تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

Reza82N

کاربر سایت
Jul 21, 2009
381
نام
رضا
دوست عزیز بسیار ممنون هستم از کمک هات ولی میشه یه مقدار در رابطه با نحوه ریختن app از pc به ipad بیشتر توضیح بدی؟با تشکر.
خواهش میکنم,
شما اول گوشی رو جیلبریک میکنی,بعد از Cydia نرم افزار appsync 5.1 رو نصب میکنی (نوشتم 5.1 چون فرض کردم شما در فریمور 5.1 هستید,اگر 4 بودید اونجا به جای 5.1 عدد 4 قرار میگیره,
بعد نرم افزار iTools رو روی کامپیوتر نصب میکنید,
و طبق عکسی که گذاشتم نرم افزار رو از توی PC به تب Application در iTools درگ اند دراپ می کنید.

APP%20Iphone.jpg

ghost dog

کاربر سایت
Aug 11, 2011
141
نام
Гитлер, Адольф
سلام دوستان می خواستم ببینم تو این تبلت هایی که هست مثل آی پد 2 یا گالکسی هایی که سیستم عاملش اندروید میشه راحت یه فیلم با زیر نویس فارسی رو اجرا کرد؟

Reza82N

کاربر سایت
Jul 21, 2009
381
نام
رضا
در آیپد و آیفون که فیلم با زیرنویس قابل پخشه,در گالاکسی خبر ندارم , ولی به احتمال قوی چنین قابلیتی اونا هم دارن,چون پخش زیر نویس خیلی چیز عجیب غریبی نیست.

GreatLord

کاربر سایت
Jul 18, 2012
92
نام
shayan
خواهش میکنم,
شما اول گوشی رو جیلبریک میکنی,بعد از Cydia نرم افزار appsync 5.1 رو نصب میکنی (نوشتم 5.1 چون فرض کردم شما در فریمور 5.1 هستید,اگر 4 بودید اونجا به جای 5.1 عدد 4 قرار میگیره,
بعد نرم افزار iTools رو روی کامپیوتر نصب میکنید,
و طبق عکسی که گذاشتم نرم افزار رو از توی PC به تب Application در iTools درگ اند دراپ می کنید.

APP%20Iphone.jpg
دوست عزیز من مشکل اساسی من اینه مه نمی دونم از کجا باید cydia رو دانلود کرد یا کلا بدست اورد میتونی راهنمایی کنی؟

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
دوستانى كه اطلاع دارن لطفا كمك كنن.بخدا ثواب داره...
چند روزه كه از اسم يلدا متنفر شدم شديد
نيو آيپدم شب كوفتيه يلدا افتاد رو بشقاب يه خط كوفتى رو صفحش انداخت ترك برداشته
لطفا اونايى كه از قيمتش و آدم با انصافش خبر دارن بم خبر بدن كجا ميتونم بدم عوضش كنم.چه تو پايتخت چه تو استاناى ديگه.البته پايتخت در اولويته
ضمنا قاب رويى كل آيپد ترك برداشته نه اصل نمايشگرش
بخدا افسرده شدم با اين قيمتاى فضايى...
دوستان واسم دعا كنيد...تلف ميشم...:(

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
دوستانى كه اطلاع دارن لطفا كمك كنن.بخدا ثواب داره...
چند روزه كه از اسم يلدا متنفر شدم شديد
نيو آيپدم شب كوفتيه يلدا افتاد رو بشقاب يه خط كوفتى رو صفحش انداخت ترك برداشته
لطفا اونايى كه از قيمتش و آدم با انصافش خبر دارن بم خبر بدن كجا ميتونم بدم عوضش كنم.چه تو پايتخت چه تو استاناى ديگه.البته پايتخت در اولويته
ضمنا قاب رويى كل آيپد ترك برداشته نه اصل نمايشگرش
بخدا افسرده شدم با اين قيمتاى فضايى...
دوستان واسم دعا كنيد...تلف ميشم...
والا قیمت که ندارم ولی فکر میکنم کل LCD اش باید عوض بشه و اگر دست آدام ناوارد هم بیفته بد باز کنه دیگه قیدشو باید بزنی . نظر منو میخوای باهاش بساز ، نه به هزینش میارزه نه ریسکش

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
اى خدا!!!
به مشكلاتم اينم اضافه شد!دارم ميميرم بخدا
لطفا كمك كنيد واسه دوتاش:((
لطفا يه راه حل بگين چون برنامه Puffin از كار افتاده يا لينك دانلود برنامه Uc Browser قرار بدين.شديدا لازم دارم​
ممنونم​

Reza82N

کاربر سایت
Jul 21, 2009
381
نام
رضا
اى خدا!!!
به مشكلاتم اينم اضافه شد!دارم ميميرم بخدا
لطفا كمك كنيد واسه دوتاش:((
لطفا يه راه حل بگين چون برنامه Puffin از كار افتاده يا لينك دانلود برنامه Uc Browser قرار بدين.شديدا لازم دارم​
ممنونم​

دوست عزیز یه چیز پی ان بگیر ماهی 4 تومن راحت شی.

Reza82N

کاربر سایت
Jul 21, 2009
381
نام
رضا
شما از cydia جدیدا چیزی دانلود نکردین؟چون بعضی نرم افزاراش هیچ نشونه ای نداره ولی داره کار میکنه,منم مشکل باتری داشتم ,حتی زمانی که گوشی استند بای بود قسمت usage اش کنتور مینداخت,
اگر قبلا اینطور نبوده من احتمال میدم برنامه ای نصب کردید که دائما در حال کاره و گوشی رو مشغول نگه داشته.

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
شما از cydia جدیدا چیزی دانلود نکردین؟چون بعضی نرم افزاراش هیچ نشونه ای نداره ولی داره کار میکنه,منم مشکل باتری داشتم ,حتی زمانی که گوشی استند بای بود قسمت usage اش کنتور مینداخت,
اگر قبلا اینطور نبوده من احتمال میدم برنامه ای نصب کردید که دائما در حال کاره و گوشی رو مشغول نگه داشته.
نه والا چيز خاصي نصب نكردم الان هر چي برنامه رو cydia نصب كرده بودم رو پاك كردم ولي درست نشد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر