تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

بچه ها من که میخوام Installous 4 رو بریزم میگه باید Action menu و Sbsetting رو remove کنه ! بعدم که میخوام Action menu و Sbsetting رو بریزم میگه باید Installous رو پاک کنم !!! چیکار کنم ؟!

بچه ها من که میخوام Installous 4 رو بریزم میگه باید Action menu و Sbsetting رو remove کنه ! بعدم که میخوام Action menu و Sbsetting رو بریزم میگه باید Installous رو پاک کنم !!! چیکار کنم ؟!
این سوال بالا رو داشته باشید ! :دی هنوز مشکل برطرف نشده !
این یکی هم روش !

هرچی میخوام از Cydia نصب کنم اینو میگه !

سلام :d
دوستان میخواستم بدونم برنامه ایی برا pc هست که بشه app های کپی رو باهاش اپدیت کرد . منظورم اینکه مثلا از سایت www.oandaapp.com یا http://apptrackr.org/ یه بازی مثلا angry birds رو دانلود کنم بعد وقتی اپدیت جدیدش اومد خودش برامون اپدیت کنه؟
واسه ایفون چی؟ :x
ممنون

سلام :d
دوستان میخواستم بدونم برنامه ایی برا pc هست که بشه app های کپی رو باهاش اپدیت کرد . منظورم اینکه مثلا از سایت www.oandaapp.com یا http://apptrackr.org/ یه بازی مثلا angry birds رو دانلود کنم بعد وقتی اپدیت جدیدش اومد خودش برامون اپدیت کنه؟
واسه ایفون چی؟ :x
ممنون
installous 4 !!!

سلام.بچه ها برنامه ی چیز پی ان واسه ایفون میخوام.:d
این رو باید تو قسمت برنامه ها میگفتی اما حالا یه سوال برای من پیش میاد :
خود آیفون که قابلیت اتصال به V^P^N رو داره ، نیاز به برنامه نداره ، چیشو میخوای ؟

سلام...

دیشب ما شدیو دولوپر و رفتیم 5 بتا 2 ...

اکتیو شد و ..

حالا این آیتونز ***** آیپاد رو نمیشناسه ! یعنی کلاً هیچ دیوایسی رو اعم از آیپاد نانو - تاچ - ایفون نمیشناسه !

هکینتاش هزارد 10.6.6 ... آخرین نسخه دولوپر ( 10.5 بتا2 ) آیتونز هم دارمم

تقی به توقی میخوره هی بگو ریستور کنا ! :biggrin1:
چاره دیگه ای نداری علیرضا! :|

سلام...

دیشب ما شدیو دولوپر و رفتیم 5 بتا 2 ...

اکتیو شد و ..

حالا این آیتونز ***** آیپاد رو نمیشناسه ! یعنی کلاً هیچ دیوایسی رو اعم از آیپاد نانو - تاچ - ایفون نمیشناسه !

هکینتاش هزارد 10.6.6 ... آخرین نسخه دولوپر ( 10.5 بتا2 ) آیتونز هم دارمم
منم بتا 2 هستم با آیتونز 10.5 بتا 2 و هیچ مشکلی باهاش ندارم.
بهتره آیتونز رو کلا حذف و دوباره نصب کنی! مشکلات آیتونز با تغییر در رجیستری و.. خیلی کم حل میشه!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or