تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

P!nk Panter

کاربر سایت
Jun 2, 2012
38
نام
P!nk Panter
سلام دوستان
عزیزان من یه ipad2 داشتم. یه بار مهمون اومد خونمون و من اون ایپد رو گذاشتم خونه و رفتم و احتمالا یکی از مهمونا سر اون رفته و چندین بار رمزش رو امتحان کرده . حالا یه صفحه اومده که میگه 1132564410 دقیقه دیگه میتونی برای دوباره زدن رمز امتحان کنی. دوستان چه بکنم که اطلاعات داخلش پاک نشه. بعد درضمن رمز اصلی رو هم ندارم.(ایپد اوایلش مال من نبود)
باتشکر

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
آقا من این security question هامو یادم رفته میخوام خرید کنم اینارو میخواد، بعد میگه باید رسکیو ایمیل داشته باشی ، که تا وقتی جواب سوال هارو ندی نمیزاره :| . تنها راه اینه زنگ بزنی اپل ساپورت که اینم نشدنیه، دوباره ایمیل زدم ببینم چی کار میکنن. کسی اینجوری شده ؟

radikal0120

کاربر سایت
Jul 2, 2014
140
نام
یزدان
آقا من این security question هامو یادم رفته میخوام خرید کنم اینارو میخواد، بعد میگه باید رسکیو ایمیل داشته باشی ، که تا وقتی جواب سوال هارو ندی نمیزاره :| . تنها راه اینه زنگ بزنی اپل ساپورت که اینم نشدنیه، دوباره ایمیل زدم ببینم چی کار میکنن. کسی اینجوری شده ؟

تنها راه تماس با اپله
مال منم اینجوری شد زنگ زدم از ایران
چرا نشه؟ میشه
من هرچی ایمیل زدم نتیجه نداد چون نمیتونن به ایمیل اعتماد کنن

Sent from my iPad using Tapatalk

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
سلام....من از صبح هر چی امتحان میکنم وارد گیم سنتر خودم بشم همش ارور میده ...مشکل از چی میتونه باشه....من 2 تا اپل ایدی دارم هر کدومو میزنم ارور میده...میزنه سرور مشکل داره

radikal0120

کاربر سایت
Jul 2, 2014
140
نام
یزدان
سلام....من از صبح هر چی امتحان میکنم وارد گیم سنتر خودم بشم همش ارور میده ...مشکل از چی میتونه باشه....من 2 تا اپل ایدی دارم هر کدومو میزنم ارور میده...میزنه سرور مشکل داره

مشکل از سرورای اپله
ظاهرا دارن اپ استور رو بروز رسانی میکنن
کل دنیا فعلا مشکل کانکت شدن دارن

Sent from my iPad using Tapatalk

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
تنها راه تماس با اپله
مال منم اینجوری شد زنگ زدم از ایران
چرا نشه؟ میشه
من هرچی ایمیل زدم نتیجه نداد چون نمیتونن به ایمیل اعتماد کنن
اِ میشه یعنی؟ یه متود داره که اونا زنگ بزنن ، پولش زیاد میشه من زنگ بزنم :D . زنگ بزنیم پس انگلیسی بحرفیم .

Hamid Reza

کاربر سایت
Sep 19, 2009
790
نام
حمیدرضا
سلام به همه ی دوستان؛

من گوشیم IPhone 6 هستش بعد برنامه ی لاین رو از هرجا دانلود میکنم میریزم روش به محض اینکه میره داخل برنامه، میپره بیرون. مشکل چیه به نظرتون؟! :-/

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,841
نام
علی متالیکا
سلام به همه ی دوستان؛

من گوشیم IPhone 6 هستش بعد برنامه ی لاین رو از هرجا دانلود میکنم میریزم روش به محض اینکه میره داخل برنامه، میپره بیرون. مشکل چیه به نظرتون؟! :-/

جیلبریک کردی !؟
به آخرین iOS آپدیت کن، و فقط برنامه هارو از App Store بگیر، نباید مشکلی باشه.

Sent from my iPhone 6 Plus

Hamid Reza

کاربر سایت
Sep 19, 2009
790
نام
حمیدرضا
جیلبریک کردی !؟
به آخرین iOS آپدیت کن، و فقط برنامه هارو از App Store بگیر، نباید مشکلی باشه.
جیلبریک چیه دیگه؟! :D من فقط رفتم یدونه ایفون خریدم اومدم. دیگه نمیدونم جیلبریکش کردن یا نه! :D

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
میشه برنامه های اصلی خود ایپاد 4 رو آپگیرد کرد؟ مثلا تو موزیک پلیرش ریدیو باشه.

راستی بچه ها یه برنامه پیدا کردم برا دانلود مجانی برنامه ها بدو جیلبریک
با گوشبتون برید تو سفاری بعد برید تو سایت vshare.com وقتی دانلودش کردید تاریخ گوشیتونو رو یک آکست بزارید اگه نزارید برنامه موقع باز کردن کرش میکنه :)

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
سلام دوستان چطور از سریال های پشت کارتون بفهمم دستگاه انلاک یا خیر؟
اکثر سایتا پولی شدن سایت مجانی برای تشخیص انلاک بودن یا نبودن میشناسید لطفاً معرفی کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر