تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
شاید سوالم مسخره باشه. من با Apple ID رفتم سراغ iCloud و تیک Find my iPhone رو زدم. الآن برای این که از این قابلیت استفاده کنم حتماً باید با ID خودم Sign in باشم توی گوشی یا باید Sign Out کرد؟
آخه اگه Sign in بمونه اونوقت هر کسی که این گوشی رو مثلاً دزدیده باشه راحت میتونه بره اونجا و اون تیک Find my iPhone رو برداره.

بايد sign in باشه
نه نمي تونه برداره چون براي خاموش شدن find my iphone هم بايد به اينترنت وصل باشه و هم رمز اپل آي دي رو داشته باشه تا خاموش بشه
يه بار خودت امتحان كن، مي بيني كه همين جوري خاموش نميشه
سلام بچه ها
من یه دوسال یا شادم سه سال پیش یه اتفاق برا ipad2 افتاد
یکی اومد انقدر رمزشو زد که میزنه dasable اما زده 22 ملیون ثانیه
هیچی دیگه منم همین دوسال گذشتمش کنار
میخواستم بدونم راه حلش چیه؟

يعني چي زده 22 ميليون ثانيه ؟!
اين تصوير معلوم نيست چيه

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

P!nk Panter

کاربر سایت
Jun 2, 2012
38
نام
P!nk Panter

Furion

کاربر سایت
Aug 2, 2015
21
سلام
من به تازگی iPhone گرفتم و جیلبرگ شده است.آخرین ورژن iTunes نصب کردم همه ی مراحل رو طبق آموزش های همین سایت انجام دادم اما وقتی Sync/Apply رو میزنم میگه باس Authorize کنی سیستمتو که من اینکارو کردم.
وقتی authorize this computer میزنم میگه از یک id از 5تا اتورایز شده ولی وقتی دوباره sync میزنم تا برنامه نصب شه will install میاد و بعد دوباره به authorize گیر مید!!
مشکل از ویندوز؟ کجای کارم ایراد داره؟آیدی هم ساختم.
ممنون

ویرایش:بعد از اتصال ئستگاه پیام آبدیت iOS میاد که من cancel میکنم...باید آپدیت شه؟؟جیلبرگ که از بین نمیره؟!

آخرین ویرایش:

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
اسپاتیفای از بس ارور و فریز کرد مجبور شدم برم رو apple music. دوستان کسی نمیدونه امکان استریم بین 2 تا ios device وجود داره یا نه؟ هر چقدر گشتم ولی گزینه ای نبود.

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
اسپاتیفای از بس ارور و فریز کرد مجبور شدم برم رو apple music. دوستان کسی نمیدونه امکان استریم بین 2 تا ios device وجود داره یا نه؟ هر چقدر گشتم ولی گزینه ای نبود.
مطمئن نیستم ولی فکر کنم میتونید یک دیوایس رو Hotspot کنید بعد با اپهایی که DLNA سرور میسازند موزیکهایی که روی دیوایستون هست رو Share کنید و با دیوایس دوم از طریق DLNA اهنگ رو دریافت کنید.

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
سلام

من یه مشکلی دارم با بازی GTA SA روی Ipad Air میخوام اجرا کنم ولی لگ دارم. حتی گانفیک iPhone 4s رو هم گرفتم ریختم گرافیک خیلی افت کرد ولی باز دقیقا همون لگ رو دارم بدون کوچکترین تغییری. البته یکی دو دو روزه جیلبریک کردم. ممنون اگر کسی راه حلی داره راهنمایی کنه

P!nk Panter

کاربر سایت
Jun 2, 2012
38
نام
P!nk Panter
سلام بچه ها
بچه ها من قبلا چندتا اپ از تو اپ استور برای دانلود زده بودم اما همشون رو همون موقع انصراف زدم و دانلود نکردم
حالا که ایتونزم رو چک میکنم انگار هنوز از لیست من پاک نشدن و هنوز هم هستن
چطور باید پاکشون کنم؟
باتشکر

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,081
نام
سالار
دوستان بنده یه فروند 5s دارم که همون اولاش خریدم :|
بعد دیگه بجز 2-3 سری ios رو اپدیت نکردم و الان رو 7.1.2 ـه :|
سولام اینه باید واسه استفاده از 4جی ios رو اپدیت کنم ؟ :|
خیلی ستمه که :|

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
دوستان یه سوال apple tv کارش چیه؟
اگر محصولات apple نداشته باشیم میشه از apple tv به عنوان گیم سنتر یا بازی استفاده کرد؟
روی خودش بازی ریخته بشه و روی tv بازی کرد؟

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
دوستان یه سوال apple tv کارش چیه؟
اگر محصولات apple نداشته باشیم میشه از apple tv به عنوان گیم سنتر یا بازی استفاده کرد؟
روی خودش بازی ریخته بشه و روی tv بازی کرد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر