سیستم سلامتی شارژی ، اگه شخصیت اصلی مثلا ، از یه بلندی بیفته و از سلامتیش کم بشه ، بعد از چند ثانیه بازم حالش رو به راه میشه و انگار نه انگار که اتفاقی افتاده !

البته سیستم سلامتی شارژی،خوبه ولی به درد بازی های شوتر میخوره نه ادونچر!

البته الان دیگه بازی ادونچر نیست (قبلاً هم نبود
biggrin1.gif
) اکشن ادونچره , با درون مایه ی اکشن خیلی زیاد و یه جورایی چند برابر قبلی ها
biggrin1.gif
توی تریلر ها لارا میزد بودِ طرف رو نابود میکرد
biggrin1.gif

درسته ! منظور من از ادونچر این نیست که بگم این بازی مشابه بازیایی مثل Sherlock Holmes و Agatha Christie و ... هست !شماره های قبلی رو هم بازی کردم و از این موضوع با خبرم! ولی خب یه بازی شوتر هم نیست که این سیستم شارژی به دردش بخوره . دیگه الان بازی هایی که بالا ازشون اسم بردم به Classic Adventure معروفن که از سیستم Point & Click استفاده می کنن و منظور من از ادونچر همون اکشن ادونچره!

اصلا همین The Last Of Us هم از سیستم خط سلامتی استفاده میکنه که واسه این سبک خیلی مناسبه !

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
نمایش ها و تریلر ها که تا الان خیلی خوب بوده ، امیدوارم نسخه نهایی بازی هم انتظار ها رو برآورده کنه !

فقط از یه چیزی تو این خبر خوشم نیومد ،اونم سیستم سلامتی بازی هست .با توجه به سبک بازی و حالت ادونچر گونه خاصی که داره ، اگه از خط سلامتی استفاده میشد خیلی بهتر بود چون با این حساب قسمت های پلتفرمر بازی که با سلامتی لارا کرافت ارتباط داره ، چالش برانگیز نمیشه ! نمیدونم منظورمو تونستم برسونم یا نه ! در واقع با سیستم سلامتی شارژی ، اگه شخصیت اصلی مثلا ، از یه بلندی بیفته و از سلامتیش کم بشه ، بعد از چند ثانیه بازم حالش رو به راه میشه و انگار نه انگار که اتفاقی افتاده !

البته سیستم سلامتی شارژی،خوبه ولی به درد بازی های شوتر میخوره نه ادونچر!

البته الان دیگه بازی ادونچر نیست (قبلاً هم نبود :D) اکشن ادونچره , با درون مایه ی اکشن خیلی زیاد و یه جورایی چند برابر قبلی ها :D توی تریلر ها لارا میزد بودِ طرف رو نابود میکرد :D
درسته ! منظور من از ادونچر این نیست که بگم این بازی مشابه بازیایی مثل Sherlock Holmes و Agatha Christie و ... هست !شماره های قبلی رو هم بازی کردم و از این موضوع با خبرم! ولی خب یه بازی شوتر هم نیست که این سیستم شارژی به دردش بخوره . دیگه الان بازی هایی که بالا ازشون اسم بردم به Classic Adventure معروفن که از سیستم Point & Click استفاده می کنن و منظور من از ادونچر همون اکشن ادونچره!

اصلا همین The Last Of Us هم از سیستم خط سلامتی استفاده میکنه که واسه این سبک خیلی مناسبه !
نکته همینجاست که الان این تومب ریدر دیگه راه قبلی ها رو پیش نگرفته که بشه از سیستم Health bar براش استفاده کرد (درسته بازی شوتر مطلق هم نیست ولی همین یه مقدار بخش اکشنش تا میتونه از این المان استفاده میکنه) , چرا ؟ برای اینکه اینجا بازی رو پر کردن از صحنه های سینمایی یا توی هر صحنه ی اکشن , طوفان گلوله و اشیاء هست که اینور اونور پرت میشه :D مثلاً همون دموی E3 اگر لارا بین اون همه لشکر بخواد خط خون داشته باشه رسماً چیزی ازش باقی نمی مونه یا باقی صحنه های بازی مثل رودخونه یا چتر نجات و اون لاشه ی هواپیما و ... اگر توی هر کدوم اونها به دو جا برخورد کنی کل خط خون خالی میشه اونوقت یا باید قدم به قدم Health pack بذارن یا این صحنه های سینمایی میشه عذاب :D ولی توی امثال TLOU که مثال زدید بر عکس سری آنچارتد این المان های سینمایی حذف شده یا خیلی خیلی کمتر شده پس راحت میشه از Health bar استفاده کرد , مثلاً شما کل گیم پلی E3 و PAX و GC این TLOU رو جمع کنید سر جمع یه صحنه ی از پیش تعیین شده ی سقوط آسانسور هست که اتفاق می افته ولی توی همون یه گیم پلی E3 تومب ریدر انواع بلایای طبیعی نازل شد :D این بازی اوایل مخلوطی از اکشن ادونچر و تلاش برای بقا معرفی شد ولی بخش تلاش برای بقا صرفاً یه بخش تشریفاتی و سینمایی به نظر میاد چون با قابلیت و امکانات لارا علناً همچین چیزی بی معنیه پس نمیشه توقع Health bar رو هم داشت :D

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
واقعا این طرفدار ابله هدفش از این سوال چی بود؟؟ مثلا انتظار داشت طرف بیاد بگه خب مبارزات بازی از همه نظر shitای بیش نیست و از نسخه های قبل هم مزخرفتره!!؟
البته توی متن خبر بدتر از این بود:| من یه خورده شاخ و برگش دادم خوب از آب در بیاد:|:d

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد
این بازی خدایی خیلی انچارتد شده!!!! فقط درجه سنیش بالاتره تا الان هم فقط یه معما از بازی نشون دادن یکم منو نگران کرده بزرگترین کاری هم که کردن ( به قول خودشون) ضعیف نشون دادن لارا که مثلا باعث جذابیت شخصیتش میشه
امیدوارم بازی خوبی بشه ولی من اون نسخه های کلاسیکو بیشتر دوستداشتم .....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر