تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
سلام
كسايى كه از تونگبو استفاده ميكنن تازگيا مشكلى واسشون پيش نيومده ؟ واسه من توى هيچ اپليكيشن و بازى اى كه از طريق تونگبو ريختم نميره:|

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
دوستان من یه آیپاد تاچ نسل 5 گرفتم،الان وقتی ازش استفاده میکنم شارژ کم میشه و مثلا اگه %80 باشه میشه 70%،ولی وقتی اسکرین رو خاموش میکنم و برای چند دقیقه باهاش کاری نمیکنم چند درصد شارژ بهش اضافه میشه :| مثلا اون 70% میشه 74 :|
ios 7.0.4 هست و جیلبریک شده.
مشکل از چیه؟

YOMIEL

کاربر سایت
Jul 1, 2012
235
سلام
كسايى كه از تونگبو استفاده ميكنن تازگيا مشكلى واسشون پيش نيومده ؟ واسه من توى هيچ اپليكيشن و بازى اى كه از طريق تونگبو ريختم نميره:|
نه....ولی بره من از خود تانگبو دیگه نمیتونم چیزی نصب کنم نمیدونم دردش چیه...

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
سلام
من وقتی میخوام تو سیدیا یه توییک نصب کنم توی دانلود این نوشته میاد نصب نمیشه مشکل از چی میتونه باشه hash sum mismatch size mismatch

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
يه ايفون ٤ ماله يكي از بچه ها هست ورژن iOS فكر كنم 4.1.3 بود حالا ميخواد ببره 7.0.2 همش error 3194 ميده iTunes هم اپديت هست قند شكن هم داريم بايد چكار كنيم؟

amin_irt

کاربر سایت
Jun 4, 2009
1,510
نام
ali
یه سوال داشتم الان اپل داره ایفون 4s بصورت فری با قرارداد یکی از شرکتهای مخاطراتیش میده
که اونا هم میگن حدقل 6 ماه باید قرار داداد داشته باشید
حالا اون 6 ماه چقد میشه و اینکه اگه من بخوام بیارمش ایران باید چیکار کنم؟؟

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
يه ايفون ٤ ماله يكي از بچه ها هست ورژن iOS فكر كنم 4.1.3 بود حالا ميخواد ببره 7.0.2 همش error 3194 ميده iTunes هم اپديت هست قند شكن هم داريم بايد چكار كنيم؟

خو مشکلت همین جاست که میخوای 7.0.2 رو ریستور کنی.
اپل فقط میزاره به آخرین ورژن ریستور کنی که میشه 7.0.4

hellguord

کاربر سایت
Aug 8, 2010
192
نام
hadi
- - -ویرایش - - -

سلام اقایون خسته نباشید من به یه مشکل برخوردم میخواستم ببینم میتونید کمکم منید یا نه
من یه ایفون 5s دو روز پیش گرفتم بعد برنامه داشتم باهاش دانلود میکردم هیو خاموش شد هر چی کلید home & power رو زدم هیچی اخر سر گفتم ریستارتش کنم
که home & power باهم فشار دادم که ریستارتش کنم
بگم که 100% شارز بود
بعد هیچی روشن کردیم میومد بالا ولی تو اون دایره لود گیر میکرد وهی خودشو ریستارت میکرد
الان من به ایتیونز وصل کردم که گوشضی رو شناخت از این لحاظ خیالم راحت شد
الان گذاشتم ریستور ایفون کاره درستی کردم ؟ اگر راه دیگه ای به ذهنتوت میرسه بگید ممنون میشم

alod

کاربر سایت
Mar 20, 2013
70
نام
امیر حسین
سلام دوستان
من از وقتي ايپدم رو به ٧ اپديت كردم وقتي دكمه خاموش رو ميزنم بعد از يه مدت صفحه سفيد كمرنگي ظاهر ميشه و همه ي شارژ باتري رو ميبره
كسي مشكل رو ميدونه؟

farvaha_boy

کاربر سایت
Nov 15, 2013
121
نام
محمد
- - -ویرایش - - -

سلام اقایون خسته نباشید من به یه مشکل برخوردم میخواستم ببینم میتونید کمکم منید یا نه
من یه ایفون 5s دو روز پیش گرفتم بعد برنامه داشتم باهاش دانلود میکردم هیو خاموش شد هر چی کلید home & power رو زدم هیچی اخر سر گفتم ریستارتش کنم
که home & power باهم فشار دادم که ریستارتش کنم
بگم که 100% شارز بود
بعد هیچی روشن کردیم میومد بالا ولی تو اون دایره لود گیر میکرد وهی خودشو ریستارت میکرد
الان من به ایتیونز وصل کردم که گوشضی رو شناخت از این لحاظ خیالم راحت شد
الان گذاشتم ریستور ایفون کاره درستی کردم ؟ اگر راه دیگه ای به ذهنتوت میرسه بگید ممنون میشم

اره دوست عزيز كار درستي كردي من اين اتفاق برام چندين بار براي چندين گوشيم افتاده
البته گوشي هاي من جيلبرك بودن به خاطر باگ جيلبرك اينطوري شدن

Sent from my iPhone using Tapatalk

Disconnect

KURWA
کاربر سایت
Mar 16, 2013
81
نام
SiNA
سلام دوستان
من از وقتي ايپدم رو به ٧ اپديت كردم وقتي دكمه خاموش رو ميزنم بعد از يه مدت صفحه سفيد كمرنگي ظاهر ميشه و همه ي شارژ باتري رو ميبره
كسي مشكل رو ميدونه؟
دوست عزیز ایپدت مدلش چیه؟

most-t36

کاربر سایت
Apr 10, 2011
537
سلام
دقیقاً...منم کار خاصی نکردم یهو همون داستان 25pp درست شده،نمیدونم چرا!:-/
تو یوت*ب که میگن راه حلش اینه که از برنامه ی نصب شده تو کامپیوتر دکمه ی Fix Crash رو بزنیم و مشکل دائمی حل میشه ولی جواب نداده واسم این روش
کسی روش خاصی برای حل این مشکل نداره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر