تهیه‌ کننده‌ ارشد Halo Infinite هم 343 Industries ترک کرد

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,357
درود بر همه ای دوستان
119498

چند ماه پیش با خروج Tim Longo ( Creative Director Halo Infinite) نگرانی ها در مورد روند توسعه Halo Infinite به وجود اومد
مایکروسافت در بیانه رسمی اعلام کرد

"Roles and responsibilities of various team members regularly evolve to meet the needs of a game, throughout development," Microsoft said, "We have recently had two changes to the Halo Infinite development team." Longo's departure from 343 accounts for one of those, while the other sees executive producer Mary Olson stepping into the lead producer role to head Halo Infinite's campaign team
خانم Mary Olson که رهبری بخش کمپین بر عهده داشتن بی سر و صدا دو هفته است که استودیو 343 Industries ترک کرده
119499

Midwinter Entertainment استودیو مستقل که سال 2016 توسط سازندگان halo و battlefield تشکیل شده بازی scavengers در دست توسعه دارن
119500

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
الان فن‌های مایکروسافت میان میگن خبر خوبیه که رفته...این لعنتی همونی بود که گند زده بود به Halo 5 >:)
رهبری بخش کمپین رو بعد از رفتن کارگردان به این داده بودن :|
دقیقا واسه همین چیزاس که وقتی مایکروسافت استدیو جدید میخره به عقلشون شک می‌کنم...خب اول استدیوهایی که داری رو سر و سامون بده بعد برو سراغ هدف بعدی...

آخرین ویرایش:

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
اگه فردا گفتن عمو اسپنیر مایکروسافت ترک کرد هم تعجب نمیکنم :| قشنگ بوی Development hell میاد آخه مگه مجبورین وقتی ایده ندارین باری بسازین!
جالبه تا دیروز عزیزان انتظار داشتن بروس استرلی بیاد مایکرو الان با این وضع که حتما میاد :D
آقا نه با فن بازی میگم نه با هیت این اسپنسر بره همه چی ردیفه تو 2.3 سال خودش سر مدیریت استودیوها نشون داد........

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
دوستان اینجوری نگید تو رو خدا گریم میگیره :((من خیلی فرانچایز halo رو دوست دارم از وقتی افتاد دست این 343 لعنتی پسرفت کرد گرافیکش بهتر شد ولی داستان و گیمپلی رفتن تو دیوار 4 خوب بود ولی به ریچ و 3 نمیرسید 5 هم بازی نکردم ولی همه میگن خیلی بد بوده از 4 هم بدتر بوده با این خبرا یه حسی بهم میگه halo infinite تیر خلاصی برای halo هست با کله میره تو دیوار کل مایکرو هم منفجر شه برام مهم نیست ولی halo یه خراشم برداره قلبم میشکنه لعنت به باعث و بانیش 4 تا فرانچایز درست درمون هم داشت مایکرو فیبل و کرکدون و گرز و مخصوصا halo نتونست مدیریت بکنه همین چهار تا دونه هم همشون رفتن تو در و دیوار باز نسل قبل حداقل از پس این چهار تا برمیومد این نسل تو این شرکت چه خببببببرررررههههه؟

• Like
Reactions: Cj_sa and FUTURE

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,357
هر تعداد از سازنده های هیلو5 رو بیرون کنن خوبه، حداقل میدونی دیگه بازی به بدی هیلو5 بیرون نمی دن، البته امیدوارم:D
بعد از رفتن Tim Longo مایکروسافت رسما اعلام میکنه Mary Olson همه کاره بخش کمپین
تنها بعد یکماه استودیو ترک میکنه
بعد بنظرت این خوبه :D

