جام اول FIFA14 | PSN

سلام منم اگه خدا بخواد به جمعه دوستان انلاین راه پیدا کردم:دی البته داره کاراش میشه جهنم دره ما مثله اینکه اینترنتش داره راه میافته!برایه این جام نمیتونم برسم اما ایدیم میدم لطفا ادم کنید برایه دفعات بعد در خدمتیم:دی ایدیم FcBayernMunch10تیمم تا ابد بایرن مونیخ

گلکسی جان مدیریتت عالیه,,خوشحال میشیم اسمتم بدونیم..اگه اشتباه نکنم ابوذر بایددد باشه.
ان شالله ظهر دیگه قرعه کشی کن تا با حریف هماهنگ کنیم.زود تر هم شد چه بهتر..
برای فرجه هم فکر کنم تا دوشنبه ساعت دوازده شب خوب باشه؟!؟یا سه شنبه صبح.

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk 2

نظم و انضباط خیلی خوبی داره جام ولی متاسفانه من هنوز PS4 نخریدم که توش شرکت کنم :دی
ایشالله عید که خریدم تو جام بعدی شرکت می‌کنم.
فقط یه پیشنهاد دارم که احتمالا روال کار هم همین طوری ـه ولی اگر نیست هم خب مطرحش می‌کنم:دی:
نتایج با ID های بازیکن ها رو به صورت کامل هر سری که بازی ها انجام شد تو پست اول بزارید.

گلکسی جان مدیریتت عالیه,,خوشحال میشیم اسمتم بدونیم..اگه اشتباه نکنم ابوذر بایددد باشه.
ان شالله ظهر دیگه قرعه کشی کن تا با حریف هماهنگ کنیم.زود تر هم شد چه بهتر..
برای فرجه هم فکر کنم تا دوشنبه ساعت دوازده شب خوب باشه؟!؟یا سه شنبه صبح.

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk 2

لطف داری عزیزم. باشه الان جدول تیم ها رو میذارم و بعدش قرعه مشی میکنم

- - -ویرایش - - -

نظم و انضباط خیلی خوبی داره جام ولی متاسفانه من هنوز PS4 نخریدم که توش شرکت کنم :دی
ایشالله عید که خریدم تو جام بعدی شرکت می‌کنم.
فقط یه پیشنهاد دارم که احتمالا روال کار هم همین طوری ـه ولی اگر نیست هم خب مطرحش می‌کنم:دی:
نتایج با ID های بازیکن ها رو به صورت کامل هر سری که بازی ها انجام شد تو پست اول بزارید.

دازم جدول زو تهیه میکنم به زودی اضافه میکنم عزیزم

- - -ویرایش - - -

ایشالا واسه بعد از تعطیلات نوروز همچین برنامه ای داریم چون الان زمان کمه و اولین تجربه جام تو نسل جدیده همینطور دوستانه برگزار میکنیم و فقط خواهشن دوستان هم همینطور احترام و نظم و نگه دارن که ایشالا بعث آشنایی و دوستی بیشتر همه بشه تا جام های بعدی و بازی های بعدی جذاب تر بشن

- - -ویرایش - - -

ذوستان زمان شرکت و انتخاب یا تغییر تیم داره تموم میشه دیگه فرصت آخره واسه تغییر یا شرکت. من خودم هم تیم رو به آرسنال تغییر دادم.

آقا ما هم هستیم.
تیم هم رآل :d
البته یه خورده بینگم با ایران بده اگه صلاح نمیدونید ما رو بازی ندید !!!!:d

عزیزم به خاطر مشکل لگ انداختن به دلیل مشکل پینگ بهتره شرکت نکنید جون خودم هم با یکی از دوستان که خارج از ایران هست بازی میکردم خیلی اذیت میشدیم

- - -ویرایش - - -

سلام خیلی دوست داشتم شرکت کنم ولی هنوز تو psn ثبت نام نیستم می شه تو جام بعدی شرکت کنم؟

آره دوست عزیز ایشالا جام های بعدی شرکت میکنی

عزیزان تصمیم داشتم که اگر تیم ها بیشتر از 20 تا شدن و به 32 هم نرسه قرعه استراحت بزاریم و همه رو شرکت بدیم اما چون تعداد شده 18 نفر تاحالا پس با عرض معذرت بسیار زیاد از 2 دوست عزیزی که آخر از همه اعلام کردند مجبورم که صرف نظر کنیم اما اگر کسی انصراف داد تا قبل از بازی اول یا اینکه تا چند ساعت دیگه 6-7 نفر دیگه بیان -که البته بعید میدونم- همه رو شرکت میدیم در حال حاضر شرمنده دو دوست عزیز
hosseinyz و
**** هستم

- - -ویرایش - - -

اگر بخوای با یه ایرانی داخل ایران بازی کنی، پینگ با مثلا تهران کفایت می‌کنه یا باز هم باید با لندن و... پینگ گرفت؟! :-/

دوستانی که تو ایران هستند معمولا خیلی عالی میتونن با هم بازی کنن و همون به قول شما تهران کفایت میکنه

عاغغاا من پس فردا همه چیم به دسم میرسهههه :دی آی دی P3rsia7_striker ادد کنید حالا جام رو نرسیدم ولی بزنیم بعدش ;)
ولی 4.5 ستاره خیلی خفن میشه یه جام میشه اینجوری گذاشت فک کنم مثلا بین کسایی که بالا بیان

من چند دقیقه ي بار اینجا سر میزنم.تشکر بسیار ویژه دارم از galaxy 11 که واقعا مدیریت و پی گیری عالی داشته.سپاسگزارم

Sent from my HTC One using Tapatalk

مرسی عزیزم لطف دارید شما.
لیست شرکت کنندگان رو با تیم هاشون به پست اول اضافه کردم و به زودی قرعه کشی میکنیم و نمودار و قوانین برگزاری هم اضافه میکنم . من الان واسه قرعه کشی دستگاه رو روشن میکنم کانکت میشم و به دوستانی که آنلاین هستن مسج میدم که اگر مایل بودید بیاید تو پارتی تا با حضور همه قرعه کشی کنیم

- - -ویرایش - - -

عاغغاا من پس فردا همه چیم به دسم میرسهههه :دی آی دی P3rsia7_striker ادد کنید حالا جام رو نرسیدم ولی بزنیم بعدش ;)
ولی 4.5 ستاره خیلی خفن میشه یه جام میشه اینجوری گذاشت فک کنم مثلا بین کسایی که بالا بیان

ایشالا واسه جام های بعد حتما این کارو میکنیم چون خودم هم دوست دارم تو یه جام 4.5 ستاره شرکت کنم پون خیلی بازیهاش جذاب میشه

مرسی عزیزم لطف دارید شما.
لیست شرکت کنندگان رو با تیم هاشون به پست اول اضافه کردم و به زودی قرعه کشی میکنیم و نمودار و قوانین برگزاری هم اضافه میکنم . من الان واسه قرعه کشی دستگاه رو روشن میکنم کانکت میشم و به دوستانی که آنلاین هستن مسج میدم که اگر مایل بودید بیاید تو پارتی تا با حضور همه قرعه کشی کنیم

- - -ویرایش - - -

ایشالا واسه جام های بعد حتما این کارو میکنیم چون خودم هم دوست دارم تو یه جام 4.5 ستاره شرکت کنم پون خیلی بازیهاش جذاب میشه
ابوذر جان واقعا خسته نباشي كه همه كارا را يه تنه داري انجام ميدي و از وقتت زدي
دمه شما گرم

ابوذر جان واقعا خسته نباشي كه همه كارا را يه تنه داري انجام ميدي و از وقتت زدي
دمه شما گرم

خواش ميكنم عزيزم، راستش اين روزا من هم تنهام هم وقت آزاد زياد دارم و اينجوري لااقل خودمو سرگرم كردم ديكه

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or