تیزر تریلر PES 2016 منتشر شد !

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
در بیستمین سالگرد تولد سری Pro Evolution Soccer تیزر تریلر بازی PES 2016 منتشر شد و همین طور اخبار جامع تر بازی در تاریخ 12 June منتشر خواهد شد .

منبع : http://winningelevenblog.com/blog/pes-2016-teased-with-stunning-trailer/

دانلود تیزر تریلر بازی با کیفیت 1080p (حجم فایل 12 مگابایت )

Simple File Sharing and Storage.

همین طور عکس های بیشتر بازی رو میتونین در این سایت ببینین !

http://winningelevenblog.com/blog/pes-2016-teaser-trailer-analysis/

نکته : عکس های بازی از داخل تیزر بازی استخراج شده . :arrowd:
ar5_pes_2016_teaser_trailer_[e3_2015].mp4_snapshot_00.06_[2015.06.11_01.31.08].jpg

k6ij_pes2016teaserneymarfinal.png

آخرین ویرایش:

MR_Mehdi

کاربر سایت
Oct 5, 2012
67
عجیب ضایع ان این عکسا
همینطوریش نمیشه با FIFA 15 مقایسه اش کرد
حالا بماند FIFA 16

دوست عزیز من فیفا 15 بازی حالم بهم خورد
چهره ها مضخرف
راحرفتنشون مثل ژنده ها
شوت میکنی گل میشه :|
فق چند تا نکته ریزش بهتره
ما کریر فقط و فقط
وگرنه حرفی واس گفتن نداره
اینایی که میبینی طرفداره فیفا تازه گیم بازی میکنن
پیس اصللا تو عمرشون بازی نکردن :|
فقط ازش بد شنیدن

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
سلفی توتی چقدر باحال بود ... جا خوردم ....
کلا بودنش بهتر از نبودنشه ... امیدورام بتونه به روزای خوبش برگرده ... باعث بشه هم فیفا هم این به سرعت پیشرفت کنن

nathan mckane

کاربر سایت
Jul 14, 2009
979
نام
عباس
کلا اگه کسی گیم پلی بخواد فقط پس میزنه
اگه دنبال اینه ک دسته رو بگیری دست و همینجور دکمه فشار بده فیفا. فیفا به شدت اسکریپت شده است شما کافیه فقط دکمه بزنی کامپیوتر خودش بجات بازی میکنه تازه بازیکن بهتر هم لزوما برنده نیست. این نظر من نیست برید متاکریتیک سواد ک دارید بخونید

آخرین ویرایش:

nathan mckane

کاربر سایت
Jul 14, 2009
979
نام
عباس
FIFA and PES seem to have swapped shirts, with neither catering to the original audience they once set out to attract. Based on this year's offerings, though, it's PES that has the clearer direction of where it's headed. Perhaps most tellingly of all, PES 2015 is more satisfying in defeat than FIFA 15 is in victory

به نقد یوروگیمر توجه کنید:

امسال به نظر میرسد ک فیفا و PES لباسهای خود را با هم تعویض کرده اند و هیچ یک بدنبال مخاطبین پیشین خود نیستند. بر اساس دو بازی منشتر شده امسال این PES هست ک در جهتی مشخص قدم برداشته است. شاید جالب ترین بخش فضیه این باشد ک شکست خوردن در PES 2015 جذاب تر و لذت بخش تر از پیروزی در FIFA 15 میباشد.

Modes and presentation still need some work, but Konami has finally delivered with the gameplay. On the pitch, where it matters, PES 2015 has a clear edge over FIFA 15.

: نقد gamesradar

مدهای بازی و شکل ارایه ی ان در PES هنوز جای کار دارد اما کونامی بالاخره در زمینه گیم پلی کل کاشته است. در زمین بازی جایی ک گیم پلی مهمتر از هر چیز دیگری است PES 15 از FIFA 15 ب شکل کاملا واضحی برتر میباشد.

If it gets patched out, then PES 2015 will go from being the best football game of this generation to one of the all-time greats.*

نقد videogamer:

در صورت اضافه شدن پچ به بازی ( افزدون لایسنس تیم ها و مدهای جدید) PES 15 میتواند از بهترین بازی فوتبال این نسل به یکی از بهترین بازیهای فوتبال تمام دوران تبدیل شود.

نقد گاردین:

As a complete package, Fifa 15 still rules the roost. But where it matters – on the pitch – PES 2015 is far superior.

به عنوان ی پکیج کامل ( داشتن لایسنس کامل تیمها و مدهای مختلف بازی) فیفا همچنان جلودار رقابت میباشد، اما در زمین بازی ( گیم پلی) ک از همه چیز مهم تر میباشد برتری کامل از ان PES 15 است.

نقد تلگراف:

FIFA 15 is an excellent game of football and its presentation and modes are peerless. PES 2015, though, is arguably the best pure representation of the sport ever made.

فیفا در زمینه های ارایه ی مدهای مختلف بازی و گرافیک یک بازی فوق العاده و بی همتا ب شمار میرود اما PES 15 از لحاظ گیم پلی بهترین بازی ورزشی است ک تا ب حال ساخته شده است.

نقد gametrailers :

Yet the gap has narrowed significantly with PES 2015, and the hardest part of any sports game -- the gameplay and feel of the sport -- has never been better than with this year's installment.

بازی15 PES اختلاف خود را با فیفا ب حداقل رسانده اما در زمینه ی گیم پلی و واقعی بودن ک سخت ترین بخش هر بازی ورزشی هستند PES بهترین بازی موجود امسال ب شمار می رود.

نقد polygon :

I would much rather play soccer in this game than in FIFA 15.

فوتبال بازی کردن را در PES 15 کاملا به FIFA 15 ترجیح میدهم.

