تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
هفته پیش موبایلمو بردم مدرسه ازم گرفتن تا آخر امتحانات خرداد هم نمیدن من میخوام واتس اپو رو آیپادم نصب کنم و جیل بریک هم نیست و به ایفن هم دست رسی ندارم:( :|
با نسخه پی سی واتس اپم حال نکردم.
اگه کسی راهی بجز داشتن ایپن میدونه بگه اگه که نه یکی بیاد یه کار خیری بکنه با ایپونش واتس اپم رو اجرا کنه و اون دوتا فایل رو ایمیل کنه بهم
مرسی
راستی یه سوال دیگه برا gmate فقط دستگاه باید جی بریک باشه؟
بازم مرسی:D

Fire Light

کاربر سایت
Feb 15, 2013
907
ببخشید نمی دونستم از کجا بپرسم این سوال رو
می خوام یه آیپد ایر بخرم. به نظر شما برای بازی کردن 16 گیگ کافیه؟ یا 32؟ ارزشش رو داره 300 تومن بیشتر بدم واسه 32 گیگ یا 16 کارم رو راه میندازه؟

mamad street

کاربر سایت
Mar 28, 2012
362
می خوام یه آیپد ایر بخرم. به نظر شما برای بازی کردن 16 گیگ کافیه؟ یا 32؟ ارزشش رو داره 300 تومن بیشتر بدم واسه 32 گیگ یا 16 کارم رو راه میندازه؟

اگه فقط برای بازی کردن میخوای همون 16 گیگ کافیه تازه اضافه هم میاد

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341

به نظرم بستگی داره که چقدر بخواهید بازی ریزید روش

کم کم بعضی از بازیهای موبایل حجم بالای یک گیگ میخواهند مثلا فکر کنم آسفالت 8 هم بالای یک گیگ هست فضایی که اشغال میکند

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,841
نام
علی متالیکا
دوست عزیز من پیشنهاد میکنم 100% ورژن 32 رو بگیری مخصوصا که میگی واسه بازی میخوای 16 هم چیزی حدود 14 گیگ یا کمتر در اختیارت میزاره.
به نظر من 32 بگیر و خیال خودت رو راحت کن...

این عکس حجم یک سری بازی و برنامه بعد نصب شدن روی iPad خودم

Fire Light

کاربر سایت
Feb 15, 2013
907
مرسی از دوستان. خریدم
الان یک مشکلی دارم. وقتی آیتونز رو نصب کردم اوایل خیلی راحت دستگاه رو میشناخت. حتی بعد از جیلبریک راحت شناخت دستگاه رو
ولی وقتی از سیدیا appsync رو نصب کردم دیگه نمیشناسه و همش در حال لود هست ولی اتفاقی نمیوفته و نمیشناسه:

43035289108848765540.jpg

Disconnect

KURWA
کاربر سایت
Mar 16, 2013
81
نام
SiNA
مرسی از دوستان. خریدم
الان یک مشکلی دارم. وقتی آیتونز رو نصب کردم اوایل خیلی راحت دستگاه رو میشناخت. حتی بعد از جیلبریک راحت شناخت دستگاه رو
ولی وقتی از سیدیا appsync رو نصب کردم دیگه نمیشناسه و همش در حال لود هست ولی اتفاقی نمیوفته و نمیشناسه:

43035289108848765540.jpg
احتمالا مشکل از pcـت باشه.احتمالا که نه. حتما.

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
اگه من رو ios 7 ipod 4 gen بریزم سرعتش میاد پایین؟

تا اونجایی که من میدونم آخرین ios ی که برای ipod4 منتشر شده ورژن 6.1.6 هستش و 7 براش منتشر نشده از طرف اپل. حالا شاید راهی باشه بشه ریخت که اگه بلدی به ما هم بگو :P

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
تا اونجایی که من میدونم آخرین ios ی که برای ipod4 منتشر شده ورژن 6.1.6 هستش و 7 براش منتشر نشده از طرف اپل. حالا شاید راهی باشه بشه ریخت که اگه بلدی به ما هم بگو :P
داداشم گفته بود امده ولی بیشتر نریز مشکل پیدا می کنه :D

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
به نظرتون صبر کنم دلار بیاد زیر 3000 تا ایپاد بخرم یا نه ؟
ارزون میشه ؟

یه قول معروف: "بشین تا ارزون شه". چی تا حالا ارزون شده که این دومیش باشه؟! مثلا هارد تا یکماه پیش بصورت قطره ای قیمتش داشت میومد پایین که یه دفعه دوباره رفت بالا... این هم همونه, اگرم هم بر فرض محال قیمتش بیاد پایین, بصورت قطره ای هستش طوری که دیگه پشیمون میشی از صبر کردن...

Reza82N

کاربر سایت
Jul 21, 2009
381
نام
رضا
سلام دوستان من يه ipad air 128 4g گرفتم يك هفته اي ميشه باطريش به نظرم خوب كار نميكنه الان حدود يك ساعت و نيم هستش كه گذاشتم روي دانلود دو تا فايل را حدود ١٧ درصد شارژ رفته موقع شارژ هم حدود هفت ساعت طول مي كشه شارژ بشه دستگاه پلم بود جلوي خودم باز كرد ولي از اين دوستان همه چيز بر مياد بعد وقتي دستگاه را داخل اسمارت كاور مي كنم پشتش داغ ميشه ولي صفحه متعادل هست مي خوام ببينم اينا طبيعي هستش؟ لطفا زودتر كمك كنيد ممنون از لطفتون
برای شارژ به هیچ وجه افزایش usb نزنید
با افزایش usb نسبت به کابل خودش بصورت مستقیم مدت زمان شارژ دوبرابر میشه
باتری هم بسته به استفاده متغیره
برای من air 32 تا یک هفته با روزی دو ساعت باتری نگه میداره/در ل مصرف باتری بینظیره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر