تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
آره-یه یوزر داره-یه پس همین.
براحتی جواب میده,
یوزر و پس رو وارد میکنی,کانکت که شد میتونی تمام سایت ها رو باز کنی.
آخه تو چيز پى ان آيپد ديسكريپشن،سرور،اكانت،پسوورد،سكرت و غيره هست.
لطفا دقيق بگو چون تا حالا استفاده نكردم

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,268
سلام دوستان . یه مشکل عجیب برام پیش اومده اینه که گوشی خیلی زود شارژ تمام میکنه . حتی از گوشی استفاده هم نمیکنی و رو استند بای هست بازم شارژ زود تمام میشه . اینم بگم رو گوشی خیلی نرم افزار نصبه خیلی . در ضمن اگه تمام نرم افزارهایی که از طریق cydia نصب شده رو
پاک کنم مشکلی پیش نمیاد ؟ یه سوال دیگه اینه که اگه بخوام گوشی رو ریست فکتوری کنم مشکلی پیش نمیاد ؟ اخه شندیم گوشی که جیلبرک هست ریست نمیشه .

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
داداش چيز پى ان رو آيپدم جواب ميده؟چطور استفاده كنم؟
داداش یه چیز پی ان بگیر بعد با ایپدت که داری سرچ میکنی برای وایرلس های اطرافت جلوی هر کانکشن یه علامت فلش داره . رو اون فلش کلیک کن یه صفحه باز میشه پایینش به انگلیسی نوشته چیز پی . برو توش تنظیمات رو وارد کن و سیو
چقد باحاله اين تاپيك كسي جواب مارو نميده. راهي هست واسه گوشيهاي غير جيلبريك گزارش تحويل پيام فعال باشه؟
راهش واسه آیفون 4s با جیلبریک هم درست نمیشه برادر . ولی در کل خیر ، گزارش تحویل پیام لازمش دسترسی به فایل های سیستمی گوشی هست که فقط با جیلبریک به دست میاد
سلام دوستان . یه مشکل عجیب برام پیش اومده اینه که گوشی خیلی زود شارژ تمام میکنه . حتی از گوشی استفاده هم نمیکنی و رو استند بای هست بازم شارژ زود تمام میشه . اینم بگم رو گوشی خیلی نرم افزار نصبه خیلی . در ضمن اگه تمام نرم افزارهایی که از طریق cydia نصب شده رو
پاک کنم مشکلی پیش نمیاد ؟ یه سوال دیگه اینه که اگه بخوام گوشی رو ریست فکتوری کنم مشکلی پیش نمیاد ؟ اخه شندیم گوشی که جیلبرک هست ریست نمیشه .
ورژنت چنده؟چیا از سیدیا نصب کردی؟

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
داداش یه چیز پی ان بگیر بعد با ایپدت که داری سرچ میکنی برای وایرلس های اطرافت جلوی هر کانکشن یه علامت فلش داره . رو اون فلش کلیک کن یه صفحه باز میشه پایینش به انگلیسی نوشته چیز پی . برو توش تنظیمات رو وارد کن و سیو
[/QUOTE]
داداش گلم مرسى:-*

Reza82N

کاربر سایت
Jul 21, 2009
381
نام
رضا
نه والا چيز خاصي نصب نكردم الان هر چي برنامه رو cydia نصب كرده بودم رو پاك كردم ولي درست نشد
پس تنها راه حلی که می مونه ریستور هست!

پ.ن: در مورد حذف برنامه های Cydia یه برنامه تو لیستش هست به اسم Mobile Substrate safe mode یا همچین نامی,اگر اون رو پاک کنید تمام برنامه های cydia از یه ور پاک میشه و لازم نیست تک تک پاک کنید.
من این مشکل رو با نصب insomnia از cydia داشتم که حواسم نبود on مونده بود و هیچ آیکون و نشونه ای نداشت که نشون بده on مونده باتری سریع خالی میکرد,
اگر خواستید نرم افزارای cydia رو همشو پاک کنید نقل قول قبلیمو تو همین پست بخونید,
بعد از پاک کردن نرم افزارا از cydia اگر بخواین دوباره نصب کنید خوبیش اینه که تنظیماتش دوباره همونه,مثلا اگر بلک لیست پاک شده , دوباره نصب بشه تمام شماره های بلک لیست سرجاشه.

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,268
دوستان ازهمراه اول کوچ کردم به ایرانسل ولی هر کاری کردم نتونستم mms ارسال کنم . از چند تا سایت تنظیمات فعال سازی رو گرفتم ولی هیچ کدوم کار نکرد و ارسال نشد . اون دوستانی که تنظیمات درست رو دارن لطف کنن اینجا قرار بدن . مرسی

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
دوستان ازهمراه اول کوچ کردم به ایرانسل ولی هر کاری کردم نتونستم mms ارسال کنم . از چند تا سایت تنظیمات فعال سازی رو گرفتم ولی هیچ کدوم کار نکرد و ارسال نشد . اون دوستانی که تنظیمات درست رو دارن لطف کنن اینجا قرار بدن . مرسی
Settings > General > Cellular (iOS 6) > Cellular Data Network

واسه تنظیمات GPRS تو بخش GPRS اینها رو وارد کن:

GPRS:
APN: mtnirancell
Username: irancell-gprs

واسه تنظیمات MMS تو بخش MMS اینهارو وارد کن:

MMS:
Username: irancell-mms

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,268
Settings > General > Cellular (iOS 6) > Cellular Data Network

واسه تنظیمات GPRS تو بخش GPRS اینها رو وارد کن:

GPRS:
Username: irancell-gprs

واسه تنظیمات MMS تو بخش MMS اینهارو وارد کن:

MMS:
Username: irancell-mms

عزیز ios اصلا چنین تنظیماتی نداره .

اینارو میخواد

APN و username فکر کنم اختیاری باشن .

MMSC
MMS Proxy
MMS max massage size
MMS UA Prof URL

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
عزیز ios اصلا چنین تنظیماتی نداره .

اینارو میخواد

APN و username فکر کنم اختیاری باشن .

MMSC
MMS Proxy
MMS max massage size
MMS UA Prof URL

والله من كه گوشيم ايفون ٤ هست و سيم كارتم هم ايرانسل هست اينطوريه تنظيماتش. طرح اينترنت ايرانسل هم ميزنم باهاش.
شما زنگ بزن ٧٠٠ تا مطمئن بشي اين تنظيماتي كه بهت گفتم درسته

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,268
والله من كه گوشيم ايفون ٤ هست و سيم كارتم هم ايرانسل هست اينطوريه تنظيماتش

11590553865512445529.jpg

عزیز APN که اختیاری هست اصلا هرچی دلت خواست میتونی بزاری . مهم MMSC و proxy هست . مگه میشه واسه شما اینارو نداشته باشه ؟
تنظیمات درست هم از سایت ایرانسل پیدا کردم که تو عکس هم گذاشتم . راحت داره کار میکنه .

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,847
نام
کیارش
سلام
ما 4S دارم ، یه Apple ID ساختم کجا باید واردش کنم ؟؟ چون از Appstore که میخوام چیزی دانلود کنم یا آپدیت کنم با Apple ID فروشگاهی که ازش خریدم میخواد دانلود کنه ! منم هر جا میرم که عوضش کنم پیدا نمیکنم .

Guardian Angel

کاربر سایت
Jan 19, 2011
40
نام
محمد حسین
سلام
ما 4S دارم ، یه Apple ID ساختم کجا باید واردش کنم ؟؟ چون از Appstore که میخوام چیزی دانلود کنم یا آپدیت کنم با Apple ID فروشگاهی که ازش خریدم میخواد دانلود کنه ! منم هر جا میرم که عوضش کنم پیدا نمیکنم .
سلام
setting>store اونجا اپل آيدي رو نوشته كه ميتونيد sign out كنيد .

Leonard Cohen

کاربر سایت
Oct 14, 2006
464
سلام دوستان
من دارم از یه دوستی یه ipod میخرم مدلش ma627ZG هستش 16 گیگ هستش ٰ فریم ویرش هم داخلش دیدم این هستش 3.1.3(7E18 )
چند تا سوال داشتم
این اصلا جیل بریک شده ؟!!! چون توش سیدیا ندیدم
اگه جیل بریک نیست برای جیل بریک چی کنم و البته آپدیت به فریم ویر بالاتر

سوال بعد اینکه چقدر ارزش داره ازش بخرم
ممنون

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر