تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

farvaha_boy

کاربر سایت
Nov 15, 2013
121
نام
محمد
کسی با برنامه ی OpenV** کار میکنه ؟! من یه یک هفته ای هست که نمیتونم وصل بشم ! جالبه با همون اکانت رو PC راحت وصل میشم !

كلا سيستم open *** به مشكل بر خورده رو بعضي سروراي tcp وصل ميشه ولي در كل ديگه مثل قبل نيست l2tp سرويس حجمي خوبي برا موبايل ارائه ميده

Sent from my iPhone using Tapatalk

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
شما مطمعنين راه حل داره ؟
اخه من تا جايي يادمه دليوري فقط رو چيپست a4 كار ميكرد
يعني از 4اس به بعد اصلا راه حل نداشت
برنامه محبوب iPhone Delivery برای iOs 6 منتشر شد ! | پرتال نسل جدید موبایل ها
البته اين خبرش قديميه اگر ديگه جديدا ريليز شده باشه
اگر ريليز شده ممنون ميشم لينك منبع يا اموزشش ... بزاريد

Sent from my iPhone using Tapatalk

حق با تو دوست من
چون من اخرین بار دقیقا با ایفون۴ اینکارو کردم
و از ۴به بعد مسیج سیکوریتی از ۸ رقم ۱۶ رقم شده

Sent from my iPad using Tapatalk

خب پس با این حساب باید قید دلیوری رو زد درسته؟

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
سلام . Iphone 5 رو ios7 کیبورد فارسی نداره ؟ ( بیشترم برای اس ام میخوام تا مرورگر و ... )
عربی هست،‌و کارت رو کامل راه می‌ندازه ولی اگه خیلی دنبال فارسی هستی می‌تونی از این روش اضافه کنی،
روش تقریبا ساده‌ای هست خود من دارم استفاده می‌کنم
فعال سازی کیبورد فارسی در iOS 5 و iOS 6 و iOS 7 بدون نیاز به جیلبریک

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان یه عکس دیدم تو اف بی طر آیکون های گوشیشو کاستومایز کرده بود اسم app ـش رو هم گفت من یادم نیست یکی زحمت بکشه بگه لطفا :D
بعد یه چیزی ... مثلا تو استور Temple Run2 پنجاه مگ بود.تو آیتونز گوشیمو که به پی سی وصل کردم زده بود 100 مگ جریان چیه :D ؟ یا مثلا بازیه FightBack هم 200 مگا بود تو آیتونز 400 تا شده بود...

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
دوستان یه عکس دیدم تو اف بی طر آیکون های گوشیشو کاستومایز کرده بود اسم app ـش رو هم گفت من یادم نیست یکی زحمت بکشه بگه لطفا :D
بعد یه چیزی ... مثلا تو استور Temple Run2 پنجاه مگ بود.تو آیتونز گوشیمو که به پی سی وصل کردم زده بود 100 مگ جریان چیه :D ؟ یا مثلا بازیه FightBack هم 200 مگا بود تو آیتونز 400 تا شده بود...

مورد اول:
winter board (jailbreak needed) d
مورد دوم:
معمولا حجم دانلود بازیا با حجم نصبشون فرق میکنه چیزی غیر طبیعی نیست چون پشوند Ipa نوعی فشرده ساز محسوب میشه(با winrar به راحتی اکسترکت میشه)
yahoo_4.gif

hamed-mc

کاربر سایت
Sep 12, 2010
92
نام
hamed

براي كاستومايز كردن بايد ايديوايست جلبريك باشه
حجم فايلاي ipa به علت فشرده بودن زياد ،حجمشون كمه ولي تو ايتويونز اكستركت ميشه و حجمش ميره بالا

Sent from my iPad using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر