جدید ترین بازی های wii که در ایران هست

معلومه هیچ کدوم ماریو کارت رو الان ندارن. چون ماریو کارت تازه همین امروز عرضه شده. تو گیم اسپات تاریخشو نیگا کن مال امروزه.
حرف شما درست. ولی بعضی بازیا تو ایران جلو تر از ریلیز تایم عرضه شدن(بیشتر بازی های 360 اینجوری بودن.)
حالا بگذریم. به نظر شما تا فردا-پس فردا آماده میشه؟؟

نسحه ای که زودتر در ایران آمد Pal بود. من توانستم آن را با همان روش ppf پچ و اجرا کنم. کنسول من J و مدچیپ آن هم احتمالا WiiCen هست! من با اینترنت به 3.2J آپدیت کرده ام.

نسحه ای که زودتر در ایران آمد Pal بود. من توانستم آن را با همان روش ppf پچ و اجرا کنم. کنسول من J و مدچیپ آن هم احتمالا WiiCen هست! من با اینترنت به 3.2J آپدیت کرده ام.
شما هم با مودم وایرلس به اینترنت وصل شدی دیگه؟؟ ما از این چیزا نداریم، شرمنده داداش.
راستی این mario kart با کمتر از 3.2J اجرا نمیشه؟؟ با 3.1 مثلا...
J این بازی کی میاد؟؟

این Mario Kart فکر کنم 3.2 روش باشه ؛ البته هنوز wiki که چیزی نوشته اما بعد از Wii Fit خیلی وقته که آپدیت نداده بیرون...
آره فکر کنم 3.2 روش باشه. نسخه J این بازی خیلی وقته اومده معلوم نیست چرا پالش دست جماعته؟؟ من فردا دوباره یه سری به وست می زنم، آورده بود خبرتون می کنم....

بچه ها منم به جمع Wii داران پیوستم.
میشه 5-6تا بازی خوب بهم معرفی کنین.
خوش اومدی!

اینا بازی های خوبی هستن:
The Legend of Zelda: Twilight Princess
Wii Sports
Super Mario Galaxy
Super Paper Mario
Excite Truck
Resident Evil 4
Wario Ware: Smooth Moves
Metroid Prime 3: Corruption
Zack and Wiki
No More Heroes
Medal of Honor: Heroes 2

بچه ها منم به جمع Wii داران پیوستم.
میشه 5-6تا بازی خوب بهم معرفی کنین.
مبارکه به سلامتی. خوش آمدی. خدا بیشترش کنه!!;)
امضا رو هم یه صفایی می خوای بدی دیگه؟؟:biggrin1:
اینایی که بالا گفتن بازی های خوبیه. دست نویسنده درد نکنه. read steel رو هم امتحان کنی بد نیست...

مرسی بچه ها دستتون درد نکنه.
این بازی Harvest Moon همون مزرعه داران خودمون.قشنگه یا نه؟؟اصلا اومده؟
خواهش می کنم.
اومدنش که اومده ولی متاسفانه هنوز امتحانش نکردم.:biggrin1: این همه بازی خوب هست تو بازار چرا Harvest Moon ؟؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or