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
هر تعداد از سازنده های هیلو5 رو بیرون کنن خوبه، حداقل میدونی دیگه بازی به بدی هیلو5 بیرون نمی دن، البته امیدوارم:D
اگه از اول کار این کارو میکردن حرف شما درست بود ولی الان اخرای کار روی halo infinite فکر کنم باشه اینا اگه واقعا هم بد باشن ری.مانهاشون رو انجام دادن تا الان رو بازی سوال مهم بعدی اینه که خب اینا بد بودن و فرستادنشون برن دم اخری کی قراره جایگزینشون بشه که بتونه زنده کنه بازی رو و بیشتر به f نده بازی رو؟

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,514
نام
محمد
الان فن‌های مایکروسافت میان میگن خبر خوبیه که رفته...این لعنتی همونی بود که گند زده بود به Halo 5 >:)
رهبری بخش کمپین رو بعد از رفتن کارگردان به این داده بودن :|
دقیقا واسه همین چیزاس که وقتی مایکروسافت استدیو جدید میخره به عقلشون شک می‌کنم...خب اول استدیوهایی که داری رو سر و سامون بده بعد برو سراغ هدف بعدی...
حالا بقیه رو کاری ندارم چون عموما سونی فن هستن و تو اینجور تاپیک ها انتظاری ازشون نمیره :D ولی شما دیگه چرا؟ یه استودیو که 600 تا کارمند داره و حداقل 10 تا تهیه کننده ارشد داره خیلی عجیب نیست این رفت و آمدها، اونم در شرایطی که احتمال خیلی خیلی زیاد کار طراحی بخش کمپین دیگه تموم شده و فقط مونده یه سری تغییرات نهایی. یادت هست که اون سری خبر دادی این خانم که صرفا تو بخش صدا تهیه کننده بوده رو الان گذاشتن رهبر بخش کمپین و ابراز نگرانی کرده بودی و بهت گفتم در واقع کارگردان بخش کمپین یکی دیگه هست؟ :D الان هم ربطی به ماس مالی و خبر خوب و این حرفها نداره، چون دیگه اگر گند هم زده باشه تموم شده رفته پی کارش :D

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
بازی به فاک رفته! هیچ امیدی به بازی ندارم:D
یک بازی در سطح همون 4 بدن و داستان سه گانه رو هم خوب ببندن برای من کافی هستش.
در ضمن نفر اصلی شرکت فرانکی هنوز هستش. شاید اتیش ها هم داره از سر همون بلند میشه!:D
مایکرو خیلی عادت نداره به بازی های AAAش تاخیر بزنه ولی شاید به این زد.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,514
نام
محمد
بازی به فاک رفته! هیچ امیدی به بازی ندارم:D
یک بازی در سطح همون 4 بدن و داستان سه گانه رو هم خوب ببندن برای من کافی هستش.
در ضمن نفر اصلی شرکت فرانکی هنوز هستش. شاید اتیش ها هم داره از سر همون بلند میشه!:D
مایکرو خیلی عادت نداره به بازی های AAAش تاخیر بزنه ولی شاید به این زد.
لول بیخیال :D حالا رفتن Tim Longo رو باید دید دلیلش چی بوده چون کارگردان اصلی بازی بود و اگه به خاطر خراب کردن جدا شده باشه که مسلما فاتحه بازی خونده هست :D ولی رفتن این خانم بعیده تاثیر خاصی داشته باشه.
نفر اصلی استودیو هم Bonnie Ross ـه که علاوه بر ریاست استودیو، معاون اجرایی بخش ایکس باکس هم هست. بعدش هم Kiki Wolfkill که اونم ریاست استودیو رو در کنار Ross به عهده داره. فرنکی هم رهبر معنوی (!) استودیو هست :D تو تیم توسعه بازی هم نفر اصلی Chris Lee هست که ریاست تیم توسعه Halo Infinite رو از سال 2016 بر عهده داشته. تو بخش کمپین، نفر اصلی همون Tim Longo بود که جدا شد، الان هم دیزاینر اصلی بخش کمپین John Mulkey هست. البته یهو دیدی فردا خبرش اومد که اینم جدا شده :)):D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر