تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
تا اونجايي كه من اطلاع دارم انلاك ٤.٣.٣ نيومده.
--------
با چه برنامه اي ميشه slide to unlock رو كمرنگ كرد ؟يادمه ميشد.
آنلاک 4.3.3 برای آیفون 4 و بیس باند های 3.10.01 و 4.10.01 نیومده! حتی کسایی که 1.59.00 دارن میتونن آنلاکش کنند!
بقیه مشکلی ندارن!
الان خودم آیفون 4 لاک دارم با فریمور 4.3.3 بدون مشکل
.....
برای مخفی کردن لاک اسکرین هم برین توی سایدیا و این برنامه رو سرچ کنید و متناsسب با ios خودتون نصبش کنید.
clear lockscreen

nash

کاربر سایت
Feb 20, 2011
309
نام
Mohsen
دوست من بازم سلام من گوشی رو همون طوری که گفتی به itunes وصل کردم ولی itunes گوشیو نشناخت یعنی وقتی داشت update server میکرد یهو ارور داد بععد من هنوز برام جای سواله بلاخره من گوشیمو با چه version انلاک کنم ؟

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
دوست من بازم سلام من گوشی رو همون طوری که گفتی به itunes وصل کردم ولی itunes گوشیو نشناخت یعنی وقتی داشت update server میکرد یهو ارور داد بععد من هنوز برام جای سواله بلاخره من گوشیمو با چه version انلاک کنم ؟
بیس باندتون چند هست؟
یعنی چند بود؟
منظورم همون modem frimware هست؟
گوشیتون لاک بود یا آنلاک؟

A.A

کاربر سایت
Dec 8, 2006
670
سلام می خوام یه ipad 2 بگیرم . م خواستم ببینم که appstore از ایران قابل دسترسی هست؟ و اگر اکانت داشته باشی می تونی ازش خرید کنی؟ و سوال دوم این هست که میشه با آیپد اینترنت رو بدون هیلتر باز کرد ، مثلا استفاده از چیز پی ان ؟ .
خیلی ممنون

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
سلام می خوام یه ipad 2 بگیرم . م خواستم ببینم که appstore از ایران قابل دسترسی هست؟ و اگر اکانت داشته باشی می تونی ازش خرید کنی؟ و سوال دوم این هست که میشه با آیپد اینترنت رو بدون هیلتر باز کرد ، مثلا استفاده از چیز پی ان ؟ .
خیلی ممنون
سلام.
با راه اندازی v*p*n روی آیپد جواب تمام سوالاتون مثبت میشه در غیر این صورت منفی!
اما آیپد 2 در حال حاضر جیلبریک نشده و نیمتونید از برنامه های کرک شده در اون استفاده کنید.
پیشاپیش مبارکتون باشه. :)

• Like
Reactions: A.A

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
گوشی همون طور که گفتم version
3.1.3 بود
این 3.1.3 ورزن ios شما هست نه بیس باند!
پس نمیدونید.
به این ترتیب بهتون پیشنهاد میدم اول برگردید به 3.1.3 و بیسباندتون رو چک کنید و اگر دلتون خواست اونوقت کمکتون میکنم برید به 4.3.3
پس اول باید فریمور 3.1.3 رو دانلود کنید از لینک مستقیم زیر:
با حجم 290 مگابابیت:
http://appldnld.apple.com.edgesuite...00202.8tugj/iPhone2,1_3.1.3_7E18_Restore.ipsw

و بعد با همون برنامه ای که قبلا جیلبریک کرده بودین جیلبریک کنید: دانلود برنامه SpiritJB
با حجم 4.19 مگابایت:
http://download.jailbreak-me.info/downloads/windows/SpiritJB-1.0.zip

جیلبریک رو چون قبلا انجام دادین بلدین.
موفق باشین.

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
خوب یه چیز میگم نخندین بهم! :d
من امروز متوجه شدم گوشی خودم آنلاک هست نه لاک! حالا سر فروشنده کلاه رفته! :))

البته فروشنده خارج از کشور! چون از سوئد برام آوردن. :d اونجام خنگول زیاد هست ها! :d
بحرحال 8 ماهه بیخودی خودمو تو عذاب گذاشته بودم بابا من که آنلاکم! :>
............
بهترین راه تشخیص:
پشت جعبه رو نگاه کنید!
اگر روی برچسپ بارکد iccid وجود داشت یعنی 100% لاک هستین!
واگر وجود نداشت هم نمیتونید کاملا مطمئن بشین که لاک نیستین!
تصویر زیرو ببینید:
qvxh3jlms6eujrir2qo.png

.........
بهترین راه تشخیص که کاملا مطمئن هست ریستور کردن هست!
بعد از ریستور کردن سیم کارت رو بذارید اگر تونستین باهاش تماس بگیرین آنلاک هستین و اگر نتونستید لاک هستید! زیاد نمیشه با پارت نامبر های پشت جعبه اعتماد کرد!

آخرین ویرایش:

kiaan

کاربر سایت
Sep 3, 2010
378
نام
kian
من میخوام یه آیپاد 4 8 گیگ بگیرم ، میخواستم در مورد گارانتیشون اطلاعات داشته باشم ، اصلا گارانتی داره ؟ اگر داره کدوم بهتره ؟

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,838
نام
علی متالیکا
من میخوام یه آیپاد 4 8 گیگ بگیرم ، میخواستم در مورد گارانتیشون اطلاعات داشته باشم ، اصلا گارانتی داره ؟ اگر داره کدوم بهتره ؟
گارانتی رسمی که نیست بعضی مغازه هام یه پول اضافه ازت میگیرن میگن واست گارانتیش میکنیم
کلا بی خیال گارانتی ...

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
محصولات اپل در ایران گارانتی ندارند! یعنی خود اپل نماینده ای واسه گارانتی و فروش در ایران نداره!
چندتا شرکت که خودشون میفروشن میان یه پول اضافه ازت میگیرن و خودشون گارانتی میکنن.

kiaan

کاربر سایت
Sep 3, 2010
378
نام
kian
محصولات اپل در ایران گارانتی ندارند! یعنی خود اپل نماینده ای واسه گارانتی و فروش در ایران نداره!
چندتا شرکت که خودشون میفروشن میان یه پول اضافه ازت میگیرن و خودشون گارانتی میکنن.

حالا به نظرتون من اون پول اضافی که میگید برای گارانتی رو بدم ؟ یا ارزش نداره ؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
حالا به نظرتون من اون پول اضافی که میگید برای گارانتی رو بدم ؟ یا ارزش نداره ؟

اینجا اگر گارانتی هم کنی فردا یه مشکل پیش بیاد مطمئن باش ازت دوباره پول می گیرن برای حل مشکل.
من iPhone 4 از UK گرفتم.از دستم خورد زمین مشکل Power پیدا کرد.اینجا بیش از 200 هزار تومن خرجش میشد.فرستادم UK خود اپل استور گفته بعد از بررسی مشخص میشه که یا تعمیر می کنیم برات به طور رایگان یا یک دونه نو میدیم بهتون...

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
ینجا اگر گارانتی هم کنی فردا یه مشکل پیش بیاد مطمئن باش ازت دوباره پول می گیرن برای حل مشکل.
من iPhone 4 از UK گرفتم.از دستم خورد زمین مشکل Power پیدا کرد.اینجا بیش از 200 هزار تومن خرجش میشد.فرستادم UK خود اپل استور گفته بعد از بررسی مشخص میشه که یا تعمیر می کنیم برات به طور رایگان یا یک دونه نو میدیم بهتون...
اپل واقعا عالیه!
متاسفانه ما خودمونو از دنیا جدا کردیم وگرنه اپل در ایران خیلی خوب جواب میداد...

آیفون من رو از سوئد آوردن اما نمیدونم چرا پارت نامبر انگلیس داره! :-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر