جدید ترین بازی های wii که در ایران هست

SMG SSBB Mario kart بهترین عنوان ها رو دارم از دست میدم.
خب از اون راهنمای Trucha به قول میلاد "استف" بزن؛ SMG رو میتونی درست کنی...

Mario Kart هم همین یکشنبه اومده؛ یه کم باید صبر کنی...

SSBB فقط باید فیرمور 3.1 داشته باشی؛ وگرنه مثل راحت SMG میشه درستش کرد...
bully چندتا کلاس جدید با چند مرحله باحال جدید اضافه شده.تازه از امکانات wii remote هم استفاده می کنه!!!(می خواستی استفاده نکنه؟؟)
تقریبا کپی شده همونه؛ کنترلش که معلومه فرق میکنه؛ اون تعداد مرحله اضافی هم زیاد به چشم نمیاد! ;)

خب از اون راهنمای Trucha به قول میلاد "استف" بزن؛ SMG رو میتونی درست کنی...

Mario Kart هم همین یکشنبه اومده؛ یه کم باید صبر کنی...

تقریبا کپی شده همونه؛ کنترلش که معلومه فرق میکنه؛ اون تعداد مرحله اضافی هم زیاد به چشم نمیاد! ;)
من اگه این چیزا رو بلد بودم اینجا اینقدر ناله نمیکردم بهنام جان.bully هم میشه گفت شاید مثل نسخه ps2 باشه ولی هنوز هم حال میده.

من اگه این چیزا رو بلد بودم اینجا اینقدر ناله نمیکردم بهنام جان.bully هم میشه گفت شاید مثل نسخه ps2 باشه ولی هنوز هم حال میده.
کجاش مشکل داری؟؟ شما برو امتحان کن هر جا گیر کردی من یا باقی دوستان هستیم. 2صفحه هم بیشتر نیست که بگی حال و حوصلشو ندارم بخونم. پس یا علی....

"استفاده از Flash Memory در سایت اطلاع رسانی ممنوع است!"
بابا بیخیال ... من ترم قبل صبح تا ظهر 2 گیگ دانلود میکردم.هر چند آخرای ترم اخراج شدم از سایت:دی(فقط و فقط بدلیل انجام 4 دانلود همزمان:-")

خو تورو نگفتم که:دی ...یه نفر که ADSL داره یا یه دانشجو زحمتش رو تو دانشگاه بکشه به بقیه هم حالا به یه قیمت مناسب بده:دی
من ADSL 128 kb دارم براتون دانلودش ميكنم ولي رايتر ندارم و نمي دونم كه چي شكلي براتون درستش كنم ، مي خوايند من دانلود مي كنم و براي يكي از بچه ها ميفرستم تا فايلهارو به صورت بازي در بياره و ssbb رو هم براي ما درست كنه و در اختيار عموم بزاره ،‌خوبه؟ همين wii fit رو بايد دانلود كنيم ديگه كه آقا ميلاد تو بحث مشكلات گذاشته؟

فقط؟ مثلا با 3.2j نمیشه؟؟
------------------------------
آقا این harvest moon باحال هست؟؟ گرافیکش خوبه؟؟ مثل نسخه PS2 ش نباشه؟؟ لطفا اطلاعات بدید.

من ADSL 128 kb دارم براتون دانلودش ميكنم ولي رايتر ندارم و نمي دونم كه چي شكلي براتون درستش كنم ، مي خوايند من دانلود مي كنم و براي يكي از بچه ها ميفرستم تا فايلهارو به صورت بازي در بياره و ssbb رو هم براي ما درست كنه و در اختيار عموم بزاره ،‌خوبه؟ همين wii fit رو بايد دانلود كنيم ديگه كه آقا ميلاد تو بحث مشكلات گذاشته؟

درست کردن نميخاد کافيه همون ايميج رو رايت کنی بزاری تو دستگاه تا آپديت بشه:دی

فقط؟ مثلا با 3.2j نمیشه؟؟
چرا میشه! یعنی ایجوری: 3.1+
آقا این harvest moon باحال هست؟؟ گرافیکش خوبه؟؟ مثل نسخه PS2 ش نباشه؟؟ لطفا اطلاعات بدید.
از اون Wonderful Life ـه PS2 که خیلی بهتره! گرافیکش شاید در همون سطح باشه که اصلا مهم نیست!! Freeloader هم لازم داری تا بیاد؛ البته مثل اینکه میشه با Generic درستش کرد! (PAL2NTSC)

سلام.
آقا من امروز رفتم هم mario kart و هم boom blox رو باهم گرفتم. الان اومدم خونه هیچ کدومشون کار نمی کنه:( نمی دونم چی کار کنم؟؟ ماریو کارت که صفحه سیاه میشه و هنگ میکنه. boom blox هم یه آپدیت داره که شبکه ها رو دو تایی میکنه. جلو آپدیت رو گرفتم. هر کاری میکنم جفتشون نمیاد:((. FW 3.1J هستش. بابا این وست پدرمون رو در آورده. ماریو کارت رو یه بار عوضش کردم. بازم کار نکرد. بچه ها کمک:(:((:evil: دیگه کم کم دارم قاطی می کنم....

Boom Blox که نباید مشکلی داشته باشه؛ اگه U/C ـه که با Language Patcher پچش کنی میاد. مگه BrickBlock نشده بود که میگی شبکه ها رو دوتایی میکنه؟

Mario Kart رو هم یه کم صبر کن ببینیم چه خاکی باید تو سرمون بریزیم...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or