جام اول FIFA14 | PSN

برادر منم هستم.دیر رسیدم یعنی؟:(دوستانی که با بنده مسابقه دادن اشنایی دارن با سطح بازیم:dخواستیم افتخار بدیم و شرکت کنیم:-"
جدای از شوخی خوشحال میشم شرکت کنم:bighug:

ایدیم هم salah_erosennin هست.تیمم هم چلسی , بایرن , رئال , منچستر سیتی هر کدوم از این 4 تا تیم رو کمتر برداشتن بگو من برش می دارم:d

-----
----
---
ویرایش :

ابوذر جان بنده سابقه ی برگذاری مسابقات مشابه رو هم داشتم
yahoo_4.gif
اگر کمکی از دستم بر میاد خوشحال میشم کمکت کنم.

آخرین ویرایش:
سلام به همه دوستان و تشکر از شرکت کنندگان عزیز و معذرت از چند نفری(2نفر) که دیگه نشد تو جام شرکت کنن به خاطر نبود جا اما اگر کسی تا قبل از بازی اول انصراف بده اولویت با این دوستان عزیز هست که جا نشد. اگر تعداد به بالای 20 نفر میرسید قرعه استزاحت میزاشتیم و همه شرکت میکردند که تا حالا نرسیده من لیست شرکت کنندگان رو میزارم تا همه ببینند و چک کنند و به زودی قرعه کشی میکنیم و قوانین وشرایط و نمودار مسابقات رو هم اضافه میکنم
albums3425-picture50953.jpg

albums3425-picture50955.jpg
برنامه چی شد دوست من ؟ بنویس همه ببینن

دوستان لیست و نمودار و شرایط و قوانین تو پست اول اضافه شد. تا 12 شب دوشنبه فزصت دارید واسه دور اول ( منظور مجموع رفت و برگشت)

- - -ویرایش - - -

برادر منم هستم.دیر رسیدم یعنی؟:(دوستانی که با بنده مسابقه دادن اشنایی دارن با سطح بازیم:dخواستیم افتخار بدیم و شرکت کنیم:-"
جدای از شوخی خوشحال میشم شرکت کنم:bighug:

ایدیم هم salah_erosennin هست.تیمم هم چلسی , بایرن , رئال , منچستر سیتی هر کدوم از این 4 تا تیم رو کمتر برداشتن بگو من برش می دارم:d

-----
----
---
ویرایش :

ابوذر جان بنده سابقه ی برگذاری مسابقات مشابه رو هم داشتم:dاگر کمکی از دستم بر میاد خوشحال میشم کمکت کنم.

مزسی دوست عزیز شما لطف دارید. متاسفانه لیست پر شد و 2 نفر بیشتر داشتیم که گذاشتمشون تو اولویت 1 و 2 که اگر کسی تا فردا انصراف داد جایگزین میشن

دوستان لیست و نمودار و شرایط و قوانین تو پست اول اضافه شد. تا 12 شب دوشنبه فزصت دارید واسه دور اول ( منظور مجموع رفت و برگشت)

- - -ویرایش - - -

مزسی دوست عزیز شما لطف دارید. متاسفانه لیست پر شد و 2 نفر بیشتر داشتیم که گذاشتمشون تو اولویت 1 و 2 که اگر کسی تا فردا انصراف داد جایگزین میشن
دوست عزيز ليست نيست نمودار هم نيست يه چك كن

چاره ای نیست بچه هارو اد می کنیم دوستانه باهاشون می زنیم دیگه.:d
ممنون بابت زحمتی که می کشی :bighug:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or