وبسایت استرالیایی Ausgamers

*If you want the gorgeous graphics and the flawless presentation, FIFA is your game -- and it looks like it will be for some time. If you're after the best possible representation of football on a console, Pro Evolution Soccer 2015 is the game for you.

اگر شما ب دنبال گرافیک زیبا و بی نقص هستید فیفا بازی مناسبی برای شماست. اما اگر شما ب دنبال بهترین شبیه ساز واقعی گیم پلی فوتبال میباشید PES 15 بازی مناسب شما است.

بله من نمیدونم دیگه نظر این همه وبسایت معتبر مهمه یا نظر فن های متعصب!!!

آخرین ویرایش:

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
دوست عزیز من فیفا 15 بازی حالم بهم خورد
چهره ها مضخرف
راحرفتنشون مثل ژنده ها
شوت میکنی گل میشه :|
فق چند تا نکته ریزش بهتره
ما کریر فقط و فقط
وگرنه حرفی واس گفتن نداره
اینایی که میبینی طرفداره فیفا تازه گیم بازی میکنن
پیس اصللا تو عمرشون بازی نکردن :|

فقط ازش بد شنیدن

بازیسنتر عاشقتم:bighug:

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
آقا متا رو که قبول دارید؟ PES کلی امتیاز به خاطر لایسنس ازش کم شد تا امتیازش با فیفا یکی شد.اگر لایسنس نبود شک نداشته باشید امتیازش بیشتر از فیفا میشد.چون PES چیزی به جز گرافیک و گیم پلی برای جذب امتیاز نداره و همیشه کلی نمره منفی به خاطر لایسنس و گزارشگر میخوره.در ضمن فراموش نکنید بالاترین امتیاز یه بازی فوتبال در تاریخ گیم دست PES هست.حتی رتبه دوم هم دست PES هست.بعد از اُفتی که داشت نسخه 2015 امتیاز های خوبی گرفت.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
PES 2015 واقعا پیشرفت خوبی نسبت به نسخه های قبلی داشت.البته عوض کردن انجین کارشون رو سخت کرده بود.امیدوارم ضعف های مدافع ها رو توی 16 رفع کنن من دیگه هیچی نمیخوام:bighug:
پ.ن:جدیدا هرکی فن PES باشه نباید زندگی کنه:|

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
من خودم تا قبل از نسل 7 عاشق pes بودند با نسخه 7 زندگی کردم چه گل هایی با جوکل میزدم چه حالی میداد با اینتر میلان بازی کنی
ولی بعد از نسخه pes2007 این با ی افت کرد

تو این 7 سال فیفا به کل از pes جلو تر بود اما نسخه 15 فیفا یه اشغال به تمام معنا بود وpes بهتر عمل کرد اما برا من تا زمانی که تو pes چلسی درست لایسنس نشه من نمیتونم باهاش ارتباط برقرار کنم

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
این بحث لایسن ربطی به PES نداره و گرنه PES که این همه لیگ تو این چند وقت لایسنس کرده چرا نباید یکی از معتبر ترین لیگ های اروپا رو هم لایسنس کنه ؟ جوابش دست EAـست :) EA با این کار قشنگ بازار UK رو تو دستش گرفته پس عمرا تیمای اینگلیسی رو PES لایسنس بشن :)

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
مگه دروغ میگم ؟؟؟
کدوم شما پیس 4.5.6 بازی کردین ؟ هان ؟؟؟؟
کدوم شما الون بازی کردین ؟؟
منتظر جواب بدی فن عاشق

اقا من بازی کردم من خودم فن بازی بووودم اما جدیدا به فیفا ایمان اوردم چون pes هرسال میاد نواوری ندار لیگ ها کامل نیستند گزارشگر کامل نیست برید مقایسه pes و فیفا رو از قدیم تا حالا ببینید میفهمید من چی میگم

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
مگه دروغ میگم ؟؟؟
کدوم شما پیس 4.5.6 بازی کردین ؟ هان ؟؟؟؟
کدوم شما الون بازی کردین ؟؟
منتظر جواب بدی فن عاشق

بیخود جو نده . اکثر فیفابازهای حرفه ای ایران قبلا PESباز بودن . از نسخه های 4 5 هم شروع نکردن از همون اولین نسخه های WE !

MR_Mehdi

کاربر سایت
Oct 5, 2012
67
اقا من بازی کردم من خودم فن بازی بووودم اما جدیدا به فیفا ایمان اوردم چون pes هرسال میاد نواوری ندار لیگ ها کامل نیستند گزارشگر کامل نیست برید مقایسه pes و فیفا رو از قدیم تا حالا ببینید میفهمید من چی میگم

بحث لیگ نیس بحث کیفیت و بازیه

اره قبول دارم لیگ هاش مضخرفه چون پول نمیده لایسنس بگیره چون میدونه بعد از انتشار سریع پچ میدن لایسنس میشه مغز خر نخورن پول بدن ( ژاپنین دنبال سودن )
من میگم پیس بازی نیس که افت کنه قبول دارم 2014 افت شدیدی کرد اونم نرمال بود چون موتور بازی عوض کردن که خودم اون سسال رفتم سمت 2014 فیفا
ولی 2015 صد پله بهتر شده بود و پیس ترجیح دادم
ولی تاریخ ببینی میفهمی که پی اس همیشه سر بود جزء دو سه سال پیش
و امیدوارم روزی به عظمت قبلیش برگرده :)

- - -ویرایش - - -

بیخود جو نده . اکثر فیفابازهای حرفه ای ایران قبلا PESباز بودن . از نسخه های 4 5 هم شروع نکردن از همون اولین نسخه های WE !

من شاید منظورم بد رسونده بام ولی منظورم این بود که دو سه سالی که فیفا سر بوده اونم چون پیس خیلی افت کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر