تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

با سلام م یه مشکل اساسی دارم چند روز ّیش یه گوشی ایفون 5 سی خریدم خیلی رو اعصابمه ی مشکل داره وقتی اسمس میفرستم از برنامه میام بیرون صفحه قفلش کار نمیکنه باید ریستارت یا خاموش کنم این مشکل برطرف بشه بعدشم هر روز به شماره هایی که چند وقت بیش اسمس فرستادم اسمس هارو دوباره میفرسته ممنون میشم کمکم کنید مشکل از کجاست

این Wallpaper گذاشتن توی ios 7 هم شده هفت خان رستم :| برای چی انقدر زوم میکنه یک دفعه روی عکس؟ چنین وضعی اصلا توی ios 6 نبود.
سایر 2048*2048 هم میگیری افتخار نمیده ... به قدری زوم میکنه روی عکس همیشه تصویر به صورت شطرنجی برای Wallpaper تنظیم میشه (Scale و Zoom هم که قربونش برم فرقی نمیکنه. هر چقدر عقب جلو میکنید برمیگرده سر نقطه اول!)
کسی راه حلی سراغ داره برای این مشکل تو آیپد؟ (توئیکی، برنامه ای، ...) بجز والپیپرهای اصلی دستگاه هیچی آدم نمیتونه درست بذاره

سلام
من یه مشکل با ایپاد تاچم دارم
من ایپاد تاچ 5 دارم و مشکل باتری دارم
مثلا باتریم 80 درصده یهو میره 83 درصد باز چند دقیقه بعد یهو میشه 79 درصد
گوشیمم جیلبریکه.قبل جیلبریک باتریه درصدی نداشتم که بفهمم اینجوری هست یا نه
الان که جیلبریک کردم بعد یع هفته متوجه شدم
به نظر شما مشکل از باتریه یا از اینکه جیلبریک کردم؟
میشه درستش کرد؟

سلام
من یه مشکل با ایپاد تاچم دارم
من ایپاد تاچ 5 دارم و مشکل باتری دارم
مثلا باتریم 80 درصده یهو میره 83 درصد باز چند دقیقه بعد یهو میشه 79 درصد
گوشیمم جیلبریکه.قبل جیلبریک باتریه درصدی نداشتم که بفهمم اینجوری هست یا نه
الان که جیلبریک کردم بعد یع هفته متوجه شدم
به نظر شما مشکل از باتریه یا از اینکه جیلبریک کردم؟
میشه درستش کرد؟
کلا آیپادها باتریشون ضعیف تره !
جیلبریک هم 100% تاثیر داره بر باتری !
شما برای کالیبره کردن درصد باتری انقدر با آیپاد کار کن تا باتریش تموم شه و خود به خود خاموش شه بعد از 10 دقیقه بزار شارژ بشه برسه به 100%

ما یه جمله ایی از یکی شنیدیم میخوایم ببینیم راست هست یا نه
این بنده خدا یه ایپد مینی رتینا خریده بعد میگه تاچ و ال سی دیش بهم نچسبیده مثل ایفون5 نیست
عین جمله ایی که گفته اینه میخوام ببینم همچین چیزی داریم ما؟؟اگر کسی میدونه توضیح بده
ممنون

چرا هر چي تم ميريزم روي آيپد رتينا اجرا نميشه؟ :| winterboard نصبه، اسم تم رو هم نشون ميده ولي هر وقت انتخاب ميكني اجرا نميكنه ( حتي بعد از respring) تم ها مختص دستگاه هاي خاص هستند؟ مثلا مال آيفون روي آيپد اجرا نميشه؟

دوستان من از همین روشی که میشه Apple ID رایگان ساخت یه ID ساختم بعد وقتی میخوام یه بازی رو بریزم تو گوشی ارور this computer is no longer authorized for purchased this item that are on this phone میده authorizedش میکنم اما بازم همین ارور رو میده نمیدونم مشکل از چیه؟؟؟؟

بچه یه سوال و مشاوره فوری در مورد آیفون 5
من یه S4 سامسونگ دارم ولی میخوام دیگه گوشیمو تا 2 3 سال عوض نکنم حالا یکی از آشناهامون یه 5 تر تمیز خیلی تمیز 32 مشکی داره به نظر شما ارزششو داره؟
از همه مهم تر برام اینکه گوشی بعد از 2 3 سال هنگی منگی نداشته باشه و مصرف باطریش هم دیگه 1.5 2 روز رو داشته باشه. فعلا خیلی تماس ندارم.
دوستانی که 5 دارن باطری گوشی رو چه طور ارزیابی میکنن.؟
ممنون

بچه یه سوال و مشاوره فوری در مورد آیفون 5
من یه S4 سامسونگ دارم ولی میخوام دیگه گوشیمو تا 2 3 سال عوض نکنم حالا یکی از آشناهامون یه 5 تر تمیز خیلی تمیز 32 مشکی داره به نظر شما ارزششو داره؟
از همه مهم تر برام اینکه گوشی بعد از 2 3 سال هنگی منگی نداشته باشه و مصرف باطریش هم دیگه 1.5 2 روز رو داشته باشه. فعلا خیلی تماس ندارم.
دوستانی که 5 دارن باطری گوشی رو چه طور ارزیابی میکنن.؟
ممنون
5 باطریش خوبه ولی S4 کار نکردم ولی اندروید کلاًَ تو مصرف باطری سیستم عامل بهینه ای نیست
از نظر Performance تو برنامه بازی 5 شاید یکمی از S3 بهتر ولی به S4 نمیرسه
از نظر من شما یکم پول تهیه کن یه 5S بگیر که از نظر Performance قشنگ S4 رو له میکنه :d با CPU 64 بیتی از نظر آپدیت سرعت اجرا برنامه بازی تا 3 سال راحتی ... یه ذره خرج اضافه کاملاً ارزششو داره

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or