تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

iMehrdad

کاربر سایت
Jul 5, 2007
241
نام
Mehrdad
:-؟ خب شما الان مشکلت چیه ؟!
برو تو Setting بعد تو قسمت Wifi برو رو اون وایرلسی که بهش وصلی یه فلش آبی بقلش هست اونو بزن بعد برو تا آخر پایین نوشته Http بعد روی Manual بزن اول آدرسُ بعد پرت یه گذینه ی بعدش رو هم On کن بعد یوزر پَستو بزن ! بیا بیرون وصلی ...
الان کلا خسته نباشی منم یه ساعته دارم همینو میگم دیگه این همون اموزشیه که تو نت پر شده و تا اونجا که من تو کامنتا خوندم واسه هیچکس از جمله خود من چواب نداده

فکر کنم یه ورژن برنامه ی Proxifier هم برای آیفون اومده ها
من که چیزی ندیدم

آقا دقیق توضیح بده ببینیم میتونی https رو با یه پورت خاص ست کنی ؟؟؟؟

من با دوتا پورت 909 و 433 امتحان کردم نشده

b2never

کاربر سایت
Aug 29, 2009
27
نام
Amirhosein Asadpour
الان کلا خسته نباشی منم یه ساعته دارم همینو میگم دیگه این همون اموزشیه که تو نت پر شده و تا اونجا که من تو کامنتا خوندم واسه هیچکس از جمله خود من چواب نداده
من که چیزی ندیدم
من با دوتا پورت 909 و 433 امتحان کردم نشده
اون راهی که اون دوست ما گفا واسه اچ تی تی پی پراکسیه و اصلا جربانش با اینی که ما تو ******فایر داریم فرق داره .
برنامه ******فایر برای ایفون نیومده
فعلا تنها راه موجود اینه اینترنت سیستمو با پراکسی شیرش کنی و بعد با ایپاد به اون وصل شی
راهی هم که تو پست قبلیام گفتم جواب میده اما حس و حال تستشو ندارم .

b2never

کاربر سایت
Aug 29, 2009
27
نام
Amirhosein Asadpour
سلام ببخشید میخواستم بدونم راهی وجود داره که از توی تنظیمات ایفون بفهمیم که جلبریک شده یا نه؟
والا ساده ترین راه اینه اول چک کنی سیدیا داره یا نه . cydia . بعدش اگه installious داره یعنی صد در صد جیلبرک شده . واسه اطمینان هم اگه itunes نصب باشه و برنامه ifunbox رو اجرا کنی و بعد ایپادو وصل کنی کنارش مینویسه jailbreak . به شما هم صد در صد توصیه میکنم که جیلبرک کنی و حتما هم با ifunbox کار کنی چون واقعا ساده اس و کمک فوق العاده ایه

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
والا ساده ترین راه اینه اول چک کنی سیدیا داره یا نه . cydia . بعدش اگه installious داره یعنی صد در صد جیلبرک شده . واسه اطمینان هم اگه itunes نصب باشه و برنامه ifunbox رو اجرا کنی و بعد ایپادو وصل کنی کنارش مینویسه jailbreak . به شما هم صد در صد توصیه میکنم که جیلبرک کنی و حتما هم با ifunbox کار کنی چون واقعا ساده اس و کمک فوق العاده ایه

بیرون چقد میگیرن جلبریک کنن؟باید جاش حتما مطمن باشه؟

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,832
نام
علی متالیکا

بستگی به شرف نداشته فروشنده داره ! از 40-50 تا 70-80 ممکنه تغییر کنه البته این قیمت با برنامه ریختن هست !
جیلبریک کار سختی نیست میتونی خودت انجامش بدی !

آخرین ویرایش:

Reza82N

کاربر سایت
Jul 21, 2009
381
نام
رضا

همونطور که علی آقا گفتن بیرون وضع و اوضاع زیاد خوب نیست,
بهتره شما خودت جیلبریک کنی
کار سختی نیست
ورژن فریمور رو ببین چنده؟
و تو گوگل سرچ کن بعنوان مثال " آموزش جیلبریک 4.3.3 (بافرض اینکه ورژن شما 4.3.3 است)" ممکنه دو نوع جیلبریک باشه که شما از بین آنتدر و تدر >>> آنتدر رو انتخاب میکنی.

b2never

کاربر سایت
Aug 29, 2009
27
نام
Amirhosein Asadpour
همونطور که علی آقا گفتن بیرون وضع و اوضاع زیاد خوب نیست,
بهتره شما خودت جیلبریک کنی
کار سختی نیست
ورژن فریمور رو ببین چنده؟
و تو گوگل سرچ کن بعنوان مثال " آموزش جیلبریک 4.3.3 (بافرض اینکه ورژن شما 4.3.3 است)" ممکنه دو نوع جیلبریک باشه که شما از بین آنتدر و تدر >>> آنتدر رو انتخاب میکنی.
یکی از ساده ترین راه های جیلبرک رفتن به سایت JailbreakMe 3.0 و زدن دکمه install هس به همین سادگی
البته برنامه greenpoison ,و برنامه های دیگه واسه جیلبرک هم هس که آموزش تصویریشون هم تو سایتا و اینترنت هست .
برای شما که تازه میخوای اینکارو بکنی
باید با کلمات زیر آشنا بشی
Firmware version
SHSH
DFU mode
Tiny umbrella
و ارور های مربوط به رستور و در آوردن از حالت دی اف یو
بهتره حتما سرچ کنی و اول اینارو یاد بگیری بعد انجام بدی .کاملا هم ساده اس .
ضمنا تمام برنامه های اپل به صورت کرک شده و رایگان تو اینترنت هست به جای خرید مجموعه های گرون یا دادن به مغازه دار شما میتونی بسته به نیازت هرچی میخوای از سایت ها و سورس های مختلف فایل بگیری اگه جیلبرک کنی

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
یکی از ساده ترین راه های جیلبرک رفتن به سایت JailbreakMe 3.0 و زدن دکمه install هس به همین سادگی
البته برنامه greenpoison ,و برنامه های دیگه واسه جیلبرک هم هس که آموزش تصویریشون هم تو سایتا و اینترنت هست .
برای شما که تازه میخوای اینکارو بکنی
باید با کلمات زیر آشنا بشی
Firmware version
SHSH
DFU mode
Tiny umbrella
و ارور های مربوط به رستور و در آوردن از حالت دی اف یو
بهتره حتما سرچ کنی و اول اینارو یاد بگیری بعد انجام بدی .کاملا هم ساده اس .
ضمنا تمام برنامه های اپل به صورت کرک شده و رایگان تو اینترنت هست به جای خرید مجموعه های گرون یا دادن به مغازه دار شما میتونی بسته به نیازت هرچی میخوای از سایت ها و سورس های مختلف فایل بگیری اگه جیلبرک کنی

والا من تازه واردم .هیچکدوم از این کارارم بلد نیستم.میترسم بزنم خراب شه

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
داداش مطمئن باش یارو حرفه ای باشه ، اگر دسترسی به کامپیوتر نداشته باشی و اینترنت مطمئن باش خبره ترین آدم رو هم میشه گول زد :d
.یه آیکون سیدیا با همون تم و همون شکل و شمایل که ساختنش کاری نداره ، یکی از بچه ها ساخته بود تو فروم همسایه .
راستی اکیدا ، دقت کنید اکیدا توصیه میکنم همگی بازیهای project hysteria و hysteria 2 رو دانلود کنن :d
عجب بازیهایی هستن لامصبا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر