تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

Reza82N

کاربر سایت
Jul 21, 2009
381
نام
رضا
دوست عزیزی که برای خراب شدن دکمه هوم سوال کرده بودن,
من الان خیلی وقته دکمه هومم مشکل داره,
دکمه پاورم کلا خرابه و اصلا کار نمیکنه(نزدیک 5-6 ماهی هست پاور ندارم)

دکمه ولوم پایینو کردم هوم (اگر جند ثانیه نگه دارم)
دکمه ولوم بالا کردم پاور (اگر چند ثانیه نگه دارم)

علاوه بر این ها اگر دستم رو از پایین و وسط صفحه به طرف مرکز بکشم هم حکم پاور(اسلیپ) داره , یعنی بجای اینکه با انگشت شصت دکمه هوم رو فشار بدم از همون ناحیه انگشتمو میکشم روی صفحه به طرف بالا.

گذشته از همه اینها هروفت هومم گیر میکنه, گوشی رو خاموش میکنم و دکمه هوم رو پایین نگه میدارم و اسپری تمیز کننده مدار خشک ناهید رو اسپری میکنم روی هوم چند دقیقه صبر میکنم گاز اسپری شده از درز دور هوم بره داخل دکمه هوم بعد از چند دقیقه یکم با هوم بازی بازی میکنم,بعد که روشن میکنم دکمه هوم میشه دنبه.انگار اصلا خراب نبوده,این روش تا حداقل 2 ماه جواب میده و مشکلی ندارم.

mohamadamin25

کاربر سایت
Aug 9, 2012
82
نام
mohamad amin
سلام
چند سوال داشتم
من ipod 4g با ios 4.3.3 دارم که jailbreak هست و cydia هم داره
1_ipod من خیلی زود باتری خالی میکنه ولی من ipod های دیگه رو می دیدم این جوری نبود!!!! آیا راه حلی برای این مشکل وجود دارد؟؟؟
2_اگر ios 6.0.1 بریزم باید یک بار دیگه unlock بکنمش و دوباره cydia بریزم؟؟؟ لطفا جواب رو به پروفایل من ارسال بکنید

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
سلام.
من iOs گوشیم ورژه 6.0.1 هست. از کجا می تونم برنامه های کرک نشده رو دانلود نشده. چون همونطور که می دونید جیلبریک دائم ios 6.1.0 هنوز نیومده.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام.
من iOs گوشیم ورژه 6.0.1 هست. از کجا می تونم برنامه های کرک نشده رو دانلود نشده. چون همونطور که می دونید جیلبریک دائم ios 6.1.0 هنوز نیومده.

اول اینکه مهمه گوشیت A4 هست یا نه، اگه A4 باشه یه کارایی میشه کرد. در غیر این صورت باید یا Apple Dev Account داشته باشی یا با این سایت هایی که پکیج iResign و اینا میفروشن یکی بخری که بتونی برنامه هات رو رو گوشیت بریزی.

Dire Wolf

کاربر سایت
May 28, 2010
135
نام
شـــهاب
سلام ...
من چند سوال داشتم ..
iPOD نسل چهارم رو میشه به iOS 6 آپگرید کرد ؟
iPod نسل چهار ، تمام فرمت های تصویری رو پخش میکنه ؟
یعنی مثلا من بخوام یه ویدئو رو که از اینترنت مثلا با کیفیت HD دان کردم ، روی iPod ببینم ، باید کانورتش کنم یا نه ؟
حدود قیمت 8G رو هم اگه بگید ، ممنون میشم ..

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
اول اینکه مهمه گوشیت A4 هست یا نه، اگه A4 باشه یه کارایی میشه کرد. در غیر این صورت باید یا Apple Dev Account داشته باشی یا با این سایت هایی که پکیج iResign و اینا میفروشن یکی بخری که بتونی برنامه هات رو رو گوشیت بریزی.
گوشیم A4 هست.
iPhone 4

amir hs

کاربر سایت
Jan 6, 2012
11
یه سوال دارم ایپاد 5 سیم کارت میخوره؟ اگه نمی خوره هیچ تبدیلی نیست که بشه سیم کارت خورش کرد و زنگ زد؟؟؟

و یه سوال دیگه به نظرتون ایپاد 5 32 بگیرم یا 4اس 16؟؟؟؟

GreatLord

کاربر سایت
Jul 18, 2012
92
نام
shayan
با سلام دوستان شاید فکر کنید من خیلی تازه وارد و خنگ باشم اما یه سوال دارم!:جیل بریک چیست و چگونه میتوان ان را راه اندازی کزد؟ و cydia که میگن چیه و چجوری میشه نصبش کرد؟ و چگونه میتوان با itunes کار کرد و برنامه از روی کامپیوتر به ipad ریخت؟
ممنون میشم اگه منو مسخره نکنید و به سوال هام پاسخ دهید.با تشکر GreatLord.

آخرین ویرایش:

Reza82N

کاربر سایت
Jul 21, 2009
381
نام
رضا
1-با سلام دوستان شاید فکر کنید من خیلی تازه وارد و خنگ باشم اما یه سوال دارم!:
2-جیل بریک چیست؟
3-و چگونه میتوان ان را راه اندازی کزد؟
4-و cydia که میگن چیه و چجوری میشه نصبش کرد؟
5-و چگونه میتوان با itunes کار کرد ؟
6-و برنامه از روی کامپیوتر به ipad ریخت؟

7-ممنون میشم اگه منو مسخره نکنید و به سوال هام پاسخ دهید.با تشکر GreatLord.

1-این چه حرفیه دوست عزیز,همه مادرزادی که همه چیزو بلد نیستن,وقتی انسان چیزی رو نمیدونه باید سوال کنه , به طور مختصر توضیح میدم,؛
2-شما وقتی میخواید روی دیوایس نرم افزار نصب کنید,باید نرم افزار ها رو بخرین,کسی که نمیخواد به هر دلیلی نرم افزار بخره , میاد با کامپیوتر گوشیش یا تبلتش رو آماده سازی میکنه که گوشی پذیرای نرم افزار های کرک شده بشه(اگر گوشی ارجینال باشه نرم افزار کرک شده نصب نمیشه)به این آماده سازی میگن جیلبریک
3-
با نصب نرم افزار مربوط به نوع دیوایس(مثلا یکی آیپد 2 داره با کسی که آیپد 3 داره یا با کسی که آیفون داره فرق میکنه)روی کامپیوتر و وصل کردن گوشی به کامپیوتر و اجرای نرم افزار روی کامپیوتر که حالا نحوه کار چطوریه اون داستانش اصلا سخت نیست.
4-
یه مخرن که با جیلبریک میتونید نصب کنید روی دیوایس که برای نصب نرم افزار ها و تم و پچ ها و .... که مثل app store ـه ولی بیشتر تم و پچ های جانبی از داخلش نصب میشه و app مثل app store توش نداره(در کل ضروئریه)
5-
این سوال شما خیلی کلیه , ولی در کل کار با آیتونز بسیار بسیار آسونه.
6-
اینم با آیتونز میشه و با نرم افزار های دیگه هم میشه اینکارو کرد که سادگی نصب رو خیلی خیلی پایین آورده که شما میتونید تنها با درگ کردن نرم افزار و رها کردن اونو نصب کنید.
7-
فکر نکنم کسی همچین کاری کنه.موفق باشید.

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
ثبت uddid اگه درست نوشته باشم؟؟؟بهترين راه حله خرجشم ٢٠ تومنه.
ثبت udid و اکانت دولوپر یه کار ریسکیه دوست عزیز و هیچ تضمینی برای پایداریش نیست . علاوه بر اینکه برای بار اول استفاده باید مک داشته باشی که خیلیا ندارن ، ممکنه هر آن اپل قضیه رو بفهمه و اکانت رو ببنده

GreatLord

کاربر سایت
Jul 18, 2012
92
نام
shayan
1-این چه حرفیه دوست عزیز,همه مادرزادی که همه چیزو بلد نیستن,وقتی انسان چیزی رو نمیدونه باید سوال کنه , به طور مختصر توضیح میدم,؛
2-شما وقتی میخواید روی دیوایس نرم افزار نصب کنید,باید نرم افزار ها رو بخرین,کسی که نمیخواد به هر دلیلی نرم افزار بخره , میاد با کامپیوتر گوشیش یا تبلتش رو آماده سازی میکنه که گوشی پذیرای نرم افزار های کرک شده بشه(اگر گوشی ارجینال باشه نرم افزار کرک شده نصب نمیشه)به این آماده سازی میگن جیلبریک
3-
با نصب نرم افزار مربوط به نوع دیوایس(مثلا یکی آیپد 2 داره با کسی که آیپد 3 داره یا با کسی که آیفون داره فرق میکنه)روی کامپیوتر و وصل کردن گوشی به کامپیوتر و اجرای نرم افزار روی کامپیوتر که حالا نحوه کار چطوریه اون داستانش اصلا سخت نیست.
4-
یه مخرن که با جیلبریک میتونید نصب کنید روی دیوایس که برای نصب نرم افزار ها و تم و پچ ها و .... که مثل app store ـه ولی بیشتر تم و پچ های جانبی از داخلش نصب میشه و app مثل app store توش نداره(در کل ضروئریه)
5-
این سوال شما خیلی کلیه , ولی در کل کار با آیتونز بسیار بسیار آسونه.
6-
اینم با آیتونز میشه و با نرم افزار های دیگه هم میشه اینکارو کرد که سادگی نصب رو خیلی خیلی پایین آورده که شما میتونید تنها با درگ کردن نرم افزار و رها کردن اونو نصب کنید.
7-
فکر نکنم کسی همچین کاری کنه.موفق باشید.
دوست عزیز بسیار ممنون هستم از کمک هات ولی میشه یه مقدار در رابطه با نحوه ریختن app از pc به ipad بیشتر توضیح بدی؟با تشکر.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر