جام اول FIFA14 | PSN

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
611
نام
حمیدرضا
اگه داشتیم بازی می کردیم وسط بازی ارتباطمون با اینترنت قطع شد تکلیف این بازی نیمه تمام چی میشه؟ درباره این هم یه راهکاری بده لطفا

mmmakn

کاربر سایت
Oct 23, 2011
121
نام
مهرداد
به دلایل زیادی که اکثر مسابقه ها و جام ها رو رو سرعت نرمال برگزار میکنن و عرف همینه و مناسب ترینه واسه جام
منم خیلی دوست داشتم شرکت کنم ولی این نت لعنتی نمیزاره اون روزم ساعت 5 صبح باهات بازی کردم ,دقیقا ساعت 5 صبح پینگم اوکی میشه که اون ساعت هیچکی پایه بازی نیست :dایشالا نتم اوکی مییشه جام بعدی شرکت میکنم b-) موفق باشین

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
فقط این که زمان بازیها واینکه چه زمانی و با کی باید مسابقه بدیم از چه طریقی اعلام میشه

فردا قرعه کشی میکنیم و هرکسی حریفشو خواهد شناخت بعد با هم تو پیام خصوصی یا همینجا هماهنگ میکنید یا شماره تلفن ردو بدل میکنید و قرار میزارید و بازی میکنید فقط همه دوستانی که شرکت میکنن بعد از فیکس کردن قرارشون( تو اون فرجه ای که احتمالا 3-4 روز خواهد بود ) قرار رو به من اطلاع بدید و با توافق طرفین قرار ها تا شب آخر فرجه قابل تمدید و اگر آخرین قراری که شب آخر فرجه هستش هر کسی حاضر نشه بازنده هست یعنی مثلا اگر بازی های دور اول شنبه شروع بشه و تا 2شنبه شب مهلت داشته باشه تو این 3 روز با توافق طرفین میتونید قرارتون رو به خاطر مسایل مختلف و پیش بینی نشده تعویق بندازید اما آخرین مهلت رو اگر گذاشتید مثلا 9 شب دوشنبه جون غیر قابل تعویق هست هرکس حاضر نباشه بازنده هست و اگر هم 2طرف نباشن هر دو حذف میشن. من هودم هم جون هر شب وقت دارم تو اون شب های آخر فرجه سر زمان قرارتون همین جا هستم و اونی که حاضر هست به من اعلام میکنه و اگر اون طرفش نبود چون دیگه فرصت نداریم بازنده میشه. پس برای اینکه کار به اونجا و شب آخر نکشه سعی کنید به هم و به وقت هم احترام بزارید و تو تولین فرصت بازی رو برگزار کنید. خودم کاملا رو قراراتون نظارت میکنم که مشکلی به وجود نیاد و تو جریان همه قرار ها و تعویق ها هم خواهم بود که کسی ادعای واهی نکنه و......

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
اگه داشتیم بازی می کردیم وسط بازی ارتباطمون با اینترنت قطع شد تکلیف این بازی نیمه تمام چی میشه؟ درباره این هم یه راهکاری بده لطفا

این که قانون خودش رو داره از هر دقیقه ای قطع شد دقایق باقیمانده رو بلافاصله بازی میکنن.
که اون دقایق (مثلا 35 دقیقه باقی مونده چون بازی دقیقه 55 قطع شده) ونتبجه هم مثلا 2-2 هستش 2 راه دارن

1.میتونن 35 دقیقه باقی مانده رو از دقیق 1 تا 35 بازی بعد رو بازی کنن
2.برا اینکه مشکلاتی مثل وقت تلف شده یا اینکه یه گل دقیقه 35 یا 36 به ثمر برسه شبهه برانگیز نباشه میتونن یه بازی رو از اول شروع کنن و تا دقیقه 65 هر کاری دوست داشتن بکنن(بهتره که دست گرمی بازی کنن) و نتیجه ای که از دقیقه 66 تا 90 بدست میاد رو مثلا از دقیقه 66 تا 90 بازی 1-1 میشه با اون 2-2 دقایق 0 تا 65 بازی اول جمع میشه و نتیجه بازی میشه 3-3.

درسته که اکثرا قانون شماره 1 رو میزارن اما به نظر من قانون دوم منطقی تره با توجه به اینکه آخر بازی رو بدون هیچ شبهه ای داور سوت میزنه و یا اوی که تاکتیکش اینه که دقیقه 70 بازیکن سزعتی بیاره جون دفاع حریف نفس کم میاره پس منطقیه که قانون 2 اجرا بشه تو چام قبلی تو بازی برگشت نیمه دوم با سرعت ریبری و روبن مدام دفاع خسته حریفو رد میکردم یه گل زدم و 2تا تیرک حریف دید دفاعش نفس کم آورده و الان گل باخت رو میخوره سریع قطع کرد و گفت اینترنتم مشکل داره و حالا بیا باقی مانده آخر اون بازی رو اول یه بازی دیگه بازی کنیم و البته یه سری مسایل دیگه هم بود دیدم بچه بازیه طرف هم رفت با غرور زد 3-0

خلاصه هر 2 قانون هست توافقش با خودتون فقط از اول با هم توافق کنید که به کدومش میخواید عمل کنید

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
دقيقا همينطوره ادمين لطفا اينم تو پست اول بزن كه بدونن همه

چشم فردا جدول شرکت کنندگان و تیم ها و قوانین رو میزارم و البته بعد از قرعه کشی نمودار جام رو هم میزارم

- - -ویرایش - - -

عزیزی تو پیام خصوصی در مورد کسانی که اوورآل تیم زیاد میکنن و کاستوم اسکواد پرسیده بودن و راهنمایی خواسته بودن منم گفتم یه توضیح کامل میدم که تو تاپیم هم بزارم.

توی فیفا 14 نسل قبل اگر طرف رو کاستوم انوایت میداد 3 حالت داشت

1-انوایت کاستوم (بدون افزایش و تغییر اوورآل بازیکن) که تو این حالت موقع انتخاب تیم طرفین اوورآل تیم رو واسه دو طرف دقیقا همون اوورآل پیش فرض که توی edit team هست نشون میداد بدون علامت های سبز و قرمز افزایش و کاهش های اوورآل های آنلاین هفتگی که البته تو آنلاینم بعضی وقت ها چون اوورآل بازیکنا تغییری نداشته به شکل همون پیش فرض توی edit team هست

2-انوایت کاستوم( با دو پینگ و افرایش اوورآل بازیکن ها و در ترکیب قرار دادن آنها) که در این حالت موقع انتخاب تیم میدیدیم که اوورآل های تیم بیشتر هست از اوورآل های پیش فرض تیم که توی edit team هست و علایم سبز و قرمز هم نبودن مثلا از 80 81 80 میشد 88 89 87 یا مثلا 99 99 99 (واسه اون خوش اشتها هاش)

3- این کار رو کسانی که به اصطلاح زرنگ تر هستن انجام میدادن. انوایت کاستوم ( با دوپینگ و افزایش اوورآل های بازیکن ها ولی در ترکیب اولیه قرار ندادن تعدادی از آنها) که تو این حالت اوورآل بازیکن ها رو بالا میبرد اما واسه اینکه تابلو نباشه و جلب توجه نکنه 4-5 تا از اون بازیکن های مثلا 99 شده رو از ترکیب اولیه از توی edit team میزاشت بیرون و به جای اون ها 4-5 تا بازیکن مثلا 60 70 میزاشت تا اوورآل تیم به تعادل برسه و دقیقا یا حدودا بشه همونی که تو edit team هست بشه .مثلا اگر اوورآل اصلی تیم 80 81 80 بوده و اون بازیکن هاشو کرده باشه 99 تعدادی از اون ها رو از توی edit team با بازیکن های 60 - 70 چایگزین میکرد تا موقع انتخاب تیم اوورآل تیمش دقیقا همون 80 81 80 یا حدود و نزدیک این اعداد مثلا 82 83 79 تا جلب توجه نکنه و بعداز انتخاب تیم و رد شدن خرش از پل تو اون فرصت 30-40 ثانیه قبل از شروع بازی که میشه ترکیب تیم رو تغییر داد دوپینگی ها رو میزاشت تو و ضعیفا رو بیرون و حسابی باد تو قپ قپ مینداخت و غرور و افتخار بازی میکرد که هم بازیش خوب و قویه و هم اینکه زرنگه. که تشخیص این قضیه از اوورآل تیم گذشته تو بازی کاملا تابلو و محسوسه از سرعت حرکت شوت و ضربه هایی که میزنن ...

و اما نکته مهمی که امکان داره باعث سوء تفاهم بشه اینه که واسه خودم هم شده اینه که من توی edit team و edit formation اومدم سیستم و ترکیب تیم رو تغییر دادم نتیجه اونم اینه که چون جای بازیکن هام رو عوض کردم و یا تعویض کردم در نتیجه اوورآل تیم هم تغییر اندکی کرده و بعضی وقت ها چون تغییر تو ترکیب زیاده (مثل الان لیورپول و دورتمند که مدافعاش مصدومن ولی من استفاده میکنم ازشون) جون قبل از شروع بازی زمان کم هست واسه جابه جایی و قبل هر بازی باید این کار چیدن ترکیب رو انجام بدم یا میخوام از formation که خودم ساختم استفاده کنم مجبورم از کاستوم انوایت استفاده کنم. پس اگر اوورآل ها مقدار خیلی کمی تغییر داشت نمیشه گفت دوپینگ مگر اینکه اوورآل تغییر کرده باشه اما بازیکن ها و سیستم همون پیش فرض باشه

واما انوایت در حالت آنلاین اسکواد که موقع انتخاب تیم میدیدیم که دقیقا مثل حالتی که واسه سیزن تیم انتخاب میکنیم هم علایم و اعداد سبز و قرمز افزایش و کاهش اوورآل وجود داشت و هم ترکیب و سیستم که میبینیم اکثرا هر هفته تغییر میکنن به دلایلی مثل مصدومیت کارت قرمز یا نا آمادگی هایی که طبق واقعیت هم هستند معمولا.

این ها همه واسه نسل قبل بود و اما در فیفا 14 نسل جدید :

چه آنلاین اسکواد انوایت بشه و چه کاستوم اسکواد اون اعداد و علایم اوورآل های تیم ها موقع انتخاب تیم به شکل آنلاین هست و اگر توی edit team اوورآل همه بازیکن ها هم بکنیم 99 و رو کاستوم اسکواد انوایت کنیم برعکس فیفا نسل قبل باز موقع انتخاب تیم همون اوورآل های آنلاینی که هر هفته هم متغیر هستند نمایش داده میشن با اون علایم افزایش و کاهش.
پس تا اینجا نمیشه فهمید که انوایت روی کاستوم هست یا آنلاین

چطور متوجه بشیم که طرف کاستوم انوایت کرده یا آنلاین؟

ساده تزین راه اینه که ترکیب (هم سیستم و هم بازیکن های حاضر در زمین و حتی روی نیمکت )تیمی که میخوایم انتخاب کنیم رو بدونیم که توی پیش فرض edit team چیه ( یا توی edit team یه تغییر که تابلو باشه و تو ذهن هم بمونه انجام بدیم ) و هنگام مسابقه بعد از انتخاب تیم و قبل از آغاز بازی تو اون 30-40 ثانیه زمان وارد ترکیب تیم بشیم و اگر دیدیم که ترکیب تیم(سیستم و بازیکن های اصلی و ذخیره) اونی هست که توی edit team بوده پس طرف روی کاستوم انوایت داده پس امکان داره طرف دوپینگ کرده باشه اما اگر دیدیم ترکیب تیم اون ترکیب توی edit teamemun نیست بلکه اون ترکیبی هست که تو سیزن و سیزن کاپ میبینیم که معمولا هر هفته هم تغییر میکنه پس انوایت روی آنلاینه.

این نکته هم همینجا بگم که ترکیب و سیستم و بازیکن های حاضر در ترکیب پیش فرض توی edit team در صورتی آپدیت میشن که یا از همونجا(download updates) دستی آپدیتش کنیم یا بازی آپدیت کلی بده. اون آپدیت های هفتگی (download new squads) روی ترکیب پیش فرض آفلاین که از توی edit team قابل دسترسی هست تاثیری نداره و فقط توی بازی های آنلاین مثل سیزن و دوستانه هایی که با آنلاین اسکواد انوایت میشن تاثیر داره

و برای تشخیص دوپینگ هم از توی بازی کاملا میشه فهمید جون هممون حد و حدود بازیکن ها رو میدونیم و عیر طبیعی بودنشون تابلو میشه انگار موتور جت بستن بهشون هم از نظر سرعت هم پا به توپ هم دریبل هم شوت و.....

پس برای مسابقه انوایت روی آنلاین اسکواد اجباریه و هر کس دید طرفش کاستوم داده لغو کنید و بگید که آنلاین اسکواد انوایت بده و تو سایر بازی هاتون هم اگر دوست هستیدو اعتماد دارید که هیچی و لی اگر شک داشتید و یا مثل چند موردی که توی چند وقت اخیر واسه من اتفاق افتاده مطمئن بودید که طرف دوپینگی هست لغو کنید و بگید آنلاین انوایت بده یا خودتون روی آنلاین انوایت کنید که مثل اون دوستمون join میشه تیم هم انتخاب میکنه اما وارد ترکبیش که شد دید روی آنلاین اسکواد انوایتش کردم و همه بازیکناش اونم رئال (در برابر لیورپول) برگشتن روی اوورآل اصلیشون کلا خاموش میکنه و میخوابه یا میگه دیگه وقت و حوصله ندارم یا میگه نمیتونم join بشم و مشکل از شبکه هست

- - -ویرایش - - -

دوستانی که تیم اعلام نکردن تا ظهر جمعه حضور و تیمتون رو نهایی کنید تا جدول رو واسه قرعه کشی تهیه کنم و از دوستان کسی هست که camera داشته باشه حاضر باشه قرعه کشی رو بر عهده بگیره تا بصورت live قرعه کشی کنه و همه هم شاهد قرعه کشی باشن؟ چون احتمال داره قرعه استراحت داشته باشیم بهتره بدون هیچ حرف و حدیثی قرعه کشی بشه

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
عزيز اگر محدوديت نداره من پس همون رئال قرعه كشي هم همه قبولت دارن خودت انجام بده camera نميخواد

گفتم يه نفر كه كمرا داره يه هنر پيشه بانو دعوت ميكنه و مراسم قرعه كشي برگزار ميكنن در حد جام جهاني :) بنابر اين فردا عصر يه وويس پارتي ميزارم قرعه كشي ميكنيم در حضور دوستاني كه آنلاين بودن اگر دوستان نظر ديگه اي دارن بگن كه ديگه بعد از قرعه كشي حرف و حديثي نباشